Rumunija, Rumunija 2 1.deo

CSA Steaua - Metaloglobus Bukurešt

CSA Steaua

Metaloglobus Bukurešt



Ukupno O P N P D : P GR B
1 CSC 1599 Selimbar 2 2 0 0 5 : 0 (+5) 6
2 Unirea Slobocija 2 2 0 0 5 : 1 (+4) 6
3 Buzau 2 2 0 0 4 : 1 (+3) 6
4 Unirea Dež 2 2 0 0 4 : 2 (+2) 6
5 Politehnika Jaši 2 1 1 0 2 : 0 (+2) 4
6 CSA Steaua 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
7 KSM Slatina 2 1 0 1 4 : 2 (+2) 3
8 Progresul Spartak Bukurešt 2 1 0 1 3 : 1 (+2) 3
9 Dinamo Bukurešt 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
10 Dumbravita 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
11 Konkordija Čiajna 2 1 0 1 1 : 3 (-2) 3
12 SS Polit. Temišvar 2 1 0 1 1 : 4 (-3) 3
13 Ocelul 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
14 Brašov 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
15 Metaloglobus Bukurešt 2 0 1 1 2 : 4 (-2) 1
16 Minaur Baia Mare 2 0 1 1 1 : 4 (-3) 1
17 Čiksereda 2 0 0 2 1 : 3 (-2) 0
18 Ripensia 2 0 0 2 1 : 3 (-2) 0
19 Vitorul Targu Žiju 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
20 Unirea Konstanca 2 0 0 2 0 : 4 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. CSC 1599 Selimbar 2 2 0 0 5 : 0 6 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Unirea Slobocija 1 1 0 0 3 : 0 3 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Buzau 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 3 : 1 3
4. Unirea Dež 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 2 : 1 3
5. Politehnika Jaši 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
6. CSA Steaua 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 2 : 1 3
7. KSM Slatina 1 0 0 1 1 : 2 0 1 1 0 0 3 : 0 3
8. Progresul Spartak Bukurešt 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 3 : 0 3
9. Dinamo Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
10. Dumbravita 1 0 0 1 1 : 2 0 1 1 0 0 1 : 0 3
11. Konkordija Čiajna 1 0 0 1 0 : 3 0 1 1 0 0 1 : 0 3
12. SS Polit. Temišvar 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 4 0
13. Ocelul 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Brašov 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 1 0
15. Metaloglobus Bukurešt 1 0 0 1 1 : 3 0 1 0 1 0 1 : 1 1
16. Minaur Baia Mare 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 1 1 1 : 4 1
17. Čiksereda 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 1 : 2 0
18. Ripensia 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 0 1 0 : 1 0
19. Vitorul Targu Žiju 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 2 0
20. Unirea Konstanca 1 0 0 1 0 : 3 0 1 0 0 1 0 : 1 0

CSA Steaua

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
15.08.2022 KSM Slatina 2:1 3+ Rumunija 2 2022/2023
09.08.2022 Metaloglobus Bukurešt 1:1 0-2 Rumunija 2 2022/2023
15.05.2022 Hermanštad 0:0 0-2 Rumunija 2 2021/2022
08.05.2022 Unirea Slobocija 2:0 0-2 Rumunija 2 2021/2022
04.05.2022 Univerzitatea Kluž 0:2 0-2 Rumunija 2 2021/2022
01.05.2022 Petrolul Ploešti 0:0 0-2 Rumunija 2 2021/2022
23.04.2022 Konkordija Čiajna 3:0 3+ Rumunija 2 2021/2022
17.04.2022 Hermanštad 1:4 3+ Rumunija 2 2021/2022
10.04.2022 Unirea Slobocija 0:0 0-2 Rumunija 2 2021/2022
07.04.2022 Univerzitatea Kluž 0:1 0-2 Rumunija 2 2021/2022

Metaloglobus Bukurešt

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
13.08.2022 Buzau 1:3 3+ Rumunija 2 2022/2023
09.08.2022 CSA Steaua 1:1 0-2 Rumunija 2 2022/2023
07.05.2022 CSC 1599 Selimbar 1:1 0-2 Rumunija 2 2021/2022
30.04.2022 SS Polit. Temišvar 1:1 0-2 Rumunija 2 2021/2022
22.04.2022 Čiksereda 1:3 3+ Rumunija 2 2021/2022
16.04.2022 Dunarea Kalaraš 3:0 3+ Rumunija 2 2021/2022
09.04.2022 Politehnika Jaši 1:1 0-2 Rumunija 2 2021/2022
19.03.2022 Dačija Unirea Braila 4:1 3+ Rumunija 2 2021/2022
12.03.2022 CSA Steaua 1:3 3+ Rumunija 2 2021/2022
05.03.2022 Brašov 2:0 0-2 Rumunija 2 2021/2022

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.08.2022 1:1 0-2 Rumunija 2 2022/2023
12.03.2022 3:1 3+ Rumunija 2 2021/2022
CSA Steaua
Ukupno 2 1 1 0 4:2 (+2) 6 2,00 1,00 3,00 1 1 50:50
Domaćin 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Gost 1 1 0 0 3:1 (+2) 4 3,00 1,00 4,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno