Ukrajina, Ukrajina 2

Čerkasčina-Akademija Bilozorja - Obolon Brovar

Čerkasčina-Akademija Bilozorja

Obolon Brovar



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Volin 18 11 4 3 36 : 23 (+13) 37
2 Obolon Brovar 18 11 4 3 27 : 17 (+10) 37
3 Ruh Vinjiki 17 11 3 3 28 : 11 (+17) 36
4 Metalist 1925 Harkov 18 10 5 3 27 : 14 (+13) 35
5 Ingulec Petrove 18 10 4 4 29 : 13 (+16) 34
6 Minai 18 10 4 4 29 : 20 (+9) 34
7 Agrobiznes Voločisk 18 11 1 6 28 : 19 (+9) 34
8 Avangard 18 9 3 6 22 : 19 (+3) 30
9 Girnik Sport 17 7 3 7 22 : 25 (-3) 24
10 Černomorec Odesa 18 6 4 8 20 : 25 (-5) 22
11 Prikarpatija 18 6 2 10 28 : 29 (-1) 20
12 Mikolaiv 18 4 5 9 23 : 30 (-7) 17
13 Balkani Zarja 18 3 5 10 13 : 28 (-15) 14
14 Kremin Kremenčuk 18 3 4 11 25 : 39 (-14) 13
15 Metal. Zaporožje 18 2 2 14 14 : 33 (-19) 8
16 Čerkasčina-Akademija 18 1 3 14 15 : 41 (-26) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Volin 9 8 1 0 22 : 10 25 9 3 3 3 14 : 13 12
2. Obolon Brovar 9 5 3 1 17 : 11 18 9 6 1 2 10 : 6 19
3. Ruh Vinjiki 9 7 1 1 15 : 4 22 8 4 2 2 13 : 7 14
4. Metalist 1925 Harkov 9 5 2 2 12 : 6 17 9 5 3 1 15 : 8 18
5. Ingulec Petrove 9 6 3 0 17 : 6 21 9 4 1 4 12 : 7 13
6. Minai 9 7 1 1 16 : 8 22 9 3 3 3 13 : 12 12
7. Agrobiznes Voločisk 9 7 1 1 19 : 6 22 9 4 0 5 9 : 13 12
8. Avangard 9 5 2 2 13 : 8 17 9 4 1 4 9 : 11 13
9. Girnik Sport 8 3 1 4 10 : 11 10 9 4 2 3 12 : 14 14
10. Černomorec Odesa 9 4 2 3 10 : 10 14 9 2 2 5 10 : 15 8
11. Prikarpatija 9 3 1 5 14 : 13 10 9 3 1 5 14 : 16 10
12. Mikolaiv 9 3 2 4 14 : 13 11 9 1 3 5 9 : 17 6
13. Balkani Zarja 9 2 4 3 8 : 6 10 9 1 1 7 5 : 22 4
14. Kremin Kremenčuk 9 3 1 5 16 : 18 10 9 0 3 6 9 : 21 3
15. Metal. Zaporožje 8 1 1 6 5 : 15 4 10 1 1 8 9 : 18 4
16. Čerkasčina-Akademija 10 1 2 7 11 : 22 5 8 0 1 7 4 : 19 1

Čerkasčina-Akademija Bilozorja

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
16.11.2019 Kremin Kremenčuk 0:2 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
10.11.2019 Obolon Brovar 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
03.11.2019 Černomorec Odesa 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
26.10.2019 Mikolaiv 0:3 3+ Ukrajina 2 2019/2020
19.10.2019 Prikarpatija 0:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
12.10.2019 Volin 0:3 3+ Ukrajina 2 2019/2020
05.10.2019 Avangard 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
29.09.2019 Minai 1:3 3+ Ukrajina 2 2019/2020
21.09.2019 Girnik Sport 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
14.09.2019 Ruh Vinjiki 1:6 3+ Ukrajina 2 2019/2020

Obolon Brovar

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
16.11.2019 Girnik Sport 0:2 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
10.11.2019 Čerkasčina-Akademija 2:1 3+ Ukrajina 2 2019/2020
03.11.2019 Metal. Zaporožje 1:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
27.10.2019 Agrobiznes Voločisk 2:1 3+ Ukrajina 2 2019/2020
19.10.2019 Metalist 1925 Harkov 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
13.10.2019 Balkani Zarja 3:0 3+ Ukrajina 2 2019/2020
06.10.2019 Ingulec Petrove 0:2 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
29.09.2019 Kremin Kremenčuk 1:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020
25.09.2019 Girnik Sport 0:0 0-2 Ukrajina, Kup 2019/2020
21.09.2019 Ruh Vinjiki 1:0 0-2 Ukrajina 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 1:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
03.08.2019 2:2 3+ Ukrajina 2 2019/2020
Čerkasčina-Akademija Bilozorja
Ukupno 2 0 1 1 3:4 (-1) 7 1,50 2,00 3,50 0 2 0:100
Domaćin 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100
Gost 1 0 1 0 2:2 (0) 4 2,00 2,00 4,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno