Ponuda po danu
Po takmičenju
Luksemburg, Luksemburg 1
Diferdanž 03 - UN Kerjeng 97
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Atert Bisen-Mondorf le Ben | 2.13 | 3.35 | 2.95 | 2.00 | 1.69 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Diferdanž 03-UN Kerjeng 97 | 1.32 | 4.75 | 7.19 | 2.31 | 1.52 | (10) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | F91 Didelanž-Rasing Union | 2.11 | 3.55 | 2.84 | 2.35 | 1.51 | (10) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Progres Niderkorn-Rumelanž | 1.54 | 4.14 | 4.63 | 2.53 | 1.44 | (10) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Rezidens-UNA Strasen | 3.55 | 3.73 | 1.79 | (2) | ||
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Svift Hesperanž-Ecela | 2.11 | 3.53 | 2.85 | (2) | ||
| 06.09. (Ned) | 17:00 | Ženes Eš-Vilc 71 | 2.10 | 3.47 | 2.91 | 2.08 | 1.65 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Diferdanž 03
UN Kerjeng 97
- Tim UN Kerjeng 97 je poslednjih 5 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Luksemburg 1.
- Na utakmicama tima Diferdanž 03 broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Luksemburg 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.32 | 5.00 | 6.55 | 2.30 | 1.55 | |
| BetOle | 1.31 | 4.70 | 7.40 | 2.30 | 1.50 | |
| Brazilbet | 1.31 | 4.65 | 7.50 | 2.30 | 1.50 | |
| Lob | 1.32 | 4.70 | 7.30 | 2.35 | 1.52 | |
| Meridian | 1.31 | 4.70 | 7.20 | |||
| MerkurXtip | 1.30 | 4.65 | 7.25 | 2.33 | 1.50 | |
| Oktagonbet | 1.31 | 4.70 | 7.35 | 2.30 | 1.50 | |
| Soccerbet | 1.34 | 4.65 | 6.65 | 2.30 | 1.55 | |
| Superbet | 1.32 | 4.80 | 6.80 | 2.27 | 1.54 | |
| Tašbet | 1.34 | 4.90 | 7.90 | 2.35 | 1.52 | |
| Prosečne kvote | 1.32 | 4.75 | 7.19 | 2.31 | 1.52 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UNA Strasen | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | : | 1 | (+9) | 15 |
| 2 | Mondorf le Ben | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | : | 6 | (+6) | 15 |
| 3 | Diferdanž 03 | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | : | 4 | (+7) | 12 |
| 4 | Rasing Union | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | (+7) | 10 |
| 5 | Rezidens | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | : | 6 | (+5) | 9 |
| 6 | UN Kerjeng 97 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | : | 9 | (+4) | 9 |
| 7 | Progres Niderkorn | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 4 | (+4) | 9 |
| 8 | Hostert | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | : | 10 | (+3) | 9 |
| 9 | Atert Bisen | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | (0) | 9 |
| 10 | F91 Didelanž | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | : | 8 | (-3) | 6 |
| 11 | Rumelanž | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 12 | (-4) | 6 |
| 12 | Vilc 71 | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | : | 11 | (-1) | 4 |
| 13 | Viktorija Rosport | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | : | 14 | (-4) | 4 |
| 14 | Ženes Eš | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | : | 10 | (-3) | 3 |
| 15 | Ecela | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 13 | (-11) | 1 |
| 16 | Svift Hesperanž (-12) | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | : | 21 | (-19) | -12 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa i 2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Pobednik Kupa i 2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | UNA Strasen | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | |
| 2. | Mondorf le Ben | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Diferdanž 03 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | 6 | |
| 4. | Rasing Union | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | : | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 3 | |
| 5. | Rezidens | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 6 | |
| 6. | UN Kerjeng 97 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | : | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | |
| 7. | Progres Niderkorn | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 2 | 6 | |
| 8. | Hostert | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | : | 7 | 6 | |
| 9. | Atert Bisen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 10. | F91 Didelanž | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 3 | |
| 11. | Rumelanž | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 0 | |
| 12. | Vilc 71 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | : | 6 | 3 | |
| 13. | Viktorija Rosport | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 5 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 9 | 1 | |
| 14. | Ženes Eš | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 5 | 3 | |
| 15. | Ecela | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 7 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 6 | 1 | |
| 16. | Svift Hesperanž (-12) | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 12 | 0 | |
Diferdanž 03
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Hostert | 2:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Rasing Union | 3:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Vilc 71 | 2:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Rumelanž | 2:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Mondorf le Ben | 2:3 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 16.07.2026 | Ilves | 1:3 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 08.07.2026 | Ilves | 0:0 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 28.06.2026 | Atert Bisen | 1:1 | 0-2 | Luksemburg, Superkup | 2026 | |||
| 29.05.2026 | Viktorija Rosport | 4:1 | 3+ | Luksemburg, Kup | 2025/2026 | |||
| 23.05.2026 | Atert Bisen | 0:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 |
UN Kerjeng 97
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Svift Hesperanž | 6:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Ecela | 1:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Rezidens | 1:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Hostert | 4:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Rasing Union | 1:5 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Ženes Eš | 0:2 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Diferdanž 03 | 0:2 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Ženes Kanah | 1:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Rodanž 91 | 3:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Rasing Union | 2:5 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | 2:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 07.12.2025 | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 12.03.2025 | 4:0 | 3+ | Luksemburg, Kup | 2024/2025 | |||
| 25.02.2024 | 4:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
| 27.08.2023 | 1:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
| 08.04.2023 | 8:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2022/2023 | |||
| 23.10.2022 | 2:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2022/2023 | |||
| 07.05.2017 | 6:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2016/2017 | |||
| 04.12.2016 | 5:3 | 3+ | Luksemburg 1 | 2016/2017 | |||
| 06.12.2015 | 2:3 | 3+ | Luksemburg, Kup | 2015/2016 | |||
| 15.03.2015 | 5:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2014/2015 | |||
| 28.08.2014 | 3:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2014/2015 | |||
| 16.03.2014 | 2:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2013/2014 | |||
| 25.08.2013 | 3:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2013/2014 | |||
| 07.04.2013 | 0:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2012/2013 | |||
| 19.08.2012 | 2:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2012/2013 | |||
| 04.03.2012 | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2011/2012 | |||
| 21.08.2011 | 5:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2011/2012 | |||
| 20.02.2011 | 2:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2010/2011 | |||
| 15.08.2010 | 2:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2010/2011 | |||
| 05.12.2009 | 4:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2009/2010 | |||
| 08.08.2009 | 2:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2009/2010 | |||
| 21.05.2009 | 0:2 | 0-2 | Luksemburg, Kup | 2008/2009 | |||
| 19.04.2009 | 1:4 | 3+ | Luksemburg 1 | 2008/2009 | |||
| 19.10.2008 | 3:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2008/2009 | |||
| 27.04.2008 | 5:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2007/2008 | |||
| 04.11.2007 | 2:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2007/2008 | |||
| 13.05.2007 | 7:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2006/2007 | |||
| 19.11.2006 | 4:3 | 3+ | Luksemburg 1 | 2006/2007 |
| Diferdanž 03 | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 29 | 19 | 7 | 3 | 88:34 | (+54) | 122 | 3,03 | 1,17 | 4,21 | 6 | 23 | 21:79 |
| Domaćin | 13 | 10 | 2 | 1 | 44:11 | (+33) | 55 | 3,38 | 0,85 | 4,23 | 2 | 11 | 15:85 |
| Gost | 16 | 9 | 5 | 2 | 44:23 | (+21) | 67 | 2,75 | 1,44 | 4,19 | 4 | 12 | 25:75 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari