Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 1
Krakovija - Pjast
Krakovija
Pjast
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jagielonija | 25 | 14 | 6 | 5 | 56 | : | 34 | (+22) | 48 |
2 | Šlonsk Vroclav | 25 | 13 | 7 | 5 | 34 | : | 21 | (+13) | 46 |
3 | Rakov Čestohova | 25 | 12 | 8 | 5 | 47 | : | 27 | (+20) | 44 |
4 | Leh Poznanj | 25 | 12 | 8 | 5 | 38 | : | 30 | (+8) | 44 |
5 | Pogon | 25 | 12 | 5 | 8 | 46 | : | 30 | (+16) | 41 |
6 | Legija Varšava | 25 | 11 | 8 | 6 | 38 | : | 30 | (+8) | 41 |
7 | Gornjik Zabže | 25 | 11 | 6 | 8 | 33 | : | 28 | (+5) | 39 |
8 | Stal Mjelec | 25 | 10 | 6 | 9 | 33 | : | 33 | (0) | 36 |
9 | Zaglebje Lubin | 25 | 9 | 7 | 9 | 28 | : | 36 | (-8) | 34 |
10 | Viđev | 25 | 9 | 5 | 11 | 32 | : | 35 | (-3) | 32 |
11 | Radomjak | 25 | 8 | 7 | 10 | 29 | : | 38 | (-9) | 31 |
12 | Krakovija | 25 | 5 | 13 | 7 | 32 | : | 33 | (-1) | 28 |
13 | Pjast | 25 | 5 | 13 | 7 | 24 | : | 29 | (-5) | 28 |
14 | Varta | 25 | 6 | 9 | 10 | 23 | : | 30 | (-7) | 27 |
15 | Korona | 25 | 4 | 12 | 9 | 28 | : | 34 | (-6) | 24 |
16 | Puša Niepolomice | 25 | 5 | 9 | 11 | 31 | : | 44 | (-13) | 24 |
17 | Ruh Hožov | 25 | 2 | 12 | 11 | 28 | : | 41 | (-13) | 18 |
18 | LKS Lođ | 25 | 4 | 5 | 16 | 21 | : | 48 | (-27) | 17 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jagielonija | 12 | 9 | 2 | 1 | 31 | : | 11 | 29 | 13 | 5 | 4 | 4 | 25 | : | 23 | 19 | |
2. | Šlonsk Vroclav | 13 | 6 | 4 | 3 | 17 | : | 10 | 22 | 12 | 7 | 3 | 2 | 17 | : | 11 | 24 | |
3. | Rakov Čestohova | 12 | 9 | 3 | 0 | 28 | : | 5 | 30 | 13 | 3 | 5 | 5 | 19 | : | 22 | 14 | |
4. | Leh Poznanj | 13 | 8 | 3 | 2 | 26 | : | 12 | 27 | 12 | 4 | 5 | 3 | 12 | : | 18 | 17 | |
5. | Pogon | 12 | 5 | 2 | 5 | 25 | : | 22 | 17 | 13 | 7 | 3 | 3 | 21 | : | 8 | 24 | |
6. | Legija Varšava | 13 | 7 | 4 | 2 | 23 | : | 12 | 25 | 12 | 4 | 4 | 4 | 15 | : | 18 | 16 | |
7. | Gornjik Zabže | 12 | 7 | 3 | 2 | 14 | : | 8 | 24 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 | : | 20 | 15 | |
8. | Stal Mjelec | 12 | 7 | 3 | 2 | 21 | : | 12 | 24 | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | : | 21 | 12 | |
9. | Zaglebje Lubin | 13 | 5 | 5 | 3 | 13 | : | 13 | 20 | 12 | 4 | 2 | 6 | 15 | : | 23 | 14 | |
10. | Viđev | 12 | 7 | 0 | 5 | 15 | : | 15 | 21 | 13 | 2 | 5 | 6 | 17 | : | 20 | 11 | |
11. | Radomjak | 13 | 3 | 5 | 5 | 14 | : | 18 | 14 | 12 | 5 | 2 | 5 | 15 | : | 20 | 17 | |
12. | Krakovija | 13 | 3 | 6 | 4 | 23 | : | 22 | 15 | 12 | 2 | 7 | 3 | 9 | : | 11 | 13 | |
13. | Pjast | 12 | 4 | 5 | 3 | 14 | : | 12 | 17 | 13 | 1 | 8 | 4 | 10 | : | 17 | 11 | |
14. | Varta | 12 | 2 | 4 | 6 | 8 | : | 13 | 10 | 13 | 4 | 5 | 4 | 15 | : | 17 | 17 | |
15. | Korona | 13 | 3 | 7 | 3 | 20 | : | 19 | 16 | 12 | 1 | 5 | 6 | 8 | : | 15 | 8 | |
16. | Puša Niepolomice | 12 | 4 | 6 | 2 | 17 | : | 17 | 18 | 13 | 1 | 3 | 9 | 14 | : | 27 | 6 | |
17. | Ruh Hožov | 13 | 2 | 6 | 5 | 15 | : | 18 | 12 | 12 | 0 | 6 | 6 | 13 | : | 23 | 6 | |
18. | LKS Lođ | 13 | 3 | 5 | 5 | 14 | : | 24 | 14 | 12 | 1 | 0 | 11 | 7 | : | 24 | 3 |
Krakovija
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Viđev | 2:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Korona | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
01.03.2024 | Varta | 0:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
23.02.2024 | Pjast | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Zaglebje Lubin | 1:1 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Radomjak | 6:0 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
20.12.2023 | Legija Varšava | 2:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
17.12.2023 | Legija Varšava | 0:2 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
09.12.2023 | Stal Mjelec | 2:2 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
06.12.2023 | Rakov Čestohova | 0:0 | 0-2 | Poljska, Kup | 2023/2024 |
Pjast
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Legija Varšava | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
12.03.2024 | Puša Niepolomice | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Radomjak | 2:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
01.03.2024 | Ruh Hožov | 0:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
27.02.2024 | Rakov Čestohova | 3:0 | 3+ | Poljska, Kup | 2023/2024 | |||
23.02.2024 | Krakovija | 0:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Rakov Čestohova | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
10.02.2024 | Gornjik Zabže | 1:3 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
18.12.2023 | Stal Mjelec | 3:0 | 3+ | Poljska 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | Leh Poznanj | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Krakovija | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 38 | 15 | 9 | 14 | 53:50 | (+3) | 103 | 1,39 | 1,32 | 2,71 | 21 | 17 | 55:45 |
Domaćin | 18 | 9 | 3 | 6 | 28:22 | (+6) | 50 | 1,56 | 1,22 | 2,78 | 10 | 8 | 56:44 |
Gost | 20 | 6 | 6 | 8 | 25:28 | (-3) | 53 | 1,25 | 1,40 | 2,65 | 11 | 9 | 55:45 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari