Ponuda po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 3
Imabari - Azul Klaro Numacu
Imabari
Azul Klaro Numacu
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Azul Klaro Numacu | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | : | 3 | (+8) | 13 |
2 | Omija Ardija | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | : | 3 | (+8) | 13 |
3 | Gifu | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | (+7) | 13 |
4 | FK Osaka | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | : | 3 | (+7) | 12 |
5 | Imabari | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | : | 4 | (+3) | 12 |
6 | Macumoto Jamaga | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 5 | (+1) | 9 |
7 | Sagamihara | 6 | 2 | 3 | 1 | 4 | : | 3 | (+1) | 9 |
8 | Rjukju | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | (+1) | 8 |
9 | Nagano Parseiro | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 7 |
10 | Kataler Tojama | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 7 |
11 | Fukušima Junajted | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 7 |
12 | Nara Klub | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 6 |
13 | Gainare Totori | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | : | 9 | (-3) | 6 |
14 | Cvajgen Kanazava | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 13 | (-7) | 6 |
15 | Kamatamare Sanuki | 6 | 0 | 5 | 1 | 7 | : | 8 | (-1) | 5 |
16 | Giravanc Kitakjušu | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | : | 3 | (-1) | 5 |
17 | Vanraure Hačinohe | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 7 | (-3) | 4 |
18 | Jokohama SCC | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 3 |
19 | Ivate Grulja Morioka | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 2 |
20 | Tegevaharo Mijazaki | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 11 | (-6) | 2 |
U-23 timovi ne mogu se plasirati u 2.ligu.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Azul Klaro Numacu | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | : | 1 | 12 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
2. | Omija Ardija | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | : | 2 | 12 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
3. | Gifu | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | : | 5 | 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 1 | 4 | |
4. | FK Osaka | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | : | 1 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 7 | |
5. | Imabari | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | : | 3 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | |
6. | Macumoto Jamaga | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | 5 | |
7. | Sagamihara | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | : | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | |
8. | Rjukju | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | |
9. | Nagano Parseiro | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | : | 5 | 3 | |
10. | Kataler Tojama | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | : | 3 | 3 | |
11. | Fukušima Junajted | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 7 | 3 | |
12. | Nara Klub | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 4 | 2 | |
13. | Gainare Totori | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | |
14. | Cvajgen Kanazava | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 9 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 3 | |
15. | Kamatamare Sanuki | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | : | 3 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 1 | |
16. | Giravanc Kitakjušu | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
17. | Vanraure Hačinohe | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 6 | 0 | |
18. | Jokohama SCC | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 6 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
19. | Ivate Grulja Morioka | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 2 | |
20. | Tegevaharo Mijazaki | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 |
Imabari
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | Giravanc Kitakjušu | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
20.03.2024 | Gifu | 0:2 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
16.03.2024 | Jokohama SCC | 2:0 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
10.03.2024 | Azul Klaro Numacu | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
03.03.2024 | Cvajgen Kanazava | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
25.02.2024 | Gainare Totori | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
02.12.2023 | Azul Klaro Numacu | 3:2 | 3+ | Japan 3 | 2023 | |||
25.11.2023 | FK Osaka | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2023 | |||
19.11.2023 | Kagošima Junajted | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2023 | |||
11.11.2023 | Ehim | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2023 |
Azul Klaro Numacu
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.03.2024 | Rjukju | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
20.03.2024 | Tegevaharo Mijazaki | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
16.03.2024 | Giravanc Kitakjušu | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
10.03.2024 | Imabari | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
06.03.2024 | Vegalta Sendai | 3:2 | 3+ | Japan, LK | 2024 | |||
02.03.2024 | Gainare Totori | 4:0 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
25.02.2024 | Cvajgen Kanazava | 3:0 | 3+ | Japan 3 | 2024 | |||
02.12.2023 | Imabari | 2:3 | 3+ | Japan 3 | 2023 | |||
26.11.2023 | Kagošima Junajted | 0:2 | 0-2 | Japan 3 | 2023 | |||
19.11.2023 | Kamatamare Sanuki | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10.03.2024 | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
02.12.2023 | 3:2 | 3+ | Japan 3 | 2023 | |||
08.07.2023 | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2023 | |||
23.07.2022 | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2022 | |||
26.06.2022 | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2022 | |||
29.08.2021 | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2021 | |||
20.03.2021 | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2021 | |||
18.10.2020 | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2020 | |||
16.08.2020 | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2020 |
Imabari | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 9 | 4 | 4 | 1 | 7:4 | (+3) | 11 | 0,78 | 0,44 | 1,22 | 8 | 1 | 89:11 |
Domaćin | 5 | 1 | 4 | 0 | 2:1 | (+1) | 3 | 0,40 | 0,20 | 0,60 | 5 | 0 | 100:0 |
Gost | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | (+2) | 8 | 1,25 | 0,75 | 2,00 | 3 | 1 | 75:25 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari