Ponuda po danu
Po takmičenju
Rumunija, Rumunija, Kup gr.
Progresul Spartak Bukurešt - Konkordija Čiajna
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09. (Uto) | 13:00 | Progresul Spartak Bukurešt-Konkordija Čiajna | 9.28 | 6.03 | 1.22 | 3.33 | 1.28 | (9) |
| 01.09. (Uto) | 15:00 | Korona Brašov-Bihor Oradea | 2.69 | 3.23 | 2.44 | 1.84 | 1.86 | (9) |
| 01.09. (Uto) | 15:00 | Sepsi OSK-CFR 1907 Kluž | 2.51 | 3.14 | 2.69 | 1.73 | 1.99 | (9) |
| 01.09. (Uto) | 17:00 | Čindia Targovište-Voluntari | 2.96 | 3.26 | 2.25 | 1.86 | 1.83 | (9) |
| 01.09. (Uto) | 18:00 | Univerzitatea Kluž-Petrolul Ploešti | 1.50 | 4.12 | 5.53 | 2.08 | 1.66 | (9) |
| 02.09. (Sre) | 13:00 | Minerul Lupeni-UTA Arad | 6.38 | 4.06 | 1.46 | 1.88 | 1.81 | (8) |
| 02.09. (Sre) | 13:45 | Botošani-Korvinul | 2.31 | 3.02 | 3.07 | 1.63 | 2.13 | (8) |
| 02.09. (Sre) | 15:00 | Glorija Bistrica-Čiksereda | 2.67 | 3.11 | 2.54 | 1.70 | 2.03 | (8) |
| 02.09. (Sre) | 16:00 | Sporting Liešti-Dinamo Bukurešt | 14.75 | 6.88 | 1.14 | 2.87 | 1.36 | (8) |
| 02.09. (Sre) | 18:30 | Arđeš Pitešti-FCSB | 2.93 | 3.07 | 2.38 | 1.69 | 2.04 | (8) |
| 03.09. (Čet) | 14:30 | Bakau-KSU Krajova | 4.94 | 4.10 | 1.56 | 2.34 | 1.53 | (8) |
| 03.09. (Čet) | 17:30 | Polit. Temišvar-Rapid Bukurešt | 3.97 | 3.34 | 1.86 | 1.75 | 1.94 | (8) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Progresul Spartak Bukurešt
Konkordija Čiajna
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 9.25 | 5.90 | 1.20 | 3.45 | 1.25 | |
| Brazilbet | 9.25 | 5.80 | 1.21 | 3.45 | 1.26 | |
| Lob | 10.00 | 6.40 | 1.22 | 3.50 | 1.26 | |
| MaxBet | 9.75 | 6.20 | 1.21 | 3.50 | 1.26 | |
| Meridian | 8.20 | 5.40 | 1.24 | |||
| Oktagonbet | 9.20 | 5.90 | 1.20 | 3.45 | 1.26 | |
| Soccerbet | 8.10 | 5.95 | 1.26 | 3.35 | 1.28 | |
| Superbet | 10.00 | 6.80 | 1.23 | 2.95 | 1.35 | |
| Tašbet | 9.75 | 5.90 | 1.24 | 3.00 | 1.34 | |
| Prosečne kvote | 9.28 | 6.03 | 1.22 | 3.33 | 1.28 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Grupa A
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Botošani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Korvinul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | Minerul Lupeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Polit. Temišvar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | Rapid Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | UTA Arad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Botošani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Korvinul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | Minerul Lupeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Polit. Temišvar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | Rapid Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | UTA Arad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Grupa B
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CFR 1907 Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Konkordija Čiajna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | Petrolul Ploešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Progresul Spartak Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | Sepsi OSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | Univerzitatea Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | CFR 1907 Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Konkordija Čiajna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | Petrolul Ploešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Progresul Spartak Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | Sepsi OSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | Univerzitatea Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Grupa C
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arđeš Pitešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Bihor Oradea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | Korona Brašov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Čiksereda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | FCSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | Glorija Bistrica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Arđeš Pitešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Bihor Oradea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | Korona Brašov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Čiksereda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | FCSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | Glorija Bistrica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Grupa D
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bakau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Čindia Targovište | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | KSU Krajova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Dinamo Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | Sporting Liešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | Voluntari | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bakau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Čindia Targovište | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | KSU Krajova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Dinamo Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | Sporting Liešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | Voluntari | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Progresul Spartak Bukurešt
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2024 | Tunari | 3:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2023/2024 | |||
| 03.05.2024 | KSM Slatina | 0:4 | 3+ | Rumunija 2 | 2023/2024 | |||
| 28.04.2024 | Čindia Targovište | 0:2 | 0-2 | Rumunija 2 | 2023/2024 | |||
| 13.04.2024 | CSA Steaua | 1:4 | 3+ | Rumunija 2 | 2023/2024 | |||
| 06.04.2024 | Vitorul Targu Žiju | 1:3 | 3+ | Rumunija 2 | 2023/2024 | |||
| 30.03.2024 | Konkordija Čiajna | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2023/2024 | |||
| 16.03.2024 | Čelaul | 0:4 | 3+ | Rumunija 2 | 2023/2024 | |||
| 10.03.2024 | Unirea Slobocija | 0:2 | 0-2 | Rumunija 2 | 2023/2024 | |||
| 02.03.2024 | Arđeš Pitešti | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2023/2024 | |||
| 25.02.2024 | Buzau | 1:5 | 3+ | Rumunija 2 | 2023/2024 |
Konkordija Čiajna
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Metaloglobus Bukurešt | 3:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Polit. Temišvar | 1:5 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Glorija Bistrica | 2:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Bihor Oradea | 2:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Ćetatea Sućeava | 3:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 09.05.2026 | Olimpija Satu Mare | 2:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | CS Afumati | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Bakau | 2:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Resita | 2:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 | |||
| 10.04.2026 | Tunari | 1:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2024 | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2023/2024 | |||
| 19.08.2023 | 0:6 | 3+ | Rumunija 2 | 2023/2024 | |||
| 22.04.2023 | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2022/2023 | |||
| 08.10.2022 | 0:2 | 0-2 | Rumunija 2 | 2022/2023 |
| Progresul Spartak Bukurešt | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:10 | (-10) | 10 | 0,00 | 2,50 | 2,50 | 3 | 1 | 75:25 |
| Domaćin | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | (-6) | 6 | 0,00 | 6,00 | 6,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Gost | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:4 | (-4) | 4 | 0,00 | 1,33 | 1,33 | 3 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari