Poljska, Poljska 3

Blekitni Stargard - Skra Čestohova

Blekitni Stargard

Skra Čestohova



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Resovija 13 8 3 2 24 : 9 (+15) 27
2 Viđev 13 8 3 2 25 : 13 (+12) 27
3 GKS Katovice 13 8 2 3 22 : 11 (+11) 26
4 Gornjik Lečna 13 7 4 2 17 : 12 (+5) 25
5 Olimpija Elblag 13 6 4 3 20 : 11 (+9) 22
6 Blekitni Stargard 13 7 0 6 18 : 17 (+1) 21
7 Stal Režov 13 6 3 4 22 : 19 (+3) 21
8 Druteks-Bitovija 13 6 3 4 23 : 20 (+3) 21
9 Žnic Pruškov 12 5 3 4 20 : 18 (+2) 18
10 Garbarnija 12 4 4 4 12 : 13 (-1) 16
11 Gornjik Polkovice 13 4 4 5 17 : 12 (+5) 16
12 Pogon Siedlice 13 4 3 6 17 : 21 (-4) 15
13 Skra Čestohova 13 4 2 7 10 : 20 (-10) 14
14 Elana Torun 13 4 2 7 14 : 19 (-5) 14
15 Leh Poznanj II 13 4 2 7 15 : 22 (-7) 14
16 Stal Stalova Vola 13 3 3 7 12 : 23 (-11) 12
17 Gruf Vejherovo 13 2 2 9 10 : 22 (-12) 8
18 Legionovia 13 2 1 10 10 : 26 (-16) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Resovija 6 4 1 1 12 : 4 13 7 4 2 1 12 : 5 14
2. Viđev 6 4 2 0 16 : 7 14 7 4 1 2 9 : 6 13
3. GKS Katovice 7 4 1 2 12 : 7 13 6 4 1 1 10 : 4 13
4. Gornjik Lečna 6 4 1 1 6 : 4 13 7 3 3 1 11 : 8 12
5. Olimpija Elblag 7 2 3 2 10 : 7 9 6 4 1 1 10 : 4 13
6. Blekitni Stargard 6 4 0 2 10 : 7 12 7 3 0 4 8 : 10 9
7. Stal Režov 8 5 2 1 14 : 8 17 5 1 1 3 8 : 11 4
8. Druteks-Bitovija 7 5 1 1 15 : 10 16 6 1 2 3 8 : 10 5
9. Žnic Pruškov 5 2 1 2 11 : 9 7 7 3 2 2 9 : 9 11
10. Garbarnija 8 2 2 4 5 : 10 8 4 2 2 0 7 : 3 8
11. Gornjik Polkovice 8 2 3 3 11 : 8 9 5 2 1 2 6 : 4 7
12. Pogon Siedlice 6 2 1 3 4 : 6 7 7 2 2 3 13 : 15 8
13. Skra Čestohova 6 4 1 1 8 : 6 13 7 0 1 6 2 : 14 1
14. Elana Torun 7 3 1 3 11 : 11 10 6 1 1 4 3 : 8 4
15. Leh Poznanj II 5 2 1 2 7 : 8 7 8 2 1 5 8 : 14 7
16. Stal Stalova Vola 4 0 1 3 2 : 7 1 9 3 2 4 10 : 16 11
17. Gruf Vejherovo 7 1 1 5 6 : 15 4 6 1 1 4 4 : 7 4
18. Legionovia 7 1 1 5 4 : 10 4 6 1 0 5 6 : 16 3

Blekitni Stargard

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 Skra Čestohova 3:0 3+ Poljska 3 2019/2020
06.10.2019 Gornjik Lečna 0:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
29.09.2019 Olimpija Elblag 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
21.09.2019 Pogon Siedlice 2:3 3+ Poljska 3 2019/2020
14.09.2019 Druteks-Bitovija 0:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
07.09.2019 Gruf Vejherovo 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
31.08.2019 Žnic Pruškov 3:2 3+ Poljska 3 2019/2020
25.08.2019 Resovija 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
21.08.2019 Stal Stalova Vola 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
17.08.2019 GKS Katovice 1:3 3+ Poljska 3 2019/2020

Skra Čestohova

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 Blekitni Stargard 0:3 3+ Poljska 3 2019/2020
05.10.2019 Druteks-Bitovija 3:2 3+ Poljska 3 2019/2020
28.09.2019 Gruf Vejherovo 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
21.09.2019 Žnic Pruškov 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
14.09.2019 Resovija 0:2 0-2 Poljska 3 2019/2020
07.09.2019 Stal Stalova Vola 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
31.08.2019 GKS Katovice 0:2 0-2 Poljska 3 2019/2020
25.08.2019 Viđev 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
21.08.2019 Elana Torun 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
17.08.2019 Gornjik Polkovice 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 3:0 3+ Poljska 3 2019/2020
04.05.2019 3:0 3+ Poljska 3 2018/2019
20.10.2018 0:1 0-2 Poljska 3 2018/2019
Blekitni Stargard
Ukupno 3 2 0 1 6:1 (+5) 7 2,00 0,33 2,33 1 2 33:67
Domaćin 2 2 0 0 6:0 (+6) 6 3,00 0,00 3,00 0 2 0:100
Gost 1 0 0 1 0:1 (-1) 1 0,00 1,00 1,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno