Ponuda po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 1
Flora - Tameka Tartu
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09. (Sre) | 16:00 | Flora-Tameka Tartu | 1.64 | 4.03 | 4.13 | 2.73 | 1.39 | (10) |
| 05.09. (Sub) | 11:30 | Kuresare-Narva Trans | 2.26 | 3.27 | 2.83 | 1.94 | 1.75 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 14:00 | Vaprus-Nome Junajted | 2.47 | 3.69 | 2.34 | 2.75 | 1.38 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 16:00 | Flora-Nome Kalju | 2.50 | 3.48 | 2.41 | 2.28 | 1.54 | (8) |
| 06.09. (Ned) | 11:30 | Paide Linameskond-Levadia Talin | 4.60 | 4.05 | 1.57 | 2.42 | 1.47 | (8) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Harju JK Lagri-Tameka Tartu | 2.07 | 3.65 | 2.90 | 2.48 | 1.46 | (8) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Flora
Tameka Tartu
- Tim Flora je poslednjih 24 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Estonija 1.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Flora je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Estonija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.65 | 4.00 | 4.25 | 2.75 | 1.40 | |
| BetOle | 1.63 | 4.05 | 4.00 | 2.73 | 1.38 | |
| Brazilbet | 1.64 | 4.00 | 4.00 | 2.70 | 1.39 | |
| Lob | 1.60 | 4.10 | 4.20 | 2.70 | 1.40 | |
| MaxBet | 1.63 | 3.90 | 4.20 | 2.75 | 1.38 | |
| Meridian | 1.64 | 3.85 | 4.10 | |||
| Oktagonbet | 1.64 | 4.05 | 4.00 | 2.75 | 1.39 | |
| Soccerbet | 1.65 | 4.15 | 4.20 | 2.80 | 1.37 | |
| Superbet | 1.67 | 4.00 | 4.15 | 2.67 | 1.38 | |
| Tašbet | 1.67 | 4.20 | 4.20 | 2.75 | 1.39 | |
| Prosečne kvote | 1.64 | 4.03 | 4.13 | 2.73 | 1.39 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Levadia Talin | 24 | 18 | 5 | 1 | 64 | : | 20 | (+44) | 59 |
| 2 | Nome Kalju | 25 | 13 | 5 | 7 | 45 | : | 22 | (+23) | 44 |
| 3 | Paide Linameskond | 24 | 12 | 6 | 6 | 40 | : | 31 | (+9) | 42 |
| 4 | Flora | 24 | 14 | 0 | 10 | 46 | : | 30 | (+16) | 42 |
| 5 | Tameka Tartu | 23 | 12 | 2 | 9 | 29 | : | 32 | (-3) | 38 |
| 6 | Harju JK Lagri | 25 | 10 | 1 | 14 | 36 | : | 41 | (-5) | 31 |
| 7 | Vaprus | 24 | 8 | 4 | 12 | 33 | : | 46 | (-13) | 28 |
| 8 | Nome Junajted | 25 | 8 | 1 | 16 | 42 | : | 60 | (-18) | 25 |
| 9 | Kuresare | 25 | 7 | 4 | 14 | 27 | : | 41 | (-14) | 25 |
| 10 | Narva Trans | 25 | 5 | 2 | 18 | 18 | : | 57 | (-39) | 17 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Levadia Talin | 11 | 7 | 3 | 1 | 32 | : | 7 | 24 | 13 | 11 | 2 | 0 | 32 | : | 13 | 35 | |
| 2. | Nome Kalju | 13 | 6 | 3 | 4 | 29 | : | 15 | 21 | 12 | 7 | 2 | 3 | 16 | : | 7 | 23 | |
| 3. | Paide Linameskond | 11 | 7 | 1 | 3 | 17 | : | 10 | 22 | 13 | 5 | 5 | 3 | 23 | : | 21 | 20 | |
| 4. | Flora | 12 | 6 | 0 | 6 | 25 | : | 14 | 18 | 12 | 8 | 0 | 4 | 21 | : | 16 | 24 | |
| 5. | Tameka Tartu | 12 | 7 | 1 | 4 | 16 | : | 12 | 22 | 11 | 5 | 1 | 5 | 13 | : | 20 | 16 | |
| 6. | Harju JK Lagri | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 | : | 19 | 19 | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | : | 22 | 12 | |
| 7. | Vaprus | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | : | 20 | 17 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | : | 26 | 11 | |
| 8. | Nome Junajted | 13 | 4 | 0 | 9 | 26 | : | 27 | 12 | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | : | 33 | 13 | |
| 9. | Kuresare | 12 | 4 | 3 | 5 | 14 | : | 18 | 15 | 13 | 3 | 1 | 9 | 13 | : | 23 | 10 | |
| 10. | Narva Trans | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 | : | 22 | 13 | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 | : | 35 | 4 | |
Flora
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Paide Linameskond | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 26.08.2026 | Tameka Tartu | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 23.08.2026 | Vaprus | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Kuresare | 2:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 13.08.2026 | Inter Eskaldes | 0:4 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 06.08.2026 | Inter Eskaldes | 0:2 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Harju JK Lagri | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 30.07.2026 | Nju Sents | 0:1 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 23.07.2026 | Nju Sents | 1:0 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 17.07.2026 | Nome Junajted | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 |
Tameka Tartu
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Narva Trans | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 26.08.2026 | Flora | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Kuresare | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 14.08.2026 | Nome Junajted | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Nome Kalju | 1:5 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 11.07.2026 | Vaprus | 1:5 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 05.07.2026 | Harju JK Lagri | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 21.06.2026 | Narva Trans | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 17.06.2026 | Nome Kalju | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 13.06.2026 | Vaprus | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 03.04.2026 | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 20.09.2025 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2025 | |||
| 20.07.2025 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2025 | |||
| 30.05.2025 | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2025 | |||
| 08.04.2025 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2025 | |||
| 21.09.2024 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
| 19.07.2024 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
| 19.06.2024 | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
| 31.03.2024 | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
| 27.09.2023 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
| 02.07.2023 | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
| 10.05.2023 | 1:0 | 0-2 | Estonija, Kup | 2022/2023 | |||
| 03.05.2023 | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
| 01.04.2023 | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2023 | |||
| 09.09.2022 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2022 | |||
| 05.08.2022 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2022 | |||
| 01.05.2022 | 3:2 | 3+ | Estonija 1 | 2022 | |||
| 02.03.2022 | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2022 | |||
| 27.10.2021 | 9:0 | 3+ | Estonija 1 | 2021 | |||
| 03.10.2021 | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2021 | |||
| 21.06.2021 | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2021 | |||
| 09.03.2021 | 2:1 | 3+ | Estonija, Kup | 2020/2021 | |||
| 08.11.2020 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2020 | |||
| 14.08.2020 | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2020 | |||
| 20.05.2020 | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2020 | |||
| 11.03.2020 | 3:0 | 3+ | Estonija, Kup | 2019/2020 | |||
| 22.09.2019 | 6:1 | 3+ | Estonija 1 | 2019 | |||
| 09.08.2019 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2019 | |||
| 22.05.2019 | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2019 | |||
| 30.03.2019 | 4:1 | 3+ | Estonija 1 | 2019 | |||
| 03.10.2018 | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2018 | |||
| 24.08.2018 | 5:0 | 3+ | Estonija 1 | 2018 | |||
| 13.06.2018 | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2018 | |||
| 06.06.2018 | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2018 | |||
| 28.10.2017 | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2017 | |||
| 22.07.2017 | 3:2 | 3+ | Estonija 1 | 2017 | |||
| 03.06.2017 | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2017 | |||
| 01.04.2017 | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2017 | |||
| 16.09.2016 | 2:3 | 3+ | Estonija 1 | 2016 | |||
| 22.07.2016 | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2016 | |||
| 16.05.2016 | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2016 | |||
| 03.05.2016 | 2:0 | 0-2 | Estonija, Kup | 2015/2016 | |||
| 04.04.2016 | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2016 | |||
| 18.09.2015 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2015 | |||
| 21.08.2015 | 4:1 | 3+ | Estonija 1 | 2015 | |||
| 26.05.2015 | 7:0 | 3+ | Estonija 1 | 2015 | |||
| 14.04.2015 | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2015 | |||
| 20.09.2014 | 4:2 | 3+ | Estonija 1 | 2014 | |||
| 19.08.2014 | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2014 | |||
| 14.06.2014 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2014 | |||
| 14.03.2014 | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2014 | |||
| 02.11.2013 | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2013 | |||
| 26.07.2013 | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2013 | |||
| 14.05.2013 | 4:1 | 3+ | Estonija 1 | 2013 | |||
| 26.04.2013 | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2013 | |||
| 22.09.2012 | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2012 | |||
| 25.08.2012 | 5:1 | 3+ | Estonija 1 | 2012 | |||
| 16.06.2012 | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2012 | |||
| 24.03.2012 | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2012 | |||
| 18.10.2011 | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2011 | |||
| 17.09.2011 | 4:1 | 3+ | Estonija 1 | 2011 | |||
| 27.08.2011 | 3:2 | 3+ | Estonija 1 | 2011 | |||
| 12.03.2011 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2011 | |||
| 02.10.2010 | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2010 | |||
| 31.07.2010 | 6:3 | 3+ | Estonija 1 | 2010 | |||
| 01.06.2010 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2010 | |||
| 27.04.2010 | 4:1 | 3+ | Estonija, Kup | 2009/2010 | |||
| 27.03.2010 | 3:2 | 3+ | Estonija 1 | 2010 | |||
| 10.11.2009 | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2009 | |||
| 11.07.2009 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2009 | |||
| 09.05.2009 | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2009 | |||
| 02.05.2009 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2009 | |||
| 15.10.2006 | 5:2 | 3+ | Estonija 1 | 2006 | |||
| 13.08.2006 | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2006 | |||
| 11.06.2006 | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2006 | |||
| 02.04.2006 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2006 | |||
| 16.10.2005 | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2005 | |||
| 14.08.2005 | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2005 | |||
| 12.06.2005 | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2005 | |||
| 03.04.2005 | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2005 | |||
| 08.11.2003 | 9:1 | 3+ | Estonija, Kup | 2003/2004 |
| Flora | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 82 | 68 | 8 | 6 | 223:58 | (+165) | 281 | 2,72 | 0,71 | 3,43 | 24 | 58 | 29:71 |
| Domaćin | 41 | 35 | 5 | 1 | 114:28 | (+86) | 142 | 2,78 | 0,68 | 3,46 | 12 | 29 | 29:71 |
| Gost | 41 | 33 | 3 | 5 | 109:30 | (+79) | 139 | 2,66 | 0,73 | 3,39 | 12 | 29 | 29:71 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari