Belorusija, Belorusija 1

BATE - Ruh Brest

BATE

Ruh Brest



Ukupno O P N P D : P GR B
1 BATE 11 8 1 2 23 : 10 (+13) 25
2 Energetik-BGU 11 7 1 3 17 : 13 (+4) 22
3 Torpedo BelAZ 11 6 3 2 15 : 9 (+6) 21
4 Šahtjor Soligorsk 11 6 3 2 16 : 3 (+13) 21
5 Sluck 11 5 2 4 16 : 16 (0) 17
6 Dinamo Brest 11 5 1 5 17 : 14 (+3) 16
7 Isloč 11 5 0 6 12 : 16 (-4) 15
8 Slavija Mozir 11 4 3 4 14 : 17 (-3) 15
9 Ruh Brest 11 3 5 3 9 : 10 (-1) 14
10 Neman 10 4 2 4 14 : 12 (+2) 14
11 Vitebsk 11 3 5 3 11 : 13 (-2) 14
12 Minsk 9 4 1 4 13 : 16 (-3) 13
13 Dinamo Minsk 11 4 1 6 13 : 12 (+1) 13
14 Gorodeja 11 3 3 5 7 : 13 (-6) 12
15 Smoleviči 10 0 4 6 7 : 16 (-9) 4
16 Belšina Bobruisk 11 0 3 8 9 : 23 (-14) 3
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BATE 5 4 1 0 8 : 1 13 6 4 0 2 15 : 9 12
2. Energetik-BGU 5 3 1 1 10 : 6 10 6 4 0 2 7 : 7 12
3. Torpedo BelAZ 5 4 1 0 8 : 2 13 6 2 2 2 7 : 7 8
4. Šahtjor Soligorsk 6 3 1 2 11 : 3 10 5 3 2 0 5 : 0 11
5. Sluck 6 2 2 2 9 : 8 8 5 3 0 2 7 : 8 9
6. Dinamo Brest 6 2 1 3 8 : 10 7 5 3 0 2 9 : 4 9
7. Isloč 7 5 0 2 11 : 7 15 4 0 0 4 1 : 9 0
8. Slavija Mozir 5 1 3 1 4 : 5 6 6 3 0 3 10 : 12 9
9. Ruh Brest 5 1 2 2 3 : 6 5 6 2 3 1 6 : 4 9
10. Neman 5 3 1 1 11 : 6 10 5 1 1 3 3 : 6 4
11. Vitebsk 5 2 2 1 5 : 4 8 6 1 3 2 6 : 9 6
12. Minsk 4 2 0 2 6 : 10 6 5 2 1 2 7 : 6 7
13. Dinamo Minsk 6 3 0 3 6 : 4 9 5 1 1 3 7 : 8 4
14. Gorodeja 5 1 1 3 2 : 7 4 6 2 2 2 5 : 6 8
15. Smoleviči 5 0 1 4 4 : 11 1 5 0 3 2 3 : 5 3
16. Belšina Bobruisk 6 0 2 4 5 : 12 2 5 0 1 4 4 : 11 1

BATE

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
31.05.2020 Isloč 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
24.05.2020 Dinamo Brest 0:0 0-2 Belorusija, Kup 2019/2020
20.05.2020 Dinamo Brest 3:1 3+ Belorusija 1 2020
16.05.2020 Sluck 3:0 3+ Belorusija 1 2020
10.05.2020 Smoleviči 5:3 3+ Belorusija 1 2020
03.05.2020 Neman 3:1 3+ Belorusija 1 2020
29.04.2020 Slavija Mozir 2:0 0-2 Belorusija, Kup 2019/2020
25.04.2020 Gorodeja 2:0 0-2 Belorusija 1 2020
18.04.2020 Torpedo BelAZ 0:0 0-2 Belorusija 1 2020
12.04.2020 Minsk 3:0 3+ Belorusija 1 2020

Ruh Brest

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
31.05.2020 Dinamo Brest 1:4 3+ Belorusija 1 2020
23.05.2020 Sluck 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
17.05.2020 Smoleviči 0:0 0-2 Belorusija 1 2020
09.05.2020 Neman 4:2 3+ Belorusija 1 2020
02.05.2020 Gorodeja 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
26.04.2020 Torpedo BelAZ 0:0 0-2 Belorusija 1 2020
18.04.2020 Minsk 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
13.04.2020 Slavija Mozir 0:0 0-2 Belorusija 1 2020
04.04.2020 BATE 0:1 0-2 Belorusija 1 2020
27.03.2020 Energetik-BGU 0:1 0-2 Belorusija 1 2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
04.04.2020 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
BATE
Ukupno 1 1 0 0 1:0 (+1) 1 1,00 0,00 1,00 1 0 100:0
Domaćin 1 1 0 0 1:0 (+1) 1 1,00 0,00 1,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno