Ponuda po danu
Po takmičenju
Finska, Finska 1 - 1.deo
HJK Helsinki - AC Oulu
HJK Helsinki
AC Oulu
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Oulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
2 | EIF Ekenas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
3 | Haka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
4 | HJK Helsinki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
5 | IF Gnistan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
6 | IFK Mariehamn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
7 | Ilves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
8 | Inter Turku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
9 | KuPS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
10 | Lahti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
11 | SJK Seinajoen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
12 | VPS Vasa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik plej ofa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik plej ofa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Oulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
2. | EIF Ekenas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
3. | Haka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
4. | HJK Helsinki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
5. | IF Gnistan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
6. | IFK Mariehamn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
7. | Ilves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
8. | Inter Turku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
9. | KuPS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
10. | Lahti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
11. | SJK Seinajoen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
12. | VPS Vasa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
HJK Helsinki
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02.03.2024 | EIF Ekenas | 4:1 | 3+ | Finska, LK | 2024 | |||
27.02.2024 | Lahti | 0:3 | 3+ | Finska, LK | 2024 | |||
17.02.2024 | Inter Turku | 1:2 | 3+ | Finska, LK | 2024 | |||
03.02.2024 | IF Gnistan | 2:1 | 3+ | Finska, LK | 2024 | |||
26.01.2024 | IFK Mariehamn | 1:0 | 0-2 | Finska, LK | 2024 | |||
14.12.2023 | PAOK | 2:4 | 3+ | Liga Konferencija | 2023/2024 | |||
30.11.2023 | Aberdin | 2:2 | 3+ | Liga Konferencija | 2023/2024 | |||
09.11.2023 | Ajntraht Frankfurt | 0:1 | 0-2 | Liga Konferencija | 2023/2024 | |||
26.10.2023 | Ajntraht Frankfurt | 0:6 | 3+ | Liga Konferencija | 2023/2024 | |||
21.10.2023 | KuPS | 1:2 | 3+ | Finska 1 | 2023 |
AC Oulu
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.02.2024 | KuPS | 1:3 | 3+ | Finska, LK | 2024 | |||
17.02.2024 | VPS Vasa | 1:1 | 0-2 | Finska, LK | 2024 | |||
08.02.2024 | Ilves | 0:1 | 0-2 | Finska, LK | 2024 | |||
03.02.2024 | SJK Seinajoen | 2:0 | 0-2 | Finska, LK | 2024 | |||
27.01.2024 | Haka | 0:0 | 0-2 | Finska, LK | 2024 | |||
28.10.2023 | Honka | 0:5 | 3+ | Finska 1 | 2023 | |||
25.10.2023 | SJK Seinajoen | 2:2 | 3+ | Finska 1 | 2023 | |||
21.10.2023 | Haka | 1:1 | 0-2 | Finska 1 | 2023 | |||
06.10.2023 | Ilves | 2:3 | 3+ | Finska 1 | 2023 | |||
29.09.2023 | KTP Kotka | 2:0 | 0-2 | Finska 1 | 2023 |
Međusobni susreti
HJK Helsinki | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 12 | 5 | 5 | 2 | 17:11 | (+6) | 28 | 1,42 | 0,92 | 2,33 | 7 | 5 | 58:42 |
Domaćin | 7 | 3 | 3 | 1 | 10:6 | (+4) | 16 | 1,43 | 0,86 | 2,29 | 4 | 3 | 57:43 |
Gost | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | (+2) | 12 | 1,40 | 1,00 | 2,40 | 3 | 2 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari