Poljska, Poljska 3

Blekitni Stargard - Skra Čestohova

Blekitni Stargard

Skra Čestohova



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viđev 23 14 5 4 49 : 21 (+28) 47
2 GKS Katovice 23 13 5 5 41 : 25 (+16) 44
3 Gornjik Lečna 23 12 6 5 31 : 27 (+4) 42
4 Resovija 23 12 6 5 42 : 21 (+21) 42
5 Olimpija Elblag 23 9 10 4 35 : 23 (+12) 37
6 Druteks-Bitovija 23 10 6 7 33 : 32 (+1) 36
7 Stal Režov 23 10 3 10 39 : 33 (+6) 33
8 Blekitni Stargard 23 9 5 9 33 : 35 (-2) 32
9 Žnic Pruškov 23 9 3 11 31 : 39 (-8) 30
10 Gornjik Polkovice 23 8 6 9 39 : 28 (+11) 30
11 Pogon Siedlice 23 9 3 11 33 : 36 (-3) 30
12 Garbarnija 23 7 8 8 25 : 27 (-2) 29
13 Leh Poznanj II 23 7 8 8 28 : 31 (-3) 29
14 Elana Torun 23 8 5 10 30 : 31 (-1) 29
15 Skra Čestohova 23 8 4 11 19 : 32 (-13) 28
16 Stal Stalova Vola 23 6 7 10 25 : 36 (-11) 25
17 Legionovia 23 4 4 15 19 : 42 (-23) 16
18 Gruf Vejherovo 23 3 4 16 17 : 50 (-33) 13
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viđev 12 6 4 2 28 : 13 22 11 8 1 2 21 : 8 25
2. GKS Katovice 12 8 2 2 24 : 12 26 11 5 3 3 17 : 13 18
3. Gornjik Lečna 11 7 2 2 13 : 8 23 12 5 4 3 18 : 19 19
4. Resovija 12 7 3 2 26 : 11 24 11 5 3 3 16 : 10 18
5. Olimpija Elblag 11 4 4 3 15 : 11 16 12 5 6 1 20 : 12 21
6. Druteks-Bitovija 12 8 2 2 22 : 14 26 11 2 4 5 11 : 18 10
7. Stal Režov 12 6 2 4 20 : 15 20 11 4 1 6 19 : 18 13
8. Blekitni Stargard 11 6 2 3 18 : 15 20 12 3 3 6 15 : 20 12
9. Žnic Pruškov 12 5 1 6 19 : 25 16 11 4 2 5 12 : 14 14
10. Gornjik Polkovice 13 4 5 4 24 : 14 17 10 4 1 5 15 : 14 13
11. Pogon Siedlice 12 5 1 6 14 : 15 16 11 4 2 5 19 : 21 14
12. Garbarnija 12 3 4 5 10 : 15 13 11 4 4 3 15 : 12 16
13. Leh Poznanj II 11 4 4 3 16 : 14 16 12 3 4 5 12 : 17 13
14. Elana Torun 12 6 2 4 23 : 19 20 11 2 3 6 7 : 12 9
15. Skra Čestohova 11 6 2 3 11 : 10 20 12 2 2 8 8 : 22 8
16. Stal Stalova Vola 8 1 3 4 6 : 11 6 15 5 4 6 19 : 25 19
17. Legionovia 11 1 4 6 7 : 16 7 12 3 0 9 12 : 26 9
18. Gruf Vejherovo 12 2 2 8 12 : 23 8 11 1 2 8 5 : 27 5

Blekitni Stargard

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
03.06.2020 Resovija 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
07.03.2020 Stal Stalova Vola 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
29.02.2020 GKS Katovice 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
05.12.2019 Stal Mjelec 1:2 3+ Poljska, Kup 2019/2020
30.11.2019 Viđev 1:3 3+ Poljska 3 2019/2020
23.11.2019 Elana Torun 2:3 3+ Poljska 3 2019/2020
16.11.2019 Gornjik Polkovice 3:2 3+ Poljska 3 2019/2020
09.11.2019 Leh Poznanj II 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
03.11.2019 Garbarnija 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
29.10.2019 Sandecja Novi Sac 3:0 3+ Poljska, Kup 2019/2020

Skra Čestohova

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
03.06.2020 Viđev 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
07.03.2020 Elana Torun 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
29.02.2020 Gornjik Polkovice 1:4 3+ Poljska 3 2019/2020
30.11.2019 Leh Poznanj II 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
27.11.2019 Legionovia 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
23.11.2019 Garbarnija 2:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
09.11.2019 Stal Režov 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
03.11.2019 Pogon Siedlice 0:2 0-2 Poljska 3 2019/2020
26.10.2019 Gornjik Lečna 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
19.10.2019 Olimpija Elblag 0:2 0-2 Poljska 3 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 3:0 3+ Poljska 3 2019/2020
04.05.2019 3:0 3+ Poljska 3 2018/2019
20.10.2018 0:1 0-2 Poljska 3 2018/2019
Blekitni Stargard
Ukupno 3 2 0 1 6:1 (+5) 7 2,00 0,33 2,33 1 2 33:67
Domaćin 2 2 0 0 6:0 (+6) 6 3,00 0,00 3,00 0 2 0:100
Gost 1 0 0 1 0:1 (-1) 1 0,00 1,00 1,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno