Ponuda po danu
Po takmičenju
Mađarska, Mađarska 1
Vašaš - Ferencvaroš
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 12:30 | Pakš-Zalaegeršeg | 1.82 | 3.97 | 3.49 | 2.82 | 1.38 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 15:45 | MTK-Kišpešt Honved | 2.15 | 3.46 | 2.98 | 2.14 | 1.63 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 17:45 | Kišvarda-Puškaš Akademija | 2.93 | 3.32 | 2.25 | 1.96 | 1.75 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 12:15 | Njiređhaza Spartakus-Đer ETO | 2.25 | 3.67 | 2.70 | 2.51 | 1.46 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 14:30 | Debrecin-Ujpešt | 2.24 | 3.63 | 2.73 | 2.44 | 1.49 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 18:00 | Vašaš-Ferencvaroš | 4.14 | 4.11 | 1.66 | 2.68 | 1.41 | (9) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Vašaš
Ferencvaroš
- Ferencvaroš je bez poraza u poslednjih 10 mečeva u takmičenju Mađarska 1
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 4.50 | 3.85 | 1.67 | 2.63 | 1.43 | |
| BetOle | 3.90 | 4.00 | 1.65 | 2.70 | 1.40 | |
| Brazilbet | 3.90 | 3.95 | 1.67 | 2.70 | 1.39 | |
| Lob | 4.05 | 4.10 | 1.67 | 2.75 | 1.40 | |
| MerkurXtip | 4.05 | 4.40 | 1.65 | 2.75 | 1.42 | |
| Oktagonbet | 3.90 | 4.00 | 1.65 | 2.70 | 1.39 | |
| Soccerbet | 4.25 | 4.10 | 1.65 | 2.60 | 1.45 | |
| Superbet | 4.25 | 4.10 | 1.67 | 2.52 | 1.45 | |
| Tašbet | 4.45 | 4.45 | 1.63 | 2.75 | 1.39 | |
| Prosečne kvote | 4.14 | 4.11 | 1.66 | 2.68 | 1.41 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Đer ETO | 12 | 6 | 4 | 2 | 21 | : | 14 | (+7) | 22 |
| 2 | Puškaš Akademija | 12 | 7 | 0 | 5 | 17 | : | 15 | (+2) | 21 |
| 3 | Ferencvaroš | 11 | 5 | 5 | 1 | 20 | : | 10 | (+10) | 20 |
| 4 | Debrecin | 12 | 5 | 4 | 3 | 21 | : | 17 | (+4) | 19 |
| 5 | Ujpešt | 12 | 5 | 3 | 4 | 20 | : | 17 | (+3) | 18 |
| 6 | Pakš | 12 | 5 | 2 | 5 | 22 | : | 21 | (+1) | 17 |
| 7 | Vašaš | 12 | 4 | 4 | 4 | 20 | : | 17 | (+3) | 16 |
| 8 | Kišpešt Honved | 11 | 3 | 4 | 4 | 14 | : | 17 | (-3) | 13 |
| 9 | Zalaegeršeg | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | : | 22 | (-6) | 13 |
| 10 | Kišvarda | 12 | 2 | 6 | 4 | 12 | : | 14 | (-2) | 12 |
| 11 | MTK | 12 | 3 | 3 | 6 | 16 | : | 25 | (-9) | 12 |
| 12 | Njiređhaza Spartakus | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | : | 23 | (-10) | 11 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Đer ETO | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | : | 8 | 13 | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | : | 6 | 9 | |
| 2. | Puškaš Akademija | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 12 | 6 | 6 | 5 | 0 | 1 | 8 | : | 3 | 15 | |
| 3. | Ferencvaroš | 5 | 2 | 3 | 0 | 10 | : | 3 | 9 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 7 | 11 | |
| 4. | Debrecin | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 9 | 8 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 8 | 11 | |
| 5. | Ujpešt | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 7 | 13 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | : | 10 | 5 | |
| 6. | Pakš | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | : | 10 | 10 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 11 | 7 | |
| 7. | Vašaš | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 8 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 9 | 8 | |
| 8. | Kišpešt Honved | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 8 | 8 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 9 | 5 | |
| 9. | Zalaegeršeg | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | : | 5 | 13 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | : | 17 | 0 | |
| 10. | Kišvarda | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | : | 8 | 4 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 6 | 8 | |
| 11. | MTK | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | : | 8 | 9 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | : | 17 | 3 | |
| 12. | Njiređhaza Spartakus | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 5 | 8 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | : | 18 | 3 | |
Vašaš
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Đer ETO | 2:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Sentlorinc | 4:3 | 3+ | Mađarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Pakš | 0:2 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | MTK | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Kišvarda | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Debrecin | 4:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Njiređhaza Spartakus | 3:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Ujpešt | 1:3 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Puškaš Akademija | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Kišpešt Honved | 2:1 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 |
Ferencvaroš
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Pakš | 2:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Bičkei TC | 4:1 | 3+ | Mađarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | MTK | 5:0 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.10.2026 | Torense | 4:1 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Kišvarda | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.10.2026 | Viktorija Plzenj | 2:1 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Debrecin | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Njiređhaza Spartakus | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 17.09.2026 | Seltik | 3:1 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Ujpešt | 2:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | 0:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.04.2023 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2022/2023 | |||
| 28.01.2023 | 0:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2022/2023 | |||
| 31.08.2022 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2022/2023 | |||
| 09.02.2022 | 0:2 | 0-2 | Mađarska, Kup | 2021/2022 | |||
| 12.05.2018 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2017/2018 | |||
| 09.12.2017 | 0:2 | 0-2 | Mađarska 1 | 2017/2018 | |||
| 09.09.2017 | 2:5 | 3+ | Mađarska 1 | 2017/2018 | |||
| 31.05.2017 | 1:1 | 0-2 | Mađarska, Kup | 2016/2017 | |||
| 15.04.2017 | 2:1 | 3+ | Mađarska 1 | 2016/2017 | |||
| 19.11.2016 | 2:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2016/2017 | |||
| 13.08.2016 | 2:1 | 3+ | Mađarska 1 | 2016/2017 | |||
| 19.03.2016 | 1:4 | 3+ | Mađarska 1 | 2015/2016 | |||
| 31.10.2015 | 1:5 | 3+ | Mađarska 1 | 2015/2016 | |||
| 01.08.2015 | 0:2 | 0-2 | Mađarska 1 | 2015/2016 | |||
| 31.03.2012 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2011/2012 | |||
| 28.08.2011 | 2:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2011/2012 | |||
| 15.04.2011 | 1:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2010/2011 | |||
| 26.09.2010 | 1:3 | 3+ | Mađarska 1 | 2010/2011 | |||
| 28.03.2010 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2009/2010 | |||
| 25.11.2009 | 3:0 | 3+ | Mađarska, LK - 1.deo | 2009/2010 | |||
| 21.08.2009 | 3:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2009/2010 | |||
| 11.08.2009 | 1:2 | 3+ | Mađarska, LK - 1.deo | 2009/2010 | |||
| 04.04.2007 | 2:3 | 3+ | Mađarska, Kup | 2006/2007 | |||
| 22.03.2007 | 2:0 | 0-2 | Mađarska, Kup | 2006/2007 | |||
| 29.04.2006 | 1:3 | 3+ | Mađarska 1 | 2005/2006 | |||
| 29.10.2005 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2005/2006 | |||
| 17.04.2005 | 0:2 | 0-2 | Mađarska 1 | 2004/2005 | |||
| 26.09.2004 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2004/2005 | |||
| 14.04.2004 | 1:2 | 3+ | Mađarska, Kup | 2003/2004 | |||
| 20.04.2002 | 0:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2001/2002 | |||
| 24.11.2001 | 0:2 | 0-2 | Mađarska 1 | 2001/2002 | |||
| 14.09.2001 | 1:3 | 3+ | Mađarska 1 | 2001/2002 | |||
| 20.06.2001 | 0:2 | 0-2 | Mađarska 1 | 2000/2001 | |||
| 07.04.2001 | 0:3 | 3+ | Mađarska 1 | 2000/2001 |
| Vašaš | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 35 | 7 | 7 | 21 | 31:59 | (-28) | 90 | 0,89 | 1,69 | 2,57 | 20 | 15 | 57:43 |
| Domaćin | 19 | 3 | 3 | 13 | 17:33 | (-16) | 50 | 0,89 | 1,74 | 2,63 | 10 | 9 | 53:47 |
| Gost | 16 | 4 | 4 | 8 | 14:26 | (-12) | 40 | 0,88 | 1,63 | 2,50 | 10 | 6 | 63:38 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari