Ponuda po danu
Po takmičenju
Luksemburg, Luksemburg 1
Ženes Eš - Vilc 71
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Atert Bisen-Mondorf le Ben | 2.13 | 3.35 | 2.95 | 2.00 | 1.69 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Diferdanž 03-UN Kerjeng 97 | 1.32 | 4.75 | 7.19 | 2.31 | 1.52 | (10) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | F91 Didelanž-Rasing Union | 2.11 | 3.55 | 2.84 | 2.35 | 1.51 | (10) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Progres Niderkorn-Rumelanž | 1.54 | 4.14 | 4.63 | 2.53 | 1.44 | (10) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Rezidens-UNA Strasen | 3.55 | 3.73 | 1.79 | (2) | ||
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Svift Hesperanž-Ecela | 2.11 | 3.53 | 2.85 | (2) | ||
| 06.09. (Ned) | 17:00 | Ženes Eš-Vilc 71 | 2.10 | 3.47 | 2.91 | 2.08 | 1.65 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Ženes Eš
Vilc 71
- Tim Ženes Eš je poslednjih 5 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Luksemburg 1.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Vilc 71 je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Luksemburg 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.10 | 3.75 | 2.70 | 2.06 | 1.68 | |
| BetOle | 2.12 | 3.35 | 2.95 | 2.03 | 1.65 | |
| Brazilbet | 2.10 | 3.40 | 2.95 | 2.10 | 1.61 | |
| Lob | 2.10 | 3.40 | 2.95 | 2.12 | 1.62 | |
| Meridian | 2.09 | 3.45 | 2.85 | |||
| MerkurXtip | 2.07 | 3.40 | 2.90 | 2.12 | 1.62 | |
| Oktagonbet | 2.12 | 3.35 | 2.95 | 2.03 | 1.64 | |
| Soccerbet | 2.03 | 3.60 | 2.95 | 2.10 | 1.65 | |
| Superbet | 2.12 | 3.50 | 2.85 | 2.05 | 1.68 | |
| Tašbet | 2.15 | 3.45 | 3.10 | 2.07 | 1.67 | |
| Prosečne kvote | 2.10 | 3.47 | 2.91 | 2.08 | 1.65 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UNA Strasen | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | : | 1 | (+9) | 15 |
| 2 | Mondorf le Ben | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | : | 6 | (+6) | 15 |
| 3 | Diferdanž 03 | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | : | 4 | (+7) | 12 |
| 4 | Rasing Union | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | (+7) | 10 |
| 5 | Rezidens | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | : | 6 | (+5) | 9 |
| 6 | UN Kerjeng 97 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | : | 9 | (+4) | 9 |
| 7 | Progres Niderkorn | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 4 | (+4) | 9 |
| 8 | Hostert | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | : | 10 | (+3) | 9 |
| 9 | Atert Bisen | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | (0) | 9 |
| 10 | F91 Didelanž | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | : | 8 | (-3) | 6 |
| 11 | Rumelanž | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 12 | (-4) | 6 |
| 12 | Vilc 71 | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | : | 11 | (-1) | 4 |
| 13 | Viktorija Rosport | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | : | 14 | (-4) | 4 |
| 14 | Ženes Eš | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | : | 10 | (-3) | 3 |
| 15 | Ecela | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 13 | (-11) | 1 |
| 16 | Svift Hesperanž (-12) | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | : | 21 | (-19) | -12 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa i 2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Pobednik Kupa i 2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | UNA Strasen | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | |
| 2. | Mondorf le Ben | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Diferdanž 03 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | 6 | |
| 4. | Rasing Union | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | : | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 3 | |
| 5. | Rezidens | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 6 | |
| 6. | UN Kerjeng 97 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | : | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | |
| 7. | Progres Niderkorn | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 2 | 6 | |
| 8. | Hostert | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | : | 7 | 6 | |
| 9. | Atert Bisen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 10. | F91 Didelanž | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 3 | |
| 11. | Rumelanž | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 0 | |
| 12. | Vilc 71 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | : | 6 | 3 | |
| 13. | Viktorija Rosport | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 5 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 9 | 1 | |
| 14. | Ženes Eš | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 5 | 3 | |
| 15. | Ecela | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 7 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 6 | 1 | |
| 16. | Svift Hesperanž (-12) | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 12 | 0 | |
Ženes Eš
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Rumelanž | 5:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Mondorf le Ben | 1:3 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | UNA Strasen | 0:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Atert Bisen | 0:2 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Progres Niderkorn | 1:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | UN Kerjeng 97 | 2:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Progres Niderkorn | 2:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | UNA Strasen | 0:3 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Petanž | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Viktorija Rosport | 2:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2025/2026 |
Vilc 71
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | F91 Didelanž | 1:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Viktorija Rosport | 0:4 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Diferdanž 03 | 1:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Svift Hesperanž | 7:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Ecela | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2026/2027 | |||
| 31.05.2026 | Mamer 32 | 0:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2025/2026 | |||
| 04.03.2026 | Progres Niderkorn | 0:1 | 0-2 | Luksemburg, Kup | 2025/2026 | |||
| 01.06.2025 | Ženes Kanah | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2024/2025 | |||
| 25.05.2025 | Hostert | 2:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2024/2025 | |||
| 18.05.2025 | Rodanž 91 | 2:4 | 3+ | Luksemburg 1 | 2024/2025 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2025 | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2024/2025 | |||
| 27.10.2024 | 3:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2024/2025 | |||
| 11.02.2024 | 5:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
| 13.08.2023 | 1:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
| 26.02.2023 | 2:3 | 3+ | Luksemburg 1 | 2022/2023 | |||
| 28.08.2022 | 1:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2022/2023 | |||
| 06.02.2022 | 1:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2021/2022 | |||
| 14.08.2021 | 0:2 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2021/2022 | |||
| 24.04.2021 | 0:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2020/2021 | |||
| 22.11.2020 | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2020/2021 | |||
| 07.12.2019 | 0:3 | 3+ | Luksemburg, Kup | 2019/2020 | |||
| 17.04.2016 | 5:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2015/2016 | |||
| 18.10.2015 | 2:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2015/2016 | |||
| 01.05.2015 | 2:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2014/2015 | |||
| 26.10.2014 | 0:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2014/2015 | |||
| 30.03.2014 | 4:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2013/2014 | |||
| 22.09.2013 | 3:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2013/2014 | |||
| 26.05.2013 | 2:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2012/2013 | |||
| 05.08.2012 | 0:2 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2012/2013 | |||
| 13.03.2011 | 0:2 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2010/2011 | |||
| 22.09.2010 | 4:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2010/2011 | |||
| 09.03.2008 | 4:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2007/2008 | |||
| 23.09.2007 | 4:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2007/2008 | |||
| 04.03.2007 | 0:2 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2006/2007 | |||
| 26.08.2006 | 3:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2006/2007 | |||
| 12.11.2005 | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2005/2006 | |||
| 14.08.2005 | 3:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2005/2006 | |||
| 05.12.2004 | 1:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2004/2005 | |||
| 19.09.2004 | 3:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2004/2005 | |||
| 27.03.2004 | 3:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2003/2004 | |||
| 22.10.2003 | 3:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2003/2004 | |||
| 13.04.2003 | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2002/2003 | |||
| 03.11.2002 | 2:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2002/2003 | |||
| 13.05.2001 | 1:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2000/2001 | |||
| 29.04.2001 | 5:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2000/2001 | |||
| 01.04.2001 | 5:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2000/2001 | |||
| 21.10.2000 | 5:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2000/2001 |
| Ženes Eš | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 37 | 25 | 5 | 7 | 81:38 | (+43) | 119 | 2,19 | 1,03 | 3,22 | 18 | 19 | 49:51 |
| Domaćin | 18 | 12 | 3 | 3 | 33:14 | (+19) | 47 | 1,83 | 0,78 | 2,61 | 13 | 5 | 72:28 |
| Gost | 19 | 13 | 2 | 4 | 48:24 | (+24) | 72 | 2,53 | 1,26 | 3,79 | 5 | 14 | 26:74 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari