Ponuda po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 1
Kuresare - Levadia Talin
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10. (Sub) | 09:30 | Nome Junajted-Nome Kalju | 4.06 | 4.07 | 1.65 | 2.73 | 1.39 | (11) |
| 18.10. (Ned) | 11:30 | Harju JK Lagri-Vaprus | 2.01 | 3.64 | 3.04 | 2.45 | 1.47 | (9) |
| 18.10. (Ned) | 13:00 | Kuresare-Levadia Talin | 10.54 | 6.13 | 1.19 | 2.98 | 1.33 | (9) |
| 18.10. (Ned) | 14:00 | Paide Linameskond-Narva Trans | 1.53 | 4.11 | 4.88 | 2.38 | 1.50 | (9) |
| 18.10. (Ned) | 16:00 | Flora-Tameka Tartu | 1.66 | 4.06 | 3.96 | 2.77 | 1.38 | (9) |
| 21.10. (Sre) | 13:00 | Harju JK Lagri-Flora | 3.58 | 3.78 | 1.80 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kuresare
Levadia Talin
- Levadia Talin je bez poraza u poslednjih 13 mečeva u takmičenju Estonija 1
- Na utakmicama tima Kuresare broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Estonija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 10.35 | 6.25 | 1.20 | 2.95 | 1.35 | |
| BetOle | 10.50 | 6.00 | 1.18 | 3.00 | 1.33 | |
| Brazilbet | 10.50 | 6.00 | 1.19 | 3.00 | 1.33 | |
| Lob | 11.00 | 6.00 | 1.18 | 3.00 | 1.33 | |
| MaxBet | 11.00 | 6.00 | 1.18 | 3.00 | 1.33 | |
| Meridian | 10.00 | 6.20 | 1.19 | |||
| Oktagonbet | 10.50 | 6.05 | 1.18 | 3.00 | 1.33 | |
| Superbet | 9.50 | 6.30 | 1.20 | 2.87 | 1.32 | |
| Tašbet | 11.50 | 6.40 | 1.20 | 3.00 | 1.33 | |
| Prosečne kvote | 10.54 | 6.13 | 1.19 | 2.98 | 1.33 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Levadia Talin | 31 | 24 | 6 | 1 | 85 | : | 22 | (+63) | 78 |
| 2 | Flora | 31 | 18 | 1 | 12 | 60 | : | 44 | (+16) | 55 |
| 3 | Paide Linameskond | 31 | 16 | 6 | 9 | 50 | : | 38 | (+12) | 54 |
| 4 | Nome Kalju | 31 | 15 | 6 | 10 | 54 | : | 30 | (+24) | 51 |
| 5 | Tameka Tartu | 31 | 15 | 2 | 14 | 42 | : | 49 | (-7) | 47 |
| 6 | Harju JK Lagri | 31 | 13 | 2 | 16 | 43 | : | 47 | (-4) | 41 |
| 7 | Vaprus | 31 | 10 | 6 | 15 | 43 | : | 61 | (-18) | 36 |
| 8 | Kuresare | 31 | 10 | 5 | 16 | 34 | : | 49 | (-15) | 35 |
| 9 | Nome Junajted | 31 | 9 | 1 | 21 | 47 | : | 74 | (-27) | 28 |
| 10 | Narva Trans | 31 | 5 | 5 | 21 | 24 | : | 68 | (-44) | 20 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Levadia Talin | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | : | 7 | 36 | 16 | 13 | 3 | 0 | 38 | : | 15 | 42 | |
| 2. | Flora | 16 | 9 | 0 | 7 | 34 | : | 22 | 27 | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | : | 22 | 28 | |
| 3. | Paide Linameskond | 15 | 9 | 1 | 5 | 22 | : | 15 | 28 | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | : | 23 | 26 | |
| 4. | Nome Kalju | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | : | 18 | 24 | 15 | 8 | 3 | 4 | 22 | : | 12 | 27 | |
| 5. | Tameka Tartu | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | : | 17 | 25 | 16 | 7 | 1 | 8 | 21 | : | 32 | 22 | |
| 6. | Harju JK Lagri | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | : | 21 | 23 | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | : | 26 | 18 | |
| 7. | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | : | 26 | 25 | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | : | 35 | 11 | |
| 8. | Kuresare | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | : | 22 | 21 | 16 | 4 | 2 | 10 | 14 | : | 27 | 14 | |
| 9. | Nome Junajted | 15 | 4 | 0 | 11 | 29 | : | 33 | 12 | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | : | 41 | 16 | |
| 10. | Narva Trans | 16 | 4 | 3 | 9 | 17 | : | 26 | 15 | 15 | 1 | 2 | 12 | 7 | : | 42 | 5 | |
Kuresare
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Narva Trans | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 11.10.2026 | Flora | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | Saku Sporting | 4:2 | 3+ | Estonija, Kup | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Harju JK Lagri | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Tameka Tartu | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 09.09.2026 | Levadia Talin | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 05.09.2026 | Narva Trans | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 29.08.2026 | Vaprus | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Tameka Tartu | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Flora | 3:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 |
Levadia Talin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Flora | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 11.10.2026 | Paide Linameskond | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 07.10.2026 | Keila | 10:0 | 3+ | Estonija, Kup | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Narva Trans | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 17.09.2026 | Tameka Tartu | 6:0 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 12.09.2026 | Vaprus | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 09.09.2026 | Kuresare | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 06.09.2026 | Paide Linameskond | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 30.08.2026 | Nome Kalju | 3:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 21.08.2026 | Narva Trans | 4:0 | 3+ | Estonija 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Kuresare | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 72 | 3 | 8 | 61 | 43:222 | (-179) | 265 | 0,60 | 3,08 | 3,68 | 20 | 52 | 28:72 |
| Domaćin | 36 | 1 | 5 | 30 | 28:116 | (-88) | 144 | 0,78 | 3,22 | 4,00 | 10 | 26 | 28:72 |
| Gost | 36 | 2 | 3 | 31 | 15:106 | (-91) | 121 | 0,42 | 2,94 | 3,36 | 10 | 26 | 28:72 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari