Ponuda po danu
Po takmičenju
Bugarska, Bugarska 1 - 1.deo
CSKA Sofija - CSKA 1948
CSKA Sofija
CSKA 1948
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludogorec Razgrad | 24 | 18 | 3 | 3 | 63 | : | 13 | (+50) | 57 |
2 | CSKA Sofija | 25 | 16 | 6 | 3 | 42 | : | 13 | (+29) | 54 |
3 | Černo More | 25 | 16 | 6 | 3 | 41 | : | 23 | (+18) | 54 |
4 | Levski | 25 | 14 | 6 | 5 | 40 | : | 16 | (+24) | 48 |
5 | Lok. Plovdiv | 25 | 14 | 5 | 6 | 43 | : | 28 | (+15) | 47 |
6 | CSKA 1948 | 24 | 10 | 7 | 7 | 27 | : | 22 | (+5) | 37 |
7 | Arda | 25 | 10 | 5 | 10 | 26 | : | 23 | (+3) | 35 |
8 | Krumovgrad | 25 | 10 | 5 | 10 | 29 | : | 32 | (-3) | 35 |
9 | Botev Plovdiv | 25 | 9 | 6 | 10 | 38 | : | 33 | (+5) | 33 |
10 | Slavija Sofija | 25 | 8 | 5 | 12 | 24 | : | 38 | (-14) | 29 |
11 | Beroe | 25 | 8 | 5 | 12 | 21 | : | 35 | (-14) | 29 |
12 | Hebar | 25 | 7 | 6 | 12 | 24 | : | 32 | (-8) | 27 |
13 | Lok. Sofija | 25 | 7 | 4 | 14 | 20 | : | 46 | (-26) | 25 |
14 | Pirin | 25 | 5 | 7 | 13 | 19 | : | 37 | (-18) | 22 |
15 | Botev Vraca | 25 | 4 | 2 | 19 | 17 | : | 49 | (-32) | 14 |
16 | Etar V. Tarnovo | 25 | 2 | 4 | 19 | 14 | : | 48 | (-34) | 10 |
1-6.mesto - Šlej of
7-10.mesto - Plej of za Ligu Konferencija
11-16.mesto - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
7-10.mesto - Plej of za Ligu Konferencija
11-16.mesto - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ludogorec Razgrad | 13 | 10 | 2 | 1 | 42 | : | 8 | 32 | 11 | 8 | 1 | 2 | 21 | : | 5 | 25 | |
2. | CSKA Sofija | 13 | 8 | 4 | 1 | 23 | : | 4 | 28 | 12 | 8 | 2 | 2 | 19 | : | 9 | 26 | |
3. | Černo More | 13 | 12 | 1 | 0 | 23 | : | 8 | 37 | 12 | 4 | 5 | 3 | 18 | : | 15 | 17 | |
4. | Levski | 12 | 8 | 2 | 2 | 21 | : | 4 | 26 | 13 | 6 | 4 | 3 | 19 | : | 12 | 22 | |
5. | Lok. Plovdiv | 12 | 8 | 1 | 3 | 24 | : | 9 | 25 | 13 | 6 | 4 | 3 | 19 | : | 19 | 22 | |
6. | CSKA 1948 | 11 | 5 | 4 | 2 | 12 | : | 9 | 19 | 13 | 5 | 3 | 5 | 15 | : | 13 | 18 | |
7. | Arda | 12 | 5 | 4 | 3 | 16 | : | 11 | 19 | 13 | 5 | 1 | 7 | 10 | : | 12 | 16 | |
8. | Krumovgrad | 13 | 7 | 3 | 3 | 20 | : | 17 | 24 | 12 | 3 | 2 | 7 | 9 | : | 15 | 11 | |
9. | Botev Plovdiv | 12 | 6 | 1 | 5 | 22 | : | 14 | 19 | 13 | 3 | 5 | 5 | 16 | : | 19 | 14 | |
10. | Slavija Sofija | 13 | 5 | 2 | 6 | 14 | : | 18 | 17 | 12 | 3 | 3 | 6 | 10 | : | 20 | 12 | |
11. | Beroe | 13 | 6 | 4 | 3 | 14 | : | 10 | 22 | 12 | 2 | 1 | 9 | 7 | : | 25 | 7 | |
12. | Hebar | 13 | 4 | 4 | 5 | 11 | : | 13 | 16 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | : | 19 | 11 | |
13. | Lok. Sofija | 12 | 2 | 3 | 7 | 10 | : | 18 | 9 | 13 | 5 | 1 | 7 | 10 | : | 28 | 16 | |
14. | Pirin | 12 | 2 | 4 | 6 | 9 | : | 14 | 10 | 13 | 3 | 3 | 7 | 10 | : | 23 | 12 | |
15. | Botev Vraca | 12 | 3 | 0 | 9 | 11 | : | 22 | 9 | 13 | 1 | 2 | 10 | 6 | : | 27 | 5 | |
16. | Etar V. Tarnovo | 13 | 1 | 2 | 10 | 10 | : | 27 | 5 | 12 | 1 | 2 | 9 | 4 | : | 21 | 5 |
CSKA Sofija
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Botev Plovdiv | 4:0 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | CSKA 1948 | 2:1 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Beroe | 3:0 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
28.02.2024 | Arda | 1:0 | 0-2 | Bugarska, Kup | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Černo More | 0:1 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Botev Vraca | 3:0 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | Ludogorec Razgrad | 0:1 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
05.12.2023 | Slavija Sofija | 1:0 | 0-2 | Bugarska, Kup | 2023/2024 | |||
01.12.2023 | Slavija Sofija | 1:1 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
25.11.2023 | Etar V. Tarnovo | 2:0 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 |
CSKA 1948
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15.03.2024 | Černo More | 1:2 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | CSKA Sofija | 1:2 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Ludogorec Razgrad | 0:2 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
29.02.2024 | Ludogorec Razgrad | 1:3 | 3+ | Bugarska, Kup | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Slavija Sofija | 1:1 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Etar V. Tarnovo | 1:1 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Ludogorec Razgrad | 1:1 | 0-2 | Bugarska, SK | 2023/2024 | |||
14.12.2023 | Arda | 1:0 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | Krumovgrad | 0:3 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
07.12.2023 | Beroe | 2:1 | 3+ | Bugarska, Kup | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.03.2024 | 2:1 | 3+ | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
17.09.2023 | 2:0 | 0-2 | Bugarska 1 | 2023/2024 | |||
03.06.2023 | 1:1 | 0-2 | Bugarska 1 | 2022/2023 | |||
12.03.2023 | 1:0 | 0-2 | Bugarska 1 | 2022/2023 | |||
29.08.2022 | 2:1 | 3+ | Bugarska 1 | 2022/2023 | |||
08.11.2021 | 1:0 | 0-2 | Bugarska 1 | 2021/2022 | |||
25.07.2021 | 4:2 | 3+ | Bugarska 1 | 2021/2022 | |||
22.05.2021 | 0:1 | 0-2 | Bugarska 1 | 2020/2021 | |||
29.11.2020 | 2:0 | 0-2 | Bugarska 1 | 2020/2021 | |||
07.08.2020 | 2:2 | 3+ | Bugarska 1 | 2020/2021 |
CSKA Sofija | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 10 | 7 | 2 | 1 | 17:8 | (+9) | 25 | 1,70 | 0,80 | 2,50 | 6 | 4 | 60:40 |
Domaćin | 5 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | (+6) | 10 | 1,60 | 0,40 | 2,00 | 4 | 1 | 80:20 |
Gost | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | (+3) | 15 | 1,80 | 1,20 | 3,00 | 2 | 3 | 40:60 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari