Ponuda po danu
Po takmičenju
Rumunija, Rumunija, Kup gr.
Čindia Targovište - Voluntari
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09. (Uto) | 13:00 | Progresul Spartak Bukurešt-Konkordija Čiajna | 9.60 | 6.21 | 1.21 | 3.51 | 1.25 | (9) |
| 01.09. (Uto) | 15:00 | Korona Brašov-Bihor Oradea | 2.69 | 3.23 | 2.44 | 1.84 | 1.86 | (9) |
| 01.09. (Uto) | 15:00 | Sepsi OSK-CFR 1907 Kluž | 2.51 | 3.14 | 2.69 | 1.73 | 1.99 | (9) |
| 01.09. (Uto) | 17:00 | Čindia Targovište-Voluntari | 3.08 | 3.31 | 2.17 | 1.87 | 1.83 | (9) |
| 01.09. (Uto) | 18:00 | Univerzitatea Kluž-Petrolul Ploešti | 1.50 | 4.12 | 5.53 | 2.08 | 1.66 | (9) |
| 02.09. (Sre) | 13:00 | Minerul Lupeni-UTA Arad | 6.38 | 4.06 | 1.46 | 1.88 | 1.81 | (8) |
| 02.09. (Sre) | 13:45 | Botošani-Korvinul | 2.31 | 3.02 | 3.07 | 1.63 | 2.13 | (8) |
| 02.09. (Sre) | 15:00 | Glorija Bistrica-Čiksereda | 2.67 | 3.11 | 2.54 | 1.70 | 2.03 | (8) |
| 02.09. (Sre) | 16:00 | Sporting Liešti-Dinamo Bukurešt | 14.75 | 6.88 | 1.14 | 2.87 | 1.36 | (8) |
| 02.09. (Sre) | 18:30 | Arđeš Pitešti-FCSB | 2.93 | 3.07 | 2.38 | 1.69 | 2.04 | (8) |
| 03.09. (Čet) | 14:30 | Bakau-KSU Krajova | 4.94 | 4.10 | 1.56 | 2.34 | 1.53 | (8) |
| 03.09. (Čet) | 17:30 | Polit. Temišvar-Rapid Bukurešt | 3.97 | 3.34 | 1.86 | 1.75 | 1.94 | (8) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Čindia Targovište
(Municipal Trgovište)
Voluntari
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.93 | 3.20 | 2.20 | 1.88 | 1.81 | |
| Brazilbet | 3.20 | 3.25 | 2.05 | 1.88 | 1.82 | |
| Lob | 3.05 | 3.30 | 2.28 | 1.89 | 1.82 | |
| MaxBet | 3.05 | 3.25 | 2.20 | 1.88 | 1.83 | |
| Meridian | 2.65 | 3.35 | 2.29 | |||
| Oktagonbet | 3.35 | 3.35 | 1.96 | 1.90 | 1.79 | |
| Soccerbet | 3.25 | 3.45 | 2.05 | 1.88 | 1.82 | |
| Superbet | 3.15 | 3.35 | 2.30 | 1.77 | 1.95 | |
| Tašbet | 3.05 | 3.30 | 2.22 | 1.88 | 1.80 | |
| Prosečne kvote | 3.08 | 3.31 | 2.17 | 1.87 | 1.83 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Grupa A
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Botošani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Korvinul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | Minerul Lupeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Polit. Temišvar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | Rapid Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | UTA Arad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Botošani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Korvinul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | Minerul Lupeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Polit. Temišvar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | Rapid Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | UTA Arad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Grupa B
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CFR 1907 Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Konkordija Čiajna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | Petrolul Ploešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Progresul Spartak Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | Sepsi OSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | Univerzitatea Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | CFR 1907 Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Konkordija Čiajna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | Petrolul Ploešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Progresul Spartak Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | Sepsi OSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | Univerzitatea Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Grupa C
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arđeš Pitešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Bihor Oradea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | Korona Brašov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Čiksereda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | FCSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | Glorija Bistrica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Arđeš Pitešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Bihor Oradea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | Korona Brašov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Čiksereda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | FCSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | Glorija Bistrica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Grupa D
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bakau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Čindia Targovište | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | KSU Krajova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Dinamo Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | Sporting Liešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | Voluntari | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bakau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Čindia Targovište | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | KSU Krajova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Dinamo Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | Sporting Liešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | Voluntari | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Čindia Targovište
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Metalul Buzau | 3:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | CS Dinamo Bukurešt | 1:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | CS Afumati | 3:0 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Metaloglobus Bukurešt | 3:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 04.08.2026 | Polit. Temišvar | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 31.05.2026 | Farul | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 23.05.2026 | Farul | 3:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 16.05.2026 | Sepsi OSK | 1:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Korvinul | 1:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 05.05.2026 | Bihor Oradea | 1:3 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 |
Voluntari
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Ocelul | 2:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | KSU Krajova | 1:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Petrolul Ploešti | 1:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Dinamo Bukurešt | 0:4 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | UTA Arad | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 27.07.2026 | CFR 1907 Kluž | 0:5 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 17.07.2026 | Botošani | 2:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 01.06.2026 | Hermanštad | 3:0 | 3+ | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 24.05.2026 | Hermanštad | 2:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 16.05.2026 | CSA Steaua | 4:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | 1:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | 1:5 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 25.10.2025 | 0:2 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 15.09.2024 | 1:4 | 3+ | Rumunija 2 | 2024/2025 | |||
| 19.05.2023 | 2:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2022/2023 | |||
| 13.03.2023 | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2022/2023 | |||
| 22.10.2022 | 3:0 | 3+ | Rumunija 1 | 2022/2023 | |||
| 22.01.2022 | 0:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2021/2022 | |||
| 27.08.2021 | 1:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2021/2022 | |||
| 10.05.2021 | 0:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2020/2021 | |||
| 05.04.2021 | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2020/2021 | |||
| 16.12.2020 | 2:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2020/2021 | |||
| 05.08.2020 | 2:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2019/2020 | |||
| 01.07.2020 | 0:2 | 0-2 | Rumunija 1 | 2019/2020 | |||
| 14.02.2020 | 1:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2019/2020 | |||
| 07.10.2019 | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2019/2020 | |||
| 13.06.2018 | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2017/2018 | |||
| 09.06.2018 | 0:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2017/2018 |
| Čindia Targovište | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 18 | 6 | 4 | 8 | 18:23 | (-5) | 41 | 1,00 | 1,28 | 2,28 | 11 | 7 | 61:39 |
| Domaćin | 9 | 3 | 3 | 3 | 9:9 | (0) | 18 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | 6 | 3 | 67:33 |
| Gost | 9 | 3 | 1 | 5 | 9:14 | (-5) | 23 | 1,00 | 1,56 | 2,56 | 5 | 4 | 56:44 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari