Argentina, Argentina 1

Atletiko Tukuman - Godoj Kruz

Atletiko Tukuman

Atletiko Tukuman

Godoj Kruz

Godoj Kruz


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Tukuman 14 8 5 1 14 : 6 (+8) 29
2 Himnazia La Plata 14 8 4 2 16 : 7 (+9) 28
3 Hurakan B.Aires 14 6 6 2 17 : 11 (+6) 24
4 Godoj Kruz 14 7 3 4 17 : 12 (+5) 24
5 Arg. Juniors 13 7 2 4 17 : 12 (+5) 23
6 River Plata 14 6 4 4 21 : 13 (+8) 22
7 Patronato 14 6 4 4 22 : 18 (+4) 22
8 Rasing Klub 13 5 6 2 19 : 11 (+8) 21
9 Platense 14 5 6 3 15 : 13 (+2) 21
10 Union Santa Fe 13 6 3 4 20 : 21 (-1) 21
11 San Lorenco 14 4 8 2 19 : 15 (+4) 20
12 Njuels Old Bojs 14 5 5 4 13 : 13 (0) 20
13 Boka Juniors 14 6 2 6 18 : 20 (-2) 20
14 Tigre 14 4 6 4 20 : 18 (+2) 18
15 Arsenal Sarandi 14 3 9 2 15 : 15 (0) 18
16 Rozario Sentral 14 5 3 6 11 : 14 (-3) 18
17 Sentral Kordoba SdE 14 5 2 7 17 : 18 (-1) 17
18 Barakas Sentral 14 4 5 5 17 : 20 (-3) 17
19 Sarmiento 14 5 2 7 15 : 19 (-4) 17
20 Estudijantes LP 13 4 4 5 14 : 16 (-2) 16
21 Banfild 13 3 6 4 13 : 13 (0) 15
22 Defensa Husticia 14 3 6 5 12 : 16 (-4) 15
23 Kolon 14 3 6 5 11 : 16 (-5) 15
24 Taljeres 13 3 4 6 11 : 14 (-3) 13
25 Independiente 14 3 4 7 13 : 17 (-4) 13
26 Aldosivi 14 3 2 9 10 : 23 (-13) 11
27 Velez Sarsfild 14 1 7 6 15 : 20 (-5) 10
28 Lanus 14 1 4 9 11 : 22 (-11) 7
1.mesto, pobednik Kupa, Boka Juniors (pobednik Liga Kupa) i još 2 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
Jedan tim po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
6 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana

Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Tukuman 7 5 2 0 10 : 3 17 7 3 3 1 4 : 3 12
2. Himnazia La Plata 6 5 1 0 9 : 1 16 8 3 3 2 7 : 6 12
3. Hurakan B.Aires 6 3 2 1 9 : 4 11 8 3 4 1 8 : 7 13
4. Godoj Kruz 6 5 1 0 10 : 3 16 8 2 2 4 7 : 9 8
5. Arg. Juniors 7 5 1 1 11 : 5 16 6 2 1 3 6 : 7 7
6. River Plata 6 3 1 2 8 : 6 10 8 3 3 2 13 : 7 12
7. Patronato 7 5 1 1 12 : 5 16 7 1 3 3 10 : 13 6
8. Rasing Klub 7 4 3 0 14 : 4 15 6 1 3 2 5 : 7 6
9. Platense 7 3 4 0 9 : 4 13 7 2 2 3 6 : 9 8
10. Union Santa Fe 7 3 1 3 9 : 11 10 6 3 2 1 11 : 10 11
11. San Lorenco 8 2 6 0 12 : 9 12 6 2 2 2 7 : 6 8
12. Njuels Old Bojs 7 2 4 1 6 : 4 10 7 3 1 3 7 : 9 10
13. Boka Juniors 8 5 1 2 14 : 11 16 6 1 1 4 4 : 9 4
14. Tigre 7 3 3 1 10 : 5 12 7 1 3 3 10 : 13 6
15. Arsenal Sarandi 7 2 4 1 7 : 7 10 7 1 5 1 8 : 8 8
16. Rozario Sentral 7 4 1 2 6 : 5 13 7 1 2 4 5 : 9 5
17. Sentral Kordoba SdE 7 3 0 4 8 : 10 9 7 2 2 3 9 : 8 8
18. Barakas Sentral 8 3 2 3 11 : 12 11 6 1 3 2 6 : 8 6
19. Sarmiento 7 4 1 2 11 : 8 13 7 1 1 5 4 : 11 4
20. Estudijantes LP 7 3 3 1 9 : 7 12 6 1 1 4 5 : 9 4
21. Banfild 7 1 4 2 8 : 9 7 6 2 2 2 5 : 4 8
22. Defensa Husticia 7 2 5 0 7 : 5 11 7 1 1 5 5 : 11 4
23. Kolon 7 2 3 2 7 : 9 9 7 1 3 3 4 : 7 6
24. Taljeres 7 3 1 3 8 : 8 10 6 0 3 3 3 : 6 3
25. Independiente 7 2 2 3 5 : 7 8 7 1 2 4 8 : 10 5
26. Aldosivi 7 2 1 4 5 : 9 7 7 1 1 5 5 : 14 4
27. Velez Sarsfild 6 1 3 2 6 : 6 6 8 0 4 4 9 : 14 4
28. Lanus 6 1 3 2 7 : 8 6 8 0 1 7 4 : 14 1

Atletiko Tukuman

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.08.2022 Tigre 0:0 0-2 Argentina 1 2022
12.08.2022 Sentral Kordoba SdE 1:0 0-2 Argentina 1 2022
06.08.2022 Arsenal Sarandi 1:3 3+ Argentina 1 2022
30.07.2022 Njuels Old Bojs 2:0 0-2 Argentina 1 2022
23.07.2022 Independiente 1:0 0-2 Argentina 1 2022
19.07.2022 Sarmiento 1:0 0-2 Argentina 1 2022
16.07.2022 Aldosivi 1:0 0-2 Argentina 1 2022
10.07.2022 Himnazia La Plata 2:0 0-2 Argentina 1 2022
02.07.2022 Velez Sarsfild 1:0 0-2 Argentina 1 2022
27.06.2022 Godoj Kruz 1:1 0-2 Argentina 1 2022

Godoj Kruz

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
16.08.2022 Sarmiento 2:1 3+ Argentina 1 2022
11.08.2022 Aldosivi 2:0 0-2 Argentina 1 2022
05.08.2022 Himnazia La Plata 0:2 0-2 Argentina 1 2022
29.07.2022 Velez Sarsfild 1:1 0-2 Argentina 1 2022
26.07.2022 Union Santa Fe 1:2 3+ Argentina 1 2022
21.07.2022 Hurakan B.Aires 0:0 0-2 Argentina 1 2022
17.07.2022 Lanus 2:1 3+ Argentina 1 2022
13.07.2022 Lanus 3:1 3+ Argentina, Kup 2022
10.07.2022 River Plata 2:0 0-2 Argentina 1 2022
02.07.2022 Kolon 1:0 0-2 Argentina 1 2022

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
27.06.2022 1:1 0-2 Argentina 1 2022
28.07.2021 2:1 3+ Argentina 1 2021
19.08.2019 1:0 0-2 Argentina 1 2019/2020
03.11.2018 0:1 0-2 Argentina 1 2018/2019
27.08.2017 2:1 3+ Argentina 1 2017/2018
03.12.2016 2:1 3+ Argentina 1 2016/2017
12.03.2010 1:2 3+ Argentina 1 2009/2010
17.10.2009 1:1 0-2 Argentina 1 2009/2010
01.02.2002 0:1 0-2 Argentina 2 2001/2002
10.02.2001 0:0 0-2 Argentina 2 i 2000/2001
16.09.2000 1:1 0-2 Argentina 2 i 2000/2001
Atletiko Tukuman
Ukupno 11 4 4 3 11:10 (+1) 21 1,00 0,91 1,91 7 4 64:36
Domaćin 5 2 3 0 6:4 (+2) 10 1,20 0,80 2,00 4 1 80:20
Gost 6 2 1 3 5:6 (-1) 11 0,83 1,00 1,83 3 3 50:50

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno