Belorusija, Belorusija 1

Isloč - Dinamo Brest

Isloč

 

Dinamo Brest

  (FK Brest)


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Brest 28 21 6 1 66 : 21 (+45) 69
2 BATE 28 20 4 4 56 : 20 (+36) 64
3 Šahtjor Soligorsk 28 19 5 4 58 : 20 (+38) 62
4 Dinamo Minsk 28 15 5 8 42 : 33 (+9) 50
5 Isloč 28 13 7 8 41 : 33 (+8) 46
6 Torpedo BelAZ 28 13 6 9 39 : 32 (+7) 45
7 Gorodeja 28 12 8 8 29 : 25 (+4) 44
8 Neman 28 10 5 13 26 : 34 (-8) 35
9 Minsk 28 8 8 12 34 : 43 (-9) 32
10 Vitebsk 28 8 7 13 24 : 36 (-12) 31
11 Slavija Mozir 28 8 7 13 31 : 40 (-9) 31
12 Energetik-BGU 28 7 8 13 46 : 62 (-16) 29
13 Sluck 28 7 7 14 24 : 45 (-21) 28
14 Dnjepar Mogilev 28 7 6 15 27 : 36 (-9) 27
15 Gomelj 28 5 8 15 38 : 48 (-10) 23
16 Torpedo Minsk 28 1 3 24 4 : 57 (-53) 6
Torpedo Minsk je nakon 15. kola odustao od daljeg takmičenja. Preostale utakmice su registrovane službenim rezultatima.

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Brest 14 10 3 1 43 : 12 33 14 11 3 0 23 : 9 36
2. BATE 14 11 1 2 31 : 10 34 14 9 3 2 25 : 10 30
3. Šahtjor Soligorsk 14 11 2 1 38 : 11 35 14 8 3 3 20 : 9 27
4. Dinamo Minsk 14 9 1 4 25 : 14 28 14 6 4 4 17 : 19 22
5. Isloč 14 8 4 2 20 : 8 28 14 5 3 6 21 : 25 18
6. Torpedo BelAZ 14 7 4 3 20 : 12 25 14 6 2 6 19 : 20 20
7. Gorodeja 14 7 3 4 15 : 14 24 14 5 5 4 14 : 11 20
8. Neman 14 4 4 6 9 : 12 16 14 6 1 7 17 : 22 19
9. Minsk 14 7 4 3 20 : 19 25 14 1 4 9 14 : 24 7
10. Vitebsk 14 4 5 5 15 : 15 17 14 4 2 8 9 : 21 14
11. Slavija Mozir 14 4 3 7 18 : 21 15 14 4 4 6 13 : 19 16
12. Energetik-BGU 14 3 5 6 19 : 25 14 14 4 3 7 27 : 37 15
13. Sluck 14 4 4 6 12 : 25 16 14 3 3 8 12 : 20 12
14. Dnjepar Mogilev 14 6 2 6 18 : 14 20 14 1 4 9 9 : 22 7
15. Gomelj 14 2 4 8 17 : 22 10 14 3 4 7 21 : 26 13
16. Torpedo Minsk 14 1 1 12 2 : 29 4 14 0 2 12 2 : 28 2

Isloč

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 Dinamo Brest 1:1 0-2 Belorusija 1 2019
03.11.2019 BATE 4:2 3+ Belorusija 1 2019
26.10.2019 Dnjepar Mogilev 1:1 0-2 Belorusija 1 2019
20.10.2019 Torpedo BelAZ 3:1 3+ Belorusija 1 2019
06.10.2019 Dinamo Minsk 1:1 0-2 Belorusija 1 2019
29.09.2019 Vitebsk 0:2 0-2 Belorusija 1 2019
22.09.2019 Energetik-BGU 2:1 3+ Belorusija 1 2019
15.09.2019 Šahtjor Soligorsk 0:1 0-2 Belorusija 1 2019
31.08.2019 Gomelj 2:2 3+ Belorusija 1 2019
23.08.2019 Sluck 0:1 0-2 Belorusija 1 2019

Dinamo Brest

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 Isloč 1:1 0-2 Belorusija 1 2019
03.11.2019 Šahtjor Soligorsk 1:1 0-2 Belorusija 1 2019
26.10.2019 Gomelj 2:1 3+ Belorusija 1 2019
20.10.2019 Sluck 3:2 3+ Belorusija 1 2019
05.10.2019 Neman 1:0 0-2 Belorusija 1 2019
27.09.2019 Torpedo Minsk 3:0 3+ Belorusija 1 2019
25.09.2019 BATE 1:1 0-2 Belorusija 1 2019
20.09.2019 Gorodeja 3:1 3+ Belorusija 1 2019
14.09.2019 Minsk 3:0 3+ Belorusija 1 2019
31.08.2019 Slavija Mozir 4:2 3+ Belorusija 1 2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 1:1 0-2 Belorusija 1 2019
29.06.2019 1:5 3+ Belorusija 1 2019
03.11.2018 1:3 3+ Belorusija 1 2018
18.06.2018 0:1 0-2 Belorusija 1 2018
10.09.2017 1:4 3+ Belorusija 1 2017
05.05.2017 3:1 3+ Belorusija 1 2017
26.08.2016 1:1 0-2 Belorusija 1 2016
30.04.2016 2:4 3+ Belorusija 1 2016
Isloč
Ukupno 8 1 2 5 10:20 (-10) 30 1,25 2,50 3,75 3 5 38:63
Domaćin 4 1 1 2 6:7 (-1) 13 1,50 1,75 3,25 2 2 50:50
Gost 4 0 1 3 4:13 (-9) 17 1,00 3,25 4,25 1 3 25:75

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno