Ponuda po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Kobresal - Everton Vina del Mar
Kobresal
Everton Vina del Mar
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Universidad Čile | 9 | 6 | 3 | 0 | 15 | : | 7 | (+8) | 21 |
2 | Palestino | 9 | 5 | 3 | 1 | 14 | : | 4 | (+10) | 18 |
3 | Union Espanjola | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | : | 15 | (+5) | 16 |
4 | Deportes Ikike | 9 | 5 | 1 | 3 | 18 | : | 14 | (+4) | 16 |
5 | Kokimbo Unido | 9 | 4 | 3 | 2 | 11 | : | 8 | (+3) | 15 |
6 | Everton VdM | 9 | 4 | 2 | 3 | 15 | : | 15 | (0) | 14 |
7 | Kolo Kolo | 9 | 4 | 1 | 4 | 10 | : | 8 | (+2) | 13 |
8 | O Higins | 9 | 4 | 1 | 4 | 9 | : | 11 | (-2) | 13 |
9 | Kobreloa | 9 | 4 | 1 | 4 | 10 | : | 15 | (-5) | 13 |
10 | Univ. Katolika | 9 | 3 | 3 | 3 | 9 | : | 8 | (+1) | 12 |
11 | Uačipato | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | : | 9 | (-2) | 12 |
12 | Njublense | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | : | 14 | (-1) | 11 |
13 | Audaks Italijano | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | : | 13 | (-4) | 8 |
14 | Kobresal | 9 | 1 | 3 | 5 | 11 | : | 15 | (-4) | 6 |
15 | Union La Kalera | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | : | 13 | (-7) | 6 |
16 | Deportes Kopijapo | 9 | 2 | 0 | 7 | 12 | : | 20 | (-8) | 6 |
1. i 2. mesto - Kopa Libertadores
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Universidad Čile | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | 8 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 4 | 13 | |
2. | Palestino | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 4 | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | : | 0 | 10 | |
3. | Union Espanjola | 7 | 5 | 0 | 2 | 18 | : | 12 | 15 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
4. | Deportes Ikike | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 6 | 7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | : | 8 | 9 | |
5. | Kokimbo Unido | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 5 | |
6. | Everton VdM | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 13 | 7 | |
7. | Kolo Kolo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | 6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | |
8. | O Higins | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 6 | 6 | |
9. | Kobreloa | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 7 | 6 | |
10. | Univ. Katolika | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 6 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 8 | |
11. | Uačipato | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 5 | |
12. | Njublense | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 4 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 10 | 4 | |
13. | Audaks Italijano | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 7 | 7 | |
14. | Kobresal | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | 1 | |
15. | Union La Kalera | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | : | 9 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 5 | |
16. | Deportes Kopijapo | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 6 | 6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | : | 14 | 0 |
Kobresal
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | Njublense | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
15.04.2024 | Deportes Kopijapo | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
11.04.2024 | Sao Paulo | 0:2 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
06.04.2024 | Univ. Katolika | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
02.04.2024 | Barselona Gva. | 1:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
29.03.2024 | Palestino | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
25.03.2024 | Universidad Čile | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
15.03.2024 | Deportes Ikike | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Uačipato | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
01.03.2024 | Kobreloa | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 |
Everton Vina del Mar
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 | Union La Kalera | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
13.04.2024 | Union Espanjola | 2:4 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
06.04.2024 | Audaks Italijano | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
30.03.2024 | Kolo Kolo | 1:4 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
23.03.2024 | Palestino | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
16.03.2024 | Njublense | 3:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
11.03.2024 | Univ. Katolika | 4:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
06.03.2024 | Union La Kalera | 0:1 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
02.03.2024 | O Higins | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Deportes Ikike | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 |
Međusobni susreti
Kobresal | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 33 | 8 | 13 | 12 | 39:44 | (-5) | 83 | 1,18 | 1,33 | 2,52 | 17 | 16 | 52:48 |
Domaćin | 17 | 7 | 7 | 3 | 24:14 | (+10) | 38 | 1,41 | 0,82 | 2,24 | 10 | 7 | 59:41 |
Gost | 16 | 1 | 6 | 9 | 15:30 | (-15) | 45 | 0,94 | 1,88 | 2,81 | 7 | 9 | 44:56 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari