Ponuda po danu
Po takmičenju
Nemačka, Nemačka 3
Hanza - Vehen Vizbaden
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09. (Pet) | 17:00 | Ingolštat 04-Alemanija Ahen | 2.50 | 3.55 | 2.41 | 2.31 | 1.54 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 12:00 | Hanza-Vehen Vizbaden | 1.68 | 3.86 | 4.09 | 2.31 | 1.55 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 12:00 | Jan Regenzburg-Duizburg | 3.23 | 3.63 | 1.95 | 2.25 | 1.57 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 12:00 | Valdhof 07-Verl | 2.27 | 3.69 | 2.57 | 2.61 | 1.43 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 14:30 | Rot Vajs Esen-Viktorija Keln | 1.88 | 3.87 | 3.26 | 2.50 | 1.47 | (8) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Hanza
Vehen Vizbaden
(Vehen)
- Hanza je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Nemačka 3
- Ukupan broj golova na mečevima tima Hanza je bio preko 4 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Nemačka 3.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.67 | 3.80 | 4.00 | 2.30 | 1.53 | |
| Brazilbet | 1.68 | 3.75 | 4.05 | 2.30 | 1.54 | |
| Lob | 1.69 | 3.85 | 4.15 | 2.32 | 1.54 | |
| Meridian | 1.66 | 3.80 | 3.85 | |||
| MerkurXtip | 1.64 | 3.95 | 4.40 | 2.30 | 1.55 | |
| Oktagonbet | 1.68 | 3.80 | 4.00 | 2.30 | 1.53 | |
| Superbet | 1.67 | 3.80 | 4.00 | 2.27 | 1.56 | |
| Tašbet | 1.72 | 4.10 | 4.25 | 2.35 | 1.57 | |
| Prosečne kvote | 1.68 | 3.86 | 4.09 | 2.31 | 1.55 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Duizburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | : | 2 | (+8) | 9 |
| 2 | Hanza | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | : | 7 | (+3) | 7 |
| 3 | 1899 Hofenhajm II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | : | 4 | (+5) | 6 |
| 4 | Viktorija Keln | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | : | 7 | (+2) | 6 |
| 5 | Sarbriken | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 6 | (+2) | 6 |
| 6 | Mepen 1912 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 6 |
| 7 | Ingolštat 04 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | (+2) | 5 |
| 8 | Vircburger Kikers | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | (+1) | 4 |
| 9 | Valdhof 07 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 4 |
| 10 | Alemanija Ahen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 4 |
| 11 | Fortuna Keln | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | (0) | 4 |
| 12 | Projsen Minster | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | (-1) | 4 |
| 13 | Rot Vajs Esen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | (-2) | 4 |
| 14 | Havelse | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 3 |
| 15 | Jan Regenzburg | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 8 | (-2) | 3 |
| 16 | Štutgart II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 3 |
| 17 | Fortuna 95 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | (-2) | 3 |
| 18 | Sonenhof Grosaspah | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | (-3) | 3 |
| 19 | Vehen Vizbaden | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 7 | (-6) | 1 |
| 20 | Verl | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | : | 10 | (-6) | 0 |
B timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Duizburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 3 | |
| 2. | Hanza | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | : | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 4 | 6 | |
| 3. | 1899 Hofenhajm II | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
| 4. | Viktorija Keln | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 5. | Sarbriken | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | : | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
| 6. | Mepen 1912 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 7. | Ingolštat 04 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | |
| 8. | Vircburger Kikers | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 9. | Valdhof 07 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 1 | |
| 10. | Alemanija Ahen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 11. | Fortuna Keln | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 12. | Projsen Minster | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 5 | 3 | |
| 13. | Rot Vajs Esen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 14. | Havelse | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
| 15. | Jan Regenzburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 7 | 3 | |
| 16. | Štutgart II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 17. | Fortuna 95 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 18. | Sonenhof Grosaspah | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 19. | Vehen Vizbaden | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 4 | 0 | |
| 20. | Verl | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 4 | 0 | |
Hanza
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Sarbriken | 4:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Štutgart | 0:4 | 3+ | Nemačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Valdhof 07 | 3:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | 1899 Hofenhajm II | 3:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Sarbriken | 4:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Štutgart II | 5:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Alemanija Ahen | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Jan Regenzburg | 2:5 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Švajnfurt 05 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Ulm 1846 | 5:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 |
Vehen Vizbaden
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Rot Vajs Esen | 0:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Bajer Leverkuzen | 0:4 | 3+ | Nemačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Vircburger Kikers | 0:4 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Projsen Minster | 1:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | 1899 Hofenhajm II | 2:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Energi Kotbus | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Osnabrik | 2:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Erzgebirge Aue | 2:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Valdhof 07 | 3:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Viktorija Keln | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.03.2026 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 18.10.2025 | 3:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 25.01.2025 | 1:4 | 3+ | Nemačka 3 | 2024/2025 | |||
| 10.08.2024 | 0:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2024/2025 | |||
| 05.04.2024 | 3:1 | 3+ | Nemačka 2 | 2023/2024 | |||
| 29.10.2023 | 0:1 | 0-2 | Nemačka 2 | 2023/2024 | |||
| 21.04.2021 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2020/2021 | |||
| 06.12.2020 | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2020/2021 | |||
| 03.02.2019 | 0:2 | 0-2 | Nemačka 3 | 2018/2019 | |||
| 08.08.2018 | 3:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2018/2019 | |||
| 21.04.2018 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2017/2018 | |||
| 17.11.2017 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2017/2018 | |||
| 29.04.2017 | 1:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2016/2017 | |||
| 25.11.2016 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2016/2017 | |||
| 12.03.2016 | 4:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2015/2016 | |||
| 26.09.2015 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2015/2016 | |||
| 31.01.2015 | 2:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2014/2015 | |||
| 10.08.2014 | 0:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2014/2015 | |||
| 10.05.2014 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2013/2014 | |||
| 06.12.2013 | 3:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2013/2014 | |||
| 22.02.2013 | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2012/2013 | |||
| 01.09.2012 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2012/2013 | |||
| 30.04.2011 | 3:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2010/2011 | |||
| 21.11.2010 | 2:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2010/2011 | |||
| 24.05.2009 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 2 | 2008/2009 | |||
| 14.12.2008 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2008/2009 |
| Hanza | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 26 | 12 | 6 | 8 | 37:28 | (+9) | 65 | 1,42 | 1,08 | 2,50 | 14 | 12 | 54:46 |
| Domaćin | 13 | 7 | 3 | 3 | 24:15 | (+9) | 39 | 1,85 | 1,15 | 3,00 | 6 | 7 | 46:54 |
| Gost | 13 | 5 | 3 | 5 | 13:13 | (0) | 26 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | 8 | 5 | 62:38 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari