Ponuda po danu
Po takmičenju
Nemačka, Nemačka 3
Ingolštat 04 - Alemanija Ahen
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09. (Pet) | 17:00 | Ingolštat 04-Alemanija Ahen | 2.50 | 3.55 | 2.41 | 2.31 | 1.54 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 12:00 | Hanza-Vehen Vizbaden | 1.68 | 3.86 | 4.09 | 2.31 | 1.55 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 12:00 | Jan Regenzburg-Duizburg | 3.23 | 3.63 | 1.95 | 2.25 | 1.57 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 12:00 | Valdhof 07-Verl | 2.27 | 3.69 | 2.57 | 2.61 | 1.43 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 14:30 | Rot Vajs Esen-Viktorija Keln | 1.88 | 3.87 | 3.26 | 2.50 | 1.47 | (8) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Ingolštat 04
Alemanija Ahen
- Ingolštat 04 je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Nemačka 3
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.47 | 3.50 | 2.37 | 2.30 | 1.53 | |
| Brazilbet | 2.45 | 3.45 | 2.40 | 2.30 | 1.54 | |
| Lob | 2.52 | 3.60 | 2.40 | 2.32 | 1.54 | |
| Meridian | 2.47 | 3.40 | 2.35 | |||
| MerkurXtip | 2.50 | 3.65 | 2.50 | 2.32 | 1.55 | |
| Oktagonbet | 2.47 | 3.50 | 2.38 | 2.30 | 1.53 | |
| Superbet | 2.57 | 3.50 | 2.45 | 2.30 | 1.55 | |
| Tašbet | 2.55 | 3.80 | 2.45 | 2.35 | 1.57 | |
| Prosečne kvote | 2.50 | 3.55 | 2.41 | 2.31 | 1.54 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Duizburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | : | 2 | (+8) | 9 |
| 2 | Hanza | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | : | 7 | (+3) | 7 |
| 3 | 1899 Hofenhajm II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | : | 4 | (+5) | 6 |
| 4 | Viktorija Keln | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | : | 7 | (+2) | 6 |
| 5 | Sarbriken | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 6 | (+2) | 6 |
| 6 | Mepen 1912 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 6 |
| 7 | Ingolštat 04 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | (+2) | 5 |
| 8 | Vircburger Kikers | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | (+1) | 4 |
| 9 | Valdhof 07 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 4 |
| 10 | Alemanija Ahen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 4 |
| 11 | Fortuna Keln | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | (0) | 4 |
| 12 | Projsen Minster | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | (-1) | 4 |
| 13 | Rot Vajs Esen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | (-2) | 4 |
| 14 | Havelse | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 3 |
| 15 | Jan Regenzburg | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 8 | (-2) | 3 |
| 16 | Štutgart II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 3 |
| 17 | Fortuna 95 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | (-2) | 3 |
| 18 | Sonenhof Grosaspah | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | (-3) | 3 |
| 19 | Vehen Vizbaden | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 7 | (-6) | 1 |
| 20 | Verl | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | : | 10 | (-6) | 0 |
B timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Duizburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 3 | |
| 2. | Hanza | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | : | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 4 | 6 | |
| 3. | 1899 Hofenhajm II | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
| 4. | Viktorija Keln | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 5. | Sarbriken | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | : | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
| 6. | Mepen 1912 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 7. | Ingolštat 04 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | |
| 8. | Vircburger Kikers | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 9. | Valdhof 07 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 1 | |
| 10. | Alemanija Ahen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
| 11. | Fortuna Keln | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 12. | Projsen Minster | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 5 | 3 | |
| 13. | Rot Vajs Esen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 14. | Havelse | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
| 15. | Jan Regenzburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 7 | 3 | |
| 16. | Štutgart II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 17. | Fortuna 95 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
| 18. | Sonenhof Grosaspah | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 19. | Vehen Vizbaden | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 4 | 0 | |
| 20. | Verl | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 4 | 0 | |
Ingolštat 04
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Sonenhof Grosaspah | 2:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Projsen Minster | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Vircburger Kikers | 2:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Valdhof 07 | 5:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | 1860 Minhen | 2:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Erzgebirge Aue | 3:5 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | 1899 Hofenhajm II | 3:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Osnabrik | 0:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Rot Vajs Esen | 1:4 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 08.04.2026 | Viktorija Keln | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 |
Alemanija Ahen
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Mepen 1912 | 0:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Fortuna Keln | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Verl | 4:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Havelse | 6:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Viktorija Keln | 3:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Hanza | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 24.04.2026 | Duizburg | 3:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 17.04.2026 | Jan Regenzburg | 3:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Štutgart II | 3:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 08.04.2026 | Sarbriken | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 18.10.2025 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 11.03.2025 | 0:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2024/2025 | |||
| 05.10.2024 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2024/2025 | |||
| 08.04.2012 | 3:3 | 3+ | Nemačka 2 | 2011/2012 | |||
| 23.10.2011 | 1:3 | 3+ | Nemačka 2 | 2011/2012 | |||
| 06.03.2011 | 2:1 | 3+ | Nemačka 2 | 2010/2011 | |||
| 17.10.2010 | 1:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2010/2011 | |||
| 20.02.2009 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2008/2009 | |||
| 12.09.2008 | 0:1 | 0-2 | Nemačka 2 | 2008/2009 |
| Ingolštat 04 | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 10 | 2 | 3 | 5 | 10:16 | (-6) | 26 | 1,00 | 1,60 | 2,60 | 4 | 6 | 40:60 |
| Domaćin | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | (-3) | 15 | 1,20 | 1,80 | 3,00 | 1 | 4 | 20:80 |
| Gost | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | (-3) | 11 | 0,80 | 1,40 | 2,20 | 3 | 2 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari