Ponuda po danu
Po takmičenju
Slovačka, Slovačka 2
Humene - ViOn
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 15:00 | Pohronie-OFK Malženice | 1.85 | 3.64 | 3.46 | 2.20 | 1.57 | (11) |
| 16.10. (Pet) | 15:00 | Tatran L. Mikulaš-Banjik Lehota | 1.69 | 3.84 | 3.94 | 2.31 | 1.52 | (11) |
| 17.10. (Sub) | 12:30 | Humene-ViOn | 3.20 | 3.56 | 1.95 | 2.18 | 1.58 | (10) |
| 17.10. (Sub) | 12:30 | Inter Bratislava-ŠTK Šamorin | 2.28 | 3.41 | 2.68 | 2.12 | 1.62 | (10) |
| 17.10. (Sub) | 12:30 | Slovan Galanta-MFK Bitča | 1.48 | 4.23 | 5.11 | 2.36 | 1.50 | (10) |
| 17.10. (Sub) | 12:30 | Zvolen-Povaška Bistrica | 2.57 | 3.45 | 2.36 | 2.26 | 1.53 | (10) |
| 18.10. (Ned) | 08:30 | Petržalka-Slovan B | 1.54 | 3.86 | 5.08 | 2.05 | 1.65 | (10) |
| 19.10. (Pon) | 15:00 | Tatran-MŠK Žilina B | 1.43 | 4.35 | 5.65 | 2.35 | 1.50 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Humene
ViOn
(Caleks Zlate Moravce)
- Humene je bez pobede u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Slovačka 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 3.20 | 3.60 | 1.92 | 2.20 | 1.55 | |
| Brazilbet | 3.25 | 3.55 | 1.93 | 2.18 | 1.56 | |
| Lob | 3.20 | 3.60 | 1.94 | 2.22 | 1.57 | |
| MaxBet | 3.10 | 3.55 | 1.98 | 2.20 | 1.55 | |
| Meridian | 3.15 | 3.35 | 1.98 | |||
| MerkurXtip | 3.15 | 3.60 | 1.95 | 2.20 | 1.57 | |
| Oktagonbet | 3.25 | 3.60 | 1.91 | 2.18 | 1.56 | |
| Soccerbet | 3.30 | 3.70 | 1.95 | 2.15 | 1.60 | |
| Superbet | 3.15 | 3.40 | 2.00 | 2.07 | 1.66 | |
| Tašbet | 3.20 | 3.60 | 1.99 | 2.22 | 1.58 | |
| Prosečne kvote | 3.20 | 3.56 | 1.95 | 2.18 | 1.58 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petržalka | 12 | 9 | 2 | 1 | 22 | : | 8 | (+14) | 29 |
| 2 | ŠTK Šamorin | 12 | 9 | 1 | 2 | 23 | : | 13 | (+10) | 28 |
| 3 | Povaška Bistrica | 12 | 7 | 2 | 3 | 25 | : | 21 | (+4) | 23 |
| 4 | Pohronie | 12 | 7 | 1 | 4 | 21 | : | 16 | (+5) | 22 |
| 5 | MŠK Žilina B | 12 | 6 | 2 | 4 | 16 | : | 13 | (+3) | 20 |
| 6 | Inter Bratislava | 12 | 5 | 4 | 3 | 27 | : | 15 | (+12) | 19 |
| 7 | Slovan Galanta | 12 | 6 | 1 | 5 | 18 | : | 19 | (-1) | 19 |
| 8 | Tatran | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | : | 18 | (-1) | 18 |
| 9 | Tatran L. Mikulaš | 12 | 4 | 4 | 4 | 17 | : | 14 | (+3) | 16 |
| 10 | Banjik Lehota | 12 | 4 | 4 | 4 | 18 | : | 19 | (-1) | 16 |
| 11 | Slovan B | 12 | 4 | 3 | 5 | 18 | : | 16 | (+2) | 15 |
| 12 | ViOn | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | : | 14 | (-1) | 13 |
| 13 | OFK Malženice | 12 | 3 | 2 | 7 | 16 | : | 21 | (-5) | 11 |
| 14 | MFK Bitča | 12 | 3 | 0 | 9 | 13 | : | 31 | (-18) | 9 |
| 15 | Humene | 12 | 2 | 2 | 8 | 7 | : | 19 | (-12) | 8 |
| 16 | Zvolen | 12 | 0 | 3 | 9 | 7 | : | 21 | (-14) | 3 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Petržalka | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 3 | 13 | 7 | 5 | 1 | 1 | 10 | : | 5 | 16 | |
| 2. | ŠTK Šamorin | 7 | 5 | 1 | 1 | 14 | : | 8 | 16 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | 12 | |
| 3. | Povaška Bistrica | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | : | 11 | 16 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | : | 10 | 7 | |
| 4. | Pohronie | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | : | 6 | 12 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 10 | 10 | |
| 5. | MŠK Žilina B | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | : | 9 | 13 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | |
| 6. | Inter Bratislava | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 4 | 8 | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 | : | 11 | 11 | |
| 7. | Slovan Galanta | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 8 | 10 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | : | 11 | 9 | |
| 8. | Tatran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 7 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | : | 12 | 11 | |
| 9. | Tatran L. Mikulaš | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | : | 5 | 9 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | : | 9 | 7 | |
| 10. | Banjik Lehota | 7 | 3 | 3 | 1 | 10 | : | 10 | 12 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | : | 9 | 4 | |
| 11. | Slovan B | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | : | 6 | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 10 | 4 | |
| 12. | ViOn | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 8 | 5 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 6 | 8 | |
| 13. | OFK Malženice | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | : | 13 | 6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 8 | 5 | |
| 14. | MFK Bitča | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | : | 15 | 9 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | : | 16 | 0 | |
| 15. | Humene | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | : | 6 | 7 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | : | 13 | 1 | |
| 16. | Zvolen | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | : | 8 | 0 | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | : | 13 | 3 | |
Humene
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | ŠTK Šamorin | 1:2 | 3+ | Slovačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | MFK Bitča | 1:4 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Pohronie | 0:2 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 28.09.2026 | MŠK Žilina B | 0:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Inter Bratislava | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Povaška Bistrica | 1:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Petržalka | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Banjik Lehota | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Tatran L. Mikulaš | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Slovan B | 0:3 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 |
ViOn
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Pohronie | 1:3 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Inter Bratislava | 2:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Petržalka | 0:2 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Tatran L. Mikulaš | 0:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Zvolen | 4:0 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Tatran | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Slovan Galanta | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | MFK Bitča | 1:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | MŠK Žilina B | 0:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | Povaška Bistrica | 1:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2025 | 0:4 | 3+ | Slovačka 2 | 2024/2025 | |||
| 17.08.2024 | 0:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2024/2025 | |||
| 24.09.2006 | 0:2 | 0-2 | Slovačka 2 | 2006/2007 | |||
| 15.07.2006 | 0:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2006/2007 | |||
| 15.04.2006 | 2:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2005/2006 | |||
| 18.09.2005 | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2005/2006 | |||
| 18.05.2002 | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2001/2002 | |||
| 27.10.2001 | 0:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2001/2002 |
| Humene | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 8 | 3 | 2 | 3 | 6:8 | (-2) | 14 | 0,75 | 1,00 | 1,75 | 6 | 2 | 75:25 |
| Domaćin | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | (+2) | 6 | 1,00 | 0,50 | 1,50 | 3 | 1 | 75:25 |
| Gost | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:6 | (-4) | 8 | 0,50 | 1,50 | 2,00 | 3 | 1 | 75:25 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari