Španija, Španija 3 III

Kornelja - Ljagostera

Kornelja

Ljagostera



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kasteljon 13 7 6 0 20 : 8 (+12) 27
2 Ljeida 13 7 4 2 17 : 8 (+9) 25
3 Sabadelj 13 7 4 2 16 : 9 (+7) 25
4 Andora KF 13 6 6 1 18 : 9 (+9) 24
5 Barselona B 13 5 6 2 19 : 14 (+5) 21
6 Ljagostera 13 6 3 4 18 : 15 (+3) 21
7 La Nusia 13 5 4 4 15 : 12 (+3) 19
8 Viljareal B 13 5 4 4 14 : 14 (0) 19
9 Espanjol B 13 4 6 3 18 : 15 (+3) 18
10 UE Olot 13 4 6 3 11 : 9 (+2) 18
11 Ehea 13 4 5 4 16 : 15 (+1) 17
12 Kornelja 13 4 5 4 18 : 19 (-1) 17
13 Valensija Mestalja 13 3 6 4 13 : 14 (-1) 15
14 Levante B 13 4 3 6 14 : 18 (-4) 15
15 Deportivo Ebro 13 3 5 5 12 : 15 (-3) 14
16 Herkules 13 3 3 7 15 : 17 (-2) 12
17 Himnastik 13 2 5 6 15 : 22 (-7) 11
18 Badalona 13 2 3 8 8 : 18 (-10) 9
19 Prat 13 1 5 7 9 : 19 (-10) 8
20 Orihuela 13 1 5 7 11 : 27 (-16) 8
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kasteljon 6 4 2 0 11 : 4 14 7 3 4 0 9 : 4 13
2. Ljeida 6 4 1 1 9 : 3 13 7 3 3 1 8 : 5 12
3. Sabadelj 7 4 2 1 8 : 4 14 6 3 2 1 8 : 5 11
4. Andora KF 7 4 3 0 12 : 5 15 6 2 3 1 6 : 4 9
5. Barselona B 7 3 4 0 13 : 7 13 6 2 2 2 6 : 7 8
6. Ljagostera 7 3 2 2 8 : 9 11 6 3 1 2 10 : 6 10
7. La Nusia 6 3 3 0 7 : 4 12 7 2 1 4 8 : 8 7
8. Viljareal B 7 2 2 3 7 : 9 8 6 3 2 1 7 : 5 11
9. Espanjol B 6 3 2 1 10 : 6 11 7 1 4 2 8 : 9 7
10. UE Olot 6 3 2 1 5 : 3 11 7 1 4 2 6 : 6 7
11. Ehea 7 4 2 1 10 : 3 14 6 0 3 3 6 : 12 3
12. Kornelja 6 2 2 2 6 : 6 8 7 2 3 2 12 : 13 9
13. Valensija Mestalja 6 1 3 2 7 : 7 6 7 2 3 2 6 : 7 9
14. Levante B 7 4 1 2 10 : 7 13 6 0 2 4 4 : 11 2
15. Deportivo Ebro 6 2 3 1 7 : 5 9 7 1 2 4 5 : 10 5
16. Herkules 7 2 2 3 11 : 10 8 6 1 1 4 4 : 7 4
17. Himnastik 6 1 3 2 8 : 12 6 7 1 2 4 7 : 10 5
18. Badalona 6 1 2 3 4 : 7 5 7 1 1 5 4 : 11 4
19. Prat 7 0 1 6 3 : 12 1 6 1 4 1 6 : 7 7
20. Orihuela 7 0 5 2 7 : 11 5 6 1 0 5 4 : 16 3

Kornelja

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.11.2019 Barselona B 3:3 3+ Španija 3 III 2019/2020
10.11.2019 Ljagostera 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
03.11.2019 Orihuela 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
27.10.2019 Herkules 0:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
19.10.2019 Levante B 1:3 3+ Španija 3 III 2019/2020
13.10.2019 Viljareal B 1:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
06.10.2019 Prat 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
29.09.2019 Ehea 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
22.09.2019 Himnastik 2:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
15.09.2019 Badalona 1:0 0-2 Španija 3 III 2019/2020

Ljagostera

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.11.2019 Ljeida 1:0 0-2 Španija 3 III 2019/2020
10.11.2019 Kornelja 1:2 3+ Španija 3 III 2019/2020
02.11.2019 Deportivo Ebro 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
26.10.2019 Andora KF 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
19.10.2019 Barselona B 1:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
12.10.2019 Sabadelj 0:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
05.10.2019 Orihuela 3:0 3+ Španija 3 III 2019/2020
28.09.2019 Herkules 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
21.09.2019 Levante B 0:1 0-2 Španija 3 III 2019/2020
14.09.2019 Viljareal B 0:3 3+ Španija 3 III 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 2:1 3+ Španija 3 III 2019/2020
13.01.2018 1:1 0-2 Španija 3 III 2017/2018
26.08.2017 0:1 0-2 Španija 3 III 2017/2018
05.03.2017 1:1 0-2 Španija 3 III 2016/2017
15.10.2016 0:3 3+ Španija 3 III 2016/2017
Kornelja
Ukupno 5 1 2 2 4:7 (-3) 11 0,80 1,40 2,20 3 2 60:40
Domaćin 3 1 1 1 3:3 (0) 6 1,00 1,00 2,00 2 1 67:33
Gost 2 0 1 1 1:4 (-3) 5 0,50 2,00 2,50 1 1 50:50

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno