Poljska, Poljska 3

Hutnjik Krakov - Garbarnija

Hutnjik Krakov

Garbarnija



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Stal Režov 19 14 3 2 40 : 15 (+25) 45
2 Hojničanka 20 12 2 6 44 : 20 (+24) 38
3 Ruh Hožov 20 10 6 4 29 : 20 (+9) 36
4 Leh Poznanj II 19 9 5 5 20 : 17 (+3) 32
5 Raduna Stežica 20 10 2 8 35 : 29 (+6) 32
6 Olimpija Elblag 20 9 5 6 23 : 20 (+3) 32
7 Motor 20 7 9 4 32 : 19 (+13) 30
8 Garbarnija 19 8 6 5 28 : 23 (+5) 30
9 Vigri Suvalki 20 8 4 8 23 : 23 (0) 28
10 Šlonsk Vroclav II 20 7 5 8 31 : 33 (-2) 26
11 Visla Pulavi 20 7 5 8 35 : 32 (+3) 26
12 Pogon Siedlice 20 7 3 10 26 : 37 (-11) 24
13 KKS 1925 Kališ 20 7 3 10 21 : 25 (-4) 24
14 Žnic Pruškov 19 5 8 6 22 : 27 (-5) 23
15 GKS Belhatov (-4) 20 6 4 10 17 : 32 (-15) 18
16 Pogon GM 20 4 6 10 20 : 31 (-11) 18
17 Hutnjik Krakov 20 4 3 13 17 : 33 (-16) 15
18 Sokoł Ostroda 20 3 3 14 12 : 39 (-27) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Stal Režov 10 9 1 0 26 : 7 28 9 5 2 2 14 : 8 17
2. Hojničanka 10 8 0 2 27 : 9 24 10 4 2 4 17 : 11 14
3. Ruh Hožov 10 5 4 1 16 : 8 19 10 5 2 3 13 : 12 17
4. Leh Poznanj II 9 4 3 2 11 : 8 15 10 5 2 3 9 : 9 17
5. Raduna Stežica 10 7 1 2 20 : 9 22 10 3 1 6 15 : 20 10
6. Olimpija Elblag 10 6 2 2 13 : 7 20 10 3 3 4 10 : 13 12
7. Motor 10 5 3 2 19 : 7 18 10 2 6 2 13 : 12 12
8. Garbarnija 9 6 2 1 18 : 8 20 10 2 4 4 10 : 15 10
9. Vigri Suvalki 10 8 1 1 18 : 8 25 10 0 3 7 5 : 15 3
10. Šlonsk Vroclav II 10 4 4 2 18 : 12 16 10 3 1 6 13 : 21 10
11. Visla Pulavi 10 3 3 4 15 : 13 12 10 4 2 4 20 : 19 14
12. Pogon Siedlice 10 5 1 4 17 : 14 16 10 2 2 6 9 : 23 8
13. KKS 1925 Kališ 10 4 3 3 14 : 11 15 10 3 0 7 7 : 14 9
14. Žnic Pruškov 10 2 5 3 10 : 12 11 9 3 3 3 12 : 15 12
15. GKS Belhatov (-4) 10 5 3 2 13 : 9 18 10 1 1 8 4 : 23 4
16. Pogon GM 10 2 3 5 10 : 17 9 10 2 3 5 10 : 14 9
17. Hutnjik Krakov 10 3 1 6 9 : 15 10 10 1 2 7 8 : 18 5
18. Sokoł Ostroda 10 1 1 8 5 : 22 4 10 2 2 6 7 : 17 8

Hutnjik Krakov

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
05.12.2021 Pogon Siedlice 3:0 3+ Poljska 3 2021/2022
27.11.2021 Olimpija Elblag 0:3 3+ Poljska 3 2021/2022
20.11.2021 Šlonsk Vroclav II 0:1 0-2 Poljska 3 2021/2022
14.11.2021 Ruh Hožov 2:0 0-2 Poljska 3 2021/2022
05.11.2021 Žnic Pruškov 0:0 0-2 Poljska 3 2021/2022
30.10.2021 Visla Pulavi 1:3 3+ Poljska 3 2021/2022
24.10.2021 Raduna Stežica 2:5 3+ Poljska 3 2021/2022
16.10.2021 Stal Režov 1:2 3+ Poljska 3 2021/2022
09.10.2021 Sokoł Ostroda 1:2 3+ Poljska 3 2021/2022
02.10.2021 Vigri Suvalki 2:1 3+ Poljska 3 2021/2022

Garbarnija

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
05.12.2021 Visla Pulavi 2:1 3+ Poljska 3 2021/2022
01.12.2021 Leh Poznanj 0:4 3+ Poljska, Kup 2021/2022
27.11.2021 Raduna Stežica 2:0 0-2 Poljska 3 2021/2022
13.11.2021 Sokoł Ostroda 0:0 0-2 Poljska 3 2021/2022
05.11.2021 Vigri Suvalki 0:1 0-2 Poljska 3 2021/2022
02.11.2021 Vječista Krakov 5:0 3+ Poljska, Kup 2021/2022
29.10.2021 KKS 1925 Kališ 3:1 3+ Poljska 3 2021/2022
23.10.2021 Hojničanka 3:1 3+ Poljska 3 2021/2022
16.10.2021 Pogon GM 2:1 3+ Poljska 3 2021/2022
09.10.2021 Olimpija Elblag 0:1 0-2 Poljska 3 2021/2022

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
15.09.2021 1:1 0-2 Poljska 3 2021/2022
24.04.2021 2:0 0-2 Poljska 3 2020/2021
24.10.2020 1:2 3+ Poljska 3 2020/2021
Hutnjik Krakov
Ukupno 3 1 1 1 4:3 (+1) 7 1,33 1,00 2,33 2 1 67:33
Domaćin 2 1 1 0 3:1 (+2) 4 1,50 0,50 2,00 2 0 100:0
Gost 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno