Ponuda po danu
Po takmičenju
Slovačka, Slovačka 2
Petržalka - Slovan Bratislava B
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 15:00 | Pohronie-OFK Malženice | 1.85 | 3.64 | 3.46 | 2.20 | 1.57 | (11) |
| 16.10. (Pet) | 15:00 | Tatran L. Mikulaš-Banjik Lehota | 1.69 | 3.84 | 3.94 | 2.31 | 1.52 | (11) |
| 17.10. (Sub) | 12:30 | Humene-ViOn | 3.20 | 3.56 | 1.95 | 2.18 | 1.58 | (10) |
| 17.10. (Sub) | 12:30 | Inter Bratislava-ŠTK Šamorin | 2.28 | 3.41 | 2.68 | 2.12 | 1.62 | (10) |
| 17.10. (Sub) | 12:30 | Slovan Galanta-MFK Bitča | 1.48 | 4.23 | 5.11 | 2.36 | 1.50 | (10) |
| 17.10. (Sub) | 12:30 | Zvolen-Povaška Bistrica | 2.57 | 3.45 | 2.36 | 2.26 | 1.53 | (10) |
| 18.10. (Ned) | 08:30 | Petržalka-Slovan B | 1.54 | 3.86 | 5.08 | 2.05 | 1.65 | (10) |
| 19.10. (Pon) | 15:00 | Tatran-MŠK Žilina B | 1.43 | 4.35 | 5.65 | 2.35 | 1.50 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Petržalka
(Petržalka akademija, Petržalka 1898, Artmedija, Artmedija Petržalka, MFK Petržalka)
Slovan Bratislava B
- Slovan Bratislava B je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Slovačka 2
- Na utakmicama tima Petržalka broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Slovačka 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.55 | 3.80 | 5.00 | 2.03 | 1.65 | |
| Brazilbet | 1.55 | 3.75 | 5.00 | 2.03 | 1.66 | |
| Lob | 1.55 | 3.80 | 5.00 | 2.07 | 1.66 | |
| MaxBet | 1.55 | 3.80 | 5.00 | 2.05 | 1.65 | |
| Meridian | 1.51 | 3.90 | 5.20 | |||
| MerkurXtip | 1.52 | 3.90 | 5.10 | 2.05 | 1.65 | |
| Oktagonbet | 1.55 | 3.80 | 5.00 | 2.03 | 1.64 | |
| Soccerbet | 1.53 | 4.10 | 5.25 | 2.05 | 1.68 | |
| Superbet | 1.52 | 3.90 | 5.00 | 2.10 | 1.64 | |
| Tašbet | 1.57 | 3.90 | 5.20 | 2.07 | 1.65 | |
| Prosečne kvote | 1.54 | 3.86 | 5.08 | 2.05 | 1.65 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petržalka | 12 | 9 | 2 | 1 | 22 | : | 8 | (+14) | 29 |
| 2 | ŠTK Šamorin | 12 | 9 | 1 | 2 | 23 | : | 13 | (+10) | 28 |
| 3 | Povaška Bistrica | 12 | 7 | 2 | 3 | 25 | : | 21 | (+4) | 23 |
| 4 | Pohronie | 12 | 7 | 1 | 4 | 21 | : | 16 | (+5) | 22 |
| 5 | MŠK Žilina B | 12 | 6 | 2 | 4 | 16 | : | 13 | (+3) | 20 |
| 6 | Inter Bratislava | 12 | 5 | 4 | 3 | 27 | : | 15 | (+12) | 19 |
| 7 | Slovan Galanta | 12 | 6 | 1 | 5 | 18 | : | 19 | (-1) | 19 |
| 8 | Tatran | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | : | 18 | (-1) | 18 |
| 9 | Tatran L. Mikulaš | 12 | 4 | 4 | 4 | 17 | : | 14 | (+3) | 16 |
| 10 | Banjik Lehota | 12 | 4 | 4 | 4 | 18 | : | 19 | (-1) | 16 |
| 11 | Slovan B | 12 | 4 | 3 | 5 | 18 | : | 16 | (+2) | 15 |
| 12 | ViOn | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | : | 14 | (-1) | 13 |
| 13 | OFK Malženice | 12 | 3 | 2 | 7 | 16 | : | 21 | (-5) | 11 |
| 14 | MFK Bitča | 12 | 3 | 0 | 9 | 13 | : | 31 | (-18) | 9 |
| 15 | Humene | 12 | 2 | 2 | 8 | 7 | : | 19 | (-12) | 8 |
| 16 | Zvolen | 12 | 0 | 3 | 9 | 7 | : | 21 | (-14) | 3 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Petržalka | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 3 | 13 | 7 | 5 | 1 | 1 | 10 | : | 5 | 16 | |
| 2. | ŠTK Šamorin | 7 | 5 | 1 | 1 | 14 | : | 8 | 16 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | 12 | |
| 3. | Povaška Bistrica | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | : | 11 | 16 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | : | 10 | 7 | |
| 4. | Pohronie | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | : | 6 | 12 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 10 | 10 | |
| 5. | MŠK Žilina B | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | : | 9 | 13 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | |
| 6. | Inter Bratislava | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 4 | 8 | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 | : | 11 | 11 | |
| 7. | Slovan Galanta | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 8 | 10 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | : | 11 | 9 | |
| 8. | Tatran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 7 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | : | 12 | 11 | |
| 9. | Tatran L. Mikulaš | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | : | 5 | 9 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | : | 9 | 7 | |
| 10. | Banjik Lehota | 7 | 3 | 3 | 1 | 10 | : | 10 | 12 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | : | 9 | 4 | |
| 11. | Slovan B | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | : | 6 | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 10 | 4 | |
| 12. | ViOn | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 8 | 5 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 6 | 8 | |
| 13. | OFK Malženice | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | : | 13 | 6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 8 | 5 | |
| 14. | MFK Bitča | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | : | 15 | 9 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | : | 16 | 0 | |
| 15. | Humene | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | : | 6 | 7 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | : | 13 | 1 | |
| 16. | Zvolen | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | : | 8 | 0 | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | : | 13 | 3 | |
Petržalka
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | ŠTK Šamorin | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | OFK Malženice | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | ViOn | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | Pohronie | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Inter Bratislava | 0:4 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Humene | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Tatran L. Mikulaš | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Zvolen | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Tatran | 4:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Slovan Galanta | 3:0 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 |
Slovan Bratislava B
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Tatran L. Mikulaš | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Zvolen | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Tatran | 2:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Slovan Galanta | 1:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | MFK Bitča | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | MŠK Žilina B | 0:2 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Povaška Bistrica | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Banjik Lehota | 2:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Humene | 3:0 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | ŠTK Šamorin | 1:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | 1:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2025/2026 | |||
| 01.08.2025 | 0:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2025/2026 | |||
| 04.05.2025 | 1:1 | 0-2 | Slovačka 2 | 2024/2025 | |||
| 20.10.2024 | 1:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2024/2025 | |||
| 19.11.2023 | 5:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2023/2024 | |||
| 06.08.2023 | 0:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2023/2024 | |||
| 05.11.2022 | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2022/2023 | |||
| 17.07.2022 | 1:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2022/2023 | |||
| 13.03.2022 | 4:1 | 3+ | Slovačka 2 | 2021/2022 | |||
| 22.08.2021 | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2021/2022 | |||
| 08.05.2021 | 1:2 | 3+ | Slovačka 2 | 2020/2021 | |||
| 29.11.2020 | 2:0 | 0-2 | Slovačka 2 | 2020/2021 | |||
| 01.09.2019 | 3:0 | 3+ | Slovačka 2 | 2019/2020 |
| Petržalka | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:9 | (+14) | 32 | 1,77 | 0,69 | 2,46 | 7 | 6 | 54:46 |
| Domaćin | 7 | 6 | 0 | 1 | 18:4 | (+14) | 22 | 2,57 | 0,57 | 3,14 | 3 | 4 | 43:57 |
| Gost | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:5 | (0) | 10 | 0,83 | 0,83 | 1,67 | 4 | 2 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari