Ponuda po danu
Po takmičenju
Srbija, Srbija 2 - 1.deo
Javor Matis - TSC Bačka Topola
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Loznica-GFK Dubočica | 1.88 | 3.16 | 3.88 | 1.59 | 2.13 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | Voždovac-Borac 1926 | 2.38 | 2.98 | 2.80 | 1.60 | 2.11 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 15:00 | Jedinstvo Ub-Teleoptik | 2.50 | 3.35 | 2.42 | 2.09 | 1.61 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 15:00 | Spartak Subotica-Metalac G.Mil. | 1.65 | 3.50 | 4.59 | 1.91 | 1.74 | (6) |
| 09.11. (Pon) | 15:00 | Napredak-Bor | 1.61 | 3.40 | 4.99 | 1.67 | 2.00 | (6) |
| 09.11. (Pon) | 17:00 | Javor Matis-TSC Bačka Topola | 2.15 | 3.21 | 2.99 | 1.89 | 1.75 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Javor Matis
(Habitfarm Javor, Javor)
TSC Bačka Topola
(AIK Bačka Topola, Bačka Topola)
- Javor Matis je bez poraza u poslednjih 13 mečeva u takmičenju Srbija 2 - 1.deo
- Ukupan broj golova na mečevima tima Javor Matis je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Srbija 2 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.12 | 3.15 | 2.93 | 1.88 | 1.73 | |
| Brazilbet | 2.15 | 3.10 | 2.95 | 1.87 | 1.75 | |
| Lob | 2.12 | 3.25 | 3.05 | 1.91 | 1.77 | |
| Oktagonbet | 2.15 | 3.15 | 2.90 | 1.87 | 1.73 | |
| Superbet | 2.17 | 3.35 | 3.05 | 1.92 | 1.77 | |
| Tašbet | 2.20 | 3.25 | 3.05 | 1.92 | 1.77 | |
| Prosečne kvote | 2.15 | 3.21 | 2.99 | 1.89 | 1.75 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Javor Matis | 16 | 9 | 6 | 1 | 38 | : | 18 | (+20) | 33 |
| 2 | TSC Bačka Topola | 16 | 9 | 6 | 1 | 36 | : | 18 | (+18) | 33 |
| 3 | Borac 1926 | 16 | 10 | 3 | 3 | 29 | : | 20 | (+9) | 33 |
| 4 | OFK Vršac | 17 | 9 | 3 | 5 | 21 | : | 16 | (+5) | 30 |
| 5 | Smederevo 1924 | 17 | 7 | 4 | 6 | 23 | : | 23 | (0) | 25 |
| 6 | GFK Dubočica | 16 | 6 | 5 | 5 | 16 | : | 17 | (-1) | 23 |
| 7 | Proleter 023 | 17 | 5 | 7 | 5 | 24 | : | 18 | (+6) | 22 |
| 8 | Spartak Subotica | 16 | 6 | 4 | 6 | 25 | : | 28 | (-3) | 22 |
| 9 | Napredak | 16 | 6 | 4 | 6 | 14 | : | 17 | (-3) | 22 |
| 10 | Loznica | 16 | 4 | 8 | 4 | 19 | : | 22 | (-3) | 20 |
| 11 | Voždovac | 16 | 5 | 5 | 6 | 15 | : | 14 | (+1) | 20 |
| 12 | Metalac G.Mil. | 16 | 5 | 3 | 8 | 19 | : | 25 | (-6) | 18 |
| 13 | Jedinstvo Ub | 16 | 5 | 2 | 9 | 20 | : | 26 | (-6) | 17 |
| 14 | Grafičar | 17 | 5 | 2 | 10 | 25 | : | 30 | (-5) | 17 |
| 15 | Teleoptik | 16 | 3 | 4 | 9 | 20 | : | 29 | (-9) | 13 |
| 16 | Bor | 16 | 2 | 2 | 12 | 8 | : | 31 | (-23) | 8 |
GFK Dubočica igra umesto Dinamo Juga (odustali).
Proleter 023 igra umesto Naftagasa (fuzija).
Proleter 023 igra umesto Naftagasa (fuzija).
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Javor Matis | 8 | 6 | 1 | 1 | 23 | : | 7 | 19 | 8 | 3 | 5 | 0 | 15 | : | 11 | 14 | |
| 2. | TSC Bačka Topola | 8 | 4 | 4 | 0 | 18 | : | 6 | 16 | 8 | 5 | 2 | 1 | 18 | : | 12 | 17 | |
| 3. | Borac 1926 | 8 | 5 | 2 | 1 | 13 | : | 7 | 17 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | : | 13 | 16 | |
| 4. | OFK Vršac | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | : | 5 | 19 | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | : | 11 | 11 | |
| 5. | Smederevo 1924 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | : | 14 | 17 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | : | 9 | 8 | |
| 6. | GFK Dubočica | 8 | 3 | 3 | 2 | 7 | : | 6 | 12 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | : | 11 | 11 | |
| 7. | Proleter 023 | 9 | 4 | 4 | 1 | 12 | : | 7 | 16 | 8 | 1 | 3 | 4 | 12 | : | 11 | 6 | |
| 8. | Spartak Subotica | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | : | 17 | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | : | 11 | 11 | |
| 9. | Napredak | 8 | 5 | 0 | 3 | 12 | : | 10 | 15 | 8 | 1 | 4 | 3 | 2 | : | 7 | 7 | |
| 10. | Loznica | 8 | 2 | 5 | 1 | 9 | : | 7 | 11 | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | : | 15 | 9 | |
| 11. | Voždovac | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | : | 6 | 11 | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | : | 8 | 9 | |
| 12. | Metalac G.Mil. | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | : | 16 | 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | : | 9 | 11 | |
| 13. | Jedinstvo Ub | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | : | 13 | 8 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | : | 13 | 9 | |
| 14. | Grafičar | 8 | 3 | 2 | 3 | 14 | : | 12 | 11 | 9 | 2 | 0 | 7 | 11 | : | 18 | 6 | |
| 15. | Teleoptik | 8 | 1 | 2 | 5 | 9 | : | 13 | 5 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | : | 16 | 8 | |
| 16. | Bor | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | : | 14 | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 3 | : | 17 | 4 | |
Javor Matis
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Teleoptik | 3:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Jedinstvo 1936 | 3:1 | 3+ | Srbija, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Metalac G.Mil. | 2:1 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Bor | 3:0 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Grafičar | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Borac 1926 | 3:1 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 28.09.2026 | GFK Dubočica | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | Proleter 023 | 4:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.09.2026 | Loznica | 2:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Voždovac | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 |
TSC Bačka Topola
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | OFK Vršac | 1:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Smederevo 1924 | 3:2 | 3+ | Srbija, Kup | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Teleoptik | 2:1 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Metalac G.Mil. | 5:1 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Bor | 4:1 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 05.10.2026 | Grafičar | 4:1 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Borac 1926 | 2:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | GFK Dubočica | 0:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Proleter 023 | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Loznica | 4:0 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.05.2026 | 1:6 | 3+ | Srbija 1 | 2025/2026 | |||
| 07.02.2026 | 0:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2025/2026 | |||
| 30.08.2025 | 2:2 | 3+ | Srbija 1 | 2025/2026 | |||
| 18.12.2023 | 0:3 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
| 20.08.2023 | 0:3 | 3+ | Srbija 1 | 2023/2024 | |||
| 29.10.2022 | 0:1 | 0-2 | Srbija 1 | 2022/2023 | |||
| 16.07.2022 | 0:0 | 0-2 | Srbija 1 | 2022/2023 | |||
| 09.05.2021 | 1:2 | 3+ | Srbija 1 | 2020/2021 | |||
| 20.12.2020 | 1:2 | 3+ | Srbija 1 | 2020/2021 | |||
| 31.05.2020 | 1:6 | 3+ | Srbija 1 | 2019/2020 | |||
| 19.10.2019 | 3:2 | 3+ | Srbija 1 | 2019/2020 | |||
| 06.04.2019 | 2:4 | 3+ | Srbija 2 | 2018/2019 | |||
| 28.11.2018 | 1:3 | 3+ | Srbija 2 | 2018/2019 | |||
| 25.08.2018 | 2:2 | 3+ | Srbija 2 | 2018/2019 |
| Javor Matis | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 15 | 1 | 5 | 9 | 15:37 | (-22) | 52 | 1,00 | 2,47 | 3,47 | 4 | 11 | 27:73 |
| Domaćin | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:10 | (-4) | 16 | 1,00 | 1,67 | 2,67 | 2 | 4 | 33:67 |
| Gost | 9 | 0 | 3 | 6 | 9:27 | (-18) | 36 | 1,00 | 3,00 | 4,00 | 2 | 7 | 22:78 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari