Poljska, Poljska 3

Blekitni Stargard - Leh Poznanj II

Blekitni Stargard

Leh Poznanj II



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viđev 29 16 7 6 60 : 31 (+29) 55
2 Gornjik Lečna 29 16 7 6 40 : 32 (+8) 55
3 GKS Katovice 30 16 6 8 53 : 36 (+17) 54
4 Olimpija Elblag 29 12 11 6 41 : 29 (+12) 47
5 Resovija 29 12 10 7 45 : 26 (+19) 46
6 Druteks-Bitovija 29 12 8 9 40 : 39 (+1) 44
7 Gornjik Polkovice 30 12 7 11 53 : 42 (+11) 43
8 Blekitni Stargard 29 12 5 12 47 : 47 (0) 41
9 Žnic Pruškov 29 12 4 13 42 : 46 (-4) 40
10 Stal Stalova Vola 30 11 7 12 38 : 42 (-4) 40
11 Pogon Siedlice 29 12 3 14 43 : 46 (-3) 39
12 Skra Čestohova 29 11 6 12 31 : 36 (-5) 39
13 Garbarnija 29 10 8 11 34 : 34 (0) 38
14 Stal Režov 29 11 5 13 44 : 41 (+3) 38
15 Leh Poznanj II 29 9 10 10 39 : 42 (-3) 37
16 Elana Torun 30 10 7 13 39 : 44 (-5) 37
17 Legionovia 30 6 6 18 29 : 55 (-26) 24
18 Gruf Vejherovo 30 3 5 22 23 : 73 (-50) 14
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viđev 15 7 5 3 33 : 18 26 14 9 2 3 27 : 13 29
2. Gornjik Lečna 14 9 2 3 17 : 10 29 15 7 5 3 23 : 22 26
3. GKS Katovice 15 10 2 3 30 : 16 32 15 6 4 5 23 : 20 22
4. Olimpija Elblag 15 7 4 4 21 : 16 25 14 5 7 2 20 : 13 22
5. Resovija 15 7 5 3 28 : 14 26 14 5 5 4 17 : 12 20
6. Druteks-Bitovija 15 9 4 2 25 : 16 31 14 3 4 7 15 : 23 13
7. Gornjik Polkovice 15 5 6 4 29 : 18 21 15 7 1 7 24 : 24 22
8. Blekitni Stargard 15 7 2 6 26 : 26 23 14 5 3 6 21 : 21 18
9. Žnic Pruškov 15 7 2 6 25 : 26 23 14 5 2 7 17 : 20 17
10. Stal Stalova Vola 14 5 3 6 17 : 16 18 16 6 4 6 21 : 26 22
11. Pogon Siedlice 15 7 1 7 20 : 20 22 14 5 2 7 23 : 26 17
12. Skra Čestohova 14 8 3 3 19 : 10 27 15 3 3 9 12 : 26 12
13. Garbarnija 14 4 4 6 15 : 18 16 15 6 4 5 19 : 16 22
14. Stal Režov 14 6 3 5 21 : 17 21 15 5 2 8 23 : 24 17
15. Leh Poznanj II 14 6 5 3 23 : 19 23 15 3 5 7 16 : 23 14
16. Elana Torun 15 7 2 6 26 : 25 23 15 3 5 7 13 : 19 14
17. Legionovia 15 2 6 7 15 : 22 12 15 4 0 11 14 : 33 12
18. Gruf Vejherovo 15 2 2 11 14 : 30 8 15 1 3 11 9 : 43 6

Blekitni Stargard

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
01.07.2020 Gornjik Lečna 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
27.06.2020 Olimpija Elblag 3:0 3+ Poljska 3 2019/2020
21.06.2020 Pogon Siedlice 2:3 3+ Poljska 3 2019/2020
17.06.2020 Druteks-Bitovija 1:3 3+ Poljska 3 2019/2020
13.06.2020 Gruf Vejherovo 3:1 3+ Poljska 3 2019/2020
07.06.2020 Žnic Pruškov 4:3 3+ Poljska 3 2019/2020
03.06.2020 Resovija 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
07.03.2020 Stal Stalova Vola 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
29.02.2020 GKS Katovice 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
05.12.2019 Stal Mjelec 1:2 3+ Poljska, Kup 2019/2020

Leh Poznanj II

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
01.07.2020 Stal Stalova Vola 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
27.06.2020 GKS Katovice 3:2 3+ Poljska 3 2019/2020
21.06.2020 Viđev 2:3 3+ Poljska 3 2019/2020
17.06.2020 Elana Torun 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
13.06.2020 Gornjik Polkovice 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
06.06.2020 Pogon Siedlice 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
03.06.2020 Garbarnija 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
07.03.2020 Legionovia 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
29.02.2020 Stal Režov 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
30.11.2019 Skra Čestohova 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
Blekitni Stargard
Ukupno 1 0 1 0 2:2 (0) 4 2,00 2,00 4,00 0 1 0:100
Domaćin 1 0 1 0 2:2 (0) 4 2,00 2,00 4,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno