Ponuda po danu
Po takmičenju
Mađarska, Mađarska 1
Debrecin - Ujpešt
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 12:30 | Pakš-Zalaegeršeg | 1.82 | 3.97 | 3.49 | 2.82 | 1.38 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 15:45 | MTK-Kišpešt Honved | 2.15 | 3.46 | 2.98 | 2.14 | 1.63 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 17:45 | Kišvarda-Puškaš Akademija | 2.93 | 3.32 | 2.25 | 1.96 | 1.75 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 12:15 | Njiređhaza Spartakus-Đer ETO | 2.25 | 3.67 | 2.70 | 2.51 | 1.46 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 14:30 | Debrecin-Ujpešt | 2.24 | 3.63 | 2.73 | 2.44 | 1.49 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 18:00 | Vašaš-Ferencvaroš | 4.14 | 4.11 | 1.66 | 2.68 | 1.41 | (9) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Debrecin
Ujpešt
- Debrecin je bez poraza u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Mađarska 1
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.30 | 3.50 | 2.80 | 2.35 | 1.53 | |
| BetOle | 2.20 | 3.60 | 2.65 | 2.47 | 1.47 | |
| Brazilbet | 2.20 | 3.55 | 2.70 | 2.45 | 1.47 | |
| Lob | 2.22 | 3.65 | 2.75 | 2.50 | 1.47 | |
| MerkurXtip | 2.23 | 3.70 | 2.78 | 2.50 | 1.48 | |
| Oktagonbet | 2.20 | 3.60 | 2.65 | 2.47 | 1.46 | |
| Soccerbet | 2.25 | 3.65 | 2.70 | 2.38 | 1.50 | |
| Superbet | 2.30 | 3.65 | 2.72 | 2.35 | 1.52 | |
| Tašbet | 2.25 | 3.80 | 2.80 | 2.50 | 1.47 | |
| Prosečne kvote | 2.24 | 3.63 | 2.73 | 2.44 | 1.49 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Đer ETO | 12 | 6 | 4 | 2 | 21 | : | 14 | (+7) | 22 |
| 2 | Puškaš Akademija | 12 | 7 | 0 | 5 | 17 | : | 15 | (+2) | 21 |
| 3 | Ferencvaroš | 11 | 5 | 5 | 1 | 20 | : | 10 | (+10) | 20 |
| 4 | Debrecin | 12 | 5 | 4 | 3 | 21 | : | 17 | (+4) | 19 |
| 5 | Ujpešt | 12 | 5 | 3 | 4 | 20 | : | 17 | (+3) | 18 |
| 6 | Pakš | 12 | 5 | 2 | 5 | 22 | : | 21 | (+1) | 17 |
| 7 | Vašaš | 12 | 4 | 4 | 4 | 20 | : | 17 | (+3) | 16 |
| 8 | Kišpešt Honved | 11 | 3 | 4 | 4 | 14 | : | 17 | (-3) | 13 |
| 9 | Zalaegeršeg | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | : | 22 | (-6) | 13 |
| 10 | Kišvarda | 12 | 2 | 6 | 4 | 12 | : | 14 | (-2) | 12 |
| 11 | MTK | 12 | 3 | 3 | 6 | 16 | : | 25 | (-9) | 12 |
| 12 | Njiređhaza Spartakus | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | : | 23 | (-10) | 11 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Đer ETO | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | : | 8 | 13 | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | : | 6 | 9 | |
| 2. | Puškaš Akademija | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 12 | 6 | 6 | 5 | 0 | 1 | 8 | : | 3 | 15 | |
| 3. | Ferencvaroš | 5 | 2 | 3 | 0 | 10 | : | 3 | 9 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 7 | 11 | |
| 4. | Debrecin | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 9 | 8 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 8 | 11 | |
| 5. | Ujpešt | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 7 | 13 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | : | 10 | 5 | |
| 6. | Pakš | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | : | 10 | 10 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 11 | 7 | |
| 7. | Vašaš | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 8 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 9 | 8 | |
| 8. | Kišpešt Honved | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 8 | 8 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 9 | 5 | |
| 9. | Zalaegeršeg | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | : | 5 | 13 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | : | 17 | 0 | |
| 10. | Kišvarda | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | : | 8 | 4 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 6 | 8 | |
| 11. | MTK | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | : | 8 | 9 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | : | 17 | 3 | |
| 12. | Njiređhaza Spartakus | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 5 | 8 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | : | 18 | 3 | |
Debrecin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Puškaš Akademija | 3:1 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Čepel SC | 3:2 | 3+ | Mađarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Kišpešt Honved | 2:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Zalaegeršeg | 3:0 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Ferencvaroš | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Vašaš | 2:4 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Pakš | 4:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | MTK | 2:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Kišvarda | 0:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Đer ETO | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 |
Ujpešt
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Njiređhaza Spartakus | 2:1 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.10.2026 | Seged-Čanad | 3:1 | 3+ | Mađarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Đer ETO | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Puškaš Akademija | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Kišpešt Honved | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Zalaegeršeg | 2:1 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Ferencvaroš | 2:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Vašaš | 3:1 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Pakš | 0:2 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | MTK | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Debrecin | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 82 | 29 | 22 | 31 | 132:118 | (+14) | 250 | 1,61 | 1,44 | 3,05 | 33 | 49 | 40:60 |
| Domaćin | 43 | 22 | 11 | 10 | 83:48 | (+35) | 131 | 1,93 | 1,12 | 3,05 | 17 | 26 | 40:60 |
| Gost | 39 | 7 | 11 | 21 | 49:70 | (-21) | 119 | 1,26 | 1,79 | 3,05 | 16 | 23 | 41:59 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari