Poljska, Poljska 3

Gruf Vejherovo - Elana Torun

Gruf Vejherovo

Elana Torun



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gornjik Lečna 18 11 5 2 26 : 16 (+10) 38
2 Resovija 18 11 5 2 34 : 16 (+18) 38
3 Viđev 18 11 4 3 37 : 15 (+22) 37
4 GKS Katovice 17 10 4 3 29 : 16 (+13) 34
5 Olimpija Elblag 18 8 7 3 27 : 15 (+12) 31
6 Druteks-Bitovija 18 8 5 5 29 : 26 (+3) 29
7 Blekitni Stargard 18 9 2 7 27 : 26 (+1) 29
8 Stal Režov 17 8 3 6 27 : 23 (+4) 27
9 Gornjik Polkovice 18 6 5 7 30 : 21 (+9) 23
10 Garbarnija 18 5 7 6 17 : 19 (-2) 22
11 Leh Poznanj II 18 6 4 8 23 : 27 (-4) 22
12 Žnic Pruškov 17 6 3 8 24 : 31 (-7) 21
13 Elana Torun 18 5 5 8 19 : 24 (-5) 20
14 Pogon Siedlice 17 5 3 9 24 : 29 (-5) 18
15 Stal Stalova Vola 18 4 4 10 18 : 31 (-13) 16
16 Skra Čestohova 17 4 3 10 12 : 27 (-15) 15
17 Gruf Vejherovo 18 2 4 12 12 : 34 (-22) 10
18 Legionovia 17 2 3 12 14 : 33 (-19) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gornjik Lečna 9 6 2 1 10 : 5 20 9 5 3 1 16 : 11 18
2. Resovija 9 6 2 1 19 : 9 20 9 5 3 1 15 : 7 18
3. Viđev 9 5 3 1 21 : 9 18 9 6 1 2 16 : 6 19
4. GKS Katovice 9 6 1 2 16 : 9 19 8 4 3 1 13 : 7 15
5. Olimpija Elblag 9 3 4 2 12 : 8 13 9 5 3 1 15 : 7 18
6. Druteks-Bitovija 10 7 2 1 20 : 12 23 8 1 3 4 9 : 14 6
7. Blekitni Stargard 9 6 1 2 17 : 12 19 9 3 1 5 10 : 14 10
8. Stal Režov 10 6 2 2 17 : 10 20 7 2 1 4 10 : 13 7
9. Gornjik Polkovice 10 3 4 3 18 : 10 13 8 3 1 4 12 : 11 10
10. Garbarnija 10 2 4 4 7 : 12 10 8 3 3 2 10 : 7 12
11. Leh Poznanj II 8 3 2 3 11 : 10 11 10 3 2 5 12 : 17 11
12. Žnic Pruškov 8 2 1 5 13 : 20 7 9 4 2 3 11 : 11 14
13. Elana Torun 9 4 2 3 14 : 13 14 9 1 3 5 5 : 11 6
14. Pogon Siedlice 9 3 1 5 10 : 12 10 8 2 2 4 14 : 17 8
15. Stal Stalova Vola 5 0 1 4 2 : 8 1 13 4 3 6 16 : 23 15
16. Skra Čestohova 8 4 1 3 9 : 10 13 9 0 2 7 3 : 17 2
17. Gruf Vejherovo 9 1 2 6 7 : 17 5 9 1 2 6 5 : 17 5
18. Legionovia 9 1 3 5 7 : 13 6 8 1 0 7 7 : 20 3

Gruf Vejherovo

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
15.11.2019 Viđev 0:4 3+ Poljska 3 2019/2020
10.11.2019 Elana Torun 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
02.11.2019 Gornjik Polkovice 0:5 3+ Poljska 3 2019/2020
26.10.2019 Leh Poznanj II 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
19.10.2019 Garbarnija 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
12.10.2019 Legionovia 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
05.10.2019 Stal Režov 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
28.09.2019 Skra Čestohova 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
20.09.2019 Gornjik Lečna 0:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
15.09.2019 Olimpija Elblag 1:4 3+ Poljska 3 2019/2020

Elana Torun

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
16.11.2019 Druteks-Bitovija 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
10.11.2019 Gruf Vejherovo 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
02.11.2019 Žnic Pruškov 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
26.10.2019 Resovija 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
19.10.2019 Stal Stalova Vola 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
12.10.2019 GKS Katovice 0:2 0-2 Poljska 3 2019/2020
06.10.2019 Viđev 0:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
29.09.2019 Pogon Siedlice 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
21.09.2019 Gornjik Polkovice 0:3 3+ Poljska 3 2019/2020
14.09.2019 Leh Poznanj II 2:4 3+ Poljska 3 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
01.12.2018 2:0 0-2 Poljska 3 2018/2019
10.08.2018 3:1 3+ Poljska 3 2018/2019
09.06.2013 2:1 3+ Poljska 3 z 2012/2013
11.11.2012 3:0 3+ Poljska 3 z 2012/2013
Gruf Vejherovo
Ukupno 5 4 1 0 10:2 (+8) 12 2,00 0,40 2,40 2 3 40:60
Domaćin 3 2 1 0 6:1 (+5) 7 2,00 0,33 2,33 1 2 33:67
Gost 2 2 0 0 4:1 (+3) 5 2,00 0,50 2,50 1 1 50:50

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno