Ponuda po danu
Po takmičenju
Srbija, Srbija 2 - 1.deo
Loznica - GFK Dubočica
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Loznica-GFK Dubočica | 1.89 | 3.15 | 3.83 | 1.59 | 2.14 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | Voždovac-Borac 1926 | 2.38 | 2.98 | 2.80 | 1.60 | 2.11 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 15:00 | Jedinstvo Ub-Teleoptik | 2.48 | 3.35 | 2.45 | 2.08 | 1.62 | (6) |
| 08.11. (Ned) | 15:00 | Spartak Subotica-Metalac G.Mil. | 1.65 | 3.51 | 4.61 | 1.92 | 1.74 | (6) |
| 09.11. (Pon) | 15:00 | Napredak-Bor | 1.61 | 3.40 | 4.99 | 1.67 | 2.00 | (6) |
| 09.11. (Pon) | 17:00 | Javor Matis-TSC Bačka Topola | 2.15 | 3.21 | 2.99 | 1.89 | 1.75 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Loznica
GFK Dubočica
(Dubočica 1923, Dubočica)
- Loznica je bez pobede u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Srbija 2 - 1.deo.
- Na utakmicama tima Loznica broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Srbija 2 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.90 | 3.15 | 3.75 | 1.55 | 2.15 | |
| BetOle | 1.97 | 3.03 | 3.40 | 1.57 | 2.12 | |
| Brazilbet | 1.81 | 3.10 | 3.95 | 1.58 | 2.10 | |
| Lob | 1.82 | 3.20 | 4.05 | 1.62 | 2.12 | |
| MaxBet | 1.83 | 3.20 | 4.05 | 1.60 | 2.10 | |
| MerkurXtip | 1.82 | 3.20 | 4.05 | 1.60 | 2.12 | |
| Oktagonbet | 1.81 | 3.10 | 3.90 | 1.59 | 2.08 | |
| Soccerbet | 2.00 | 3.15 | 3.70 | 1.60 | 2.20 | |
| Superbet | 1.95 | 3.25 | 3.75 | 1.59 | 2.20 | |
| Tašbet | 2.02 | 3.15 | 3.70 | 1.60 | 2.18 | |
| Prosečne kvote | 1.89 | 3.15 | 3.83 | 1.59 | 2.14 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Javor Matis | 16 | 9 | 6 | 1 | 38 | : | 18 | (+20) | 33 |
| 2 | TSC Bačka Topola | 16 | 9 | 6 | 1 | 36 | : | 18 | (+18) | 33 |
| 3 | Borac 1926 | 16 | 10 | 3 | 3 | 29 | : | 20 | (+9) | 33 |
| 4 | OFK Vršac | 17 | 9 | 3 | 5 | 21 | : | 16 | (+5) | 30 |
| 5 | Smederevo 1924 | 17 | 7 | 4 | 6 | 23 | : | 23 | (0) | 25 |
| 6 | GFK Dubočica | 16 | 6 | 5 | 5 | 16 | : | 17 | (-1) | 23 |
| 7 | Proleter 023 | 17 | 5 | 7 | 5 | 24 | : | 18 | (+6) | 22 |
| 8 | Spartak Subotica | 16 | 6 | 4 | 6 | 25 | : | 28 | (-3) | 22 |
| 9 | Napredak | 16 | 6 | 4 | 6 | 14 | : | 17 | (-3) | 22 |
| 10 | Loznica | 16 | 4 | 8 | 4 | 19 | : | 22 | (-3) | 20 |
| 11 | Voždovac | 16 | 5 | 5 | 6 | 15 | : | 14 | (+1) | 20 |
| 12 | Metalac G.Mil. | 16 | 5 | 3 | 8 | 19 | : | 25 | (-6) | 18 |
| 13 | Jedinstvo Ub | 16 | 5 | 2 | 9 | 20 | : | 26 | (-6) | 17 |
| 14 | Grafičar | 17 | 5 | 2 | 10 | 25 | : | 30 | (-5) | 17 |
| 15 | Teleoptik | 16 | 3 | 4 | 9 | 20 | : | 29 | (-9) | 13 |
| 16 | Bor | 16 | 2 | 2 | 12 | 8 | : | 31 | (-23) | 8 |
GFK Dubočica igra umesto Dinamo Juga (odustali).
Proleter 023 igra umesto Naftagasa (fuzija).
Proleter 023 igra umesto Naftagasa (fuzija).
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Javor Matis | 8 | 6 | 1 | 1 | 23 | : | 7 | 19 | 8 | 3 | 5 | 0 | 15 | : | 11 | 14 | |
| 2. | TSC Bačka Topola | 8 | 4 | 4 | 0 | 18 | : | 6 | 16 | 8 | 5 | 2 | 1 | 18 | : | 12 | 17 | |
| 3. | Borac 1926 | 8 | 5 | 2 | 1 | 13 | : | 7 | 17 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | : | 13 | 16 | |
| 4. | OFK Vršac | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | : | 5 | 19 | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | : | 11 | 11 | |
| 5. | Smederevo 1924 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 | : | 14 | 17 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | : | 9 | 8 | |
| 6. | GFK Dubočica | 8 | 3 | 3 | 2 | 7 | : | 6 | 12 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | : | 11 | 11 | |
| 7. | Proleter 023 | 9 | 4 | 4 | 1 | 12 | : | 7 | 16 | 8 | 1 | 3 | 4 | 12 | : | 11 | 6 | |
| 8. | Spartak Subotica | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | : | 17 | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | : | 11 | 11 | |
| 9. | Napredak | 8 | 5 | 0 | 3 | 12 | : | 10 | 15 | 8 | 1 | 4 | 3 | 2 | : | 7 | 7 | |
| 10. | Loznica | 8 | 2 | 5 | 1 | 9 | : | 7 | 11 | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | : | 15 | 9 | |
| 11. | Voždovac | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | : | 6 | 11 | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | : | 8 | 9 | |
| 12. | Metalac G.Mil. | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | : | 16 | 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | : | 9 | 11 | |
| 13. | Jedinstvo Ub | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | : | 13 | 8 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | : | 13 | 9 | |
| 14. | Grafičar | 8 | 3 | 2 | 3 | 14 | : | 12 | 11 | 9 | 2 | 0 | 7 | 11 | : | 18 | 6 | |
| 15. | Teleoptik | 8 | 1 | 2 | 5 | 9 | : | 13 | 5 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | : | 16 | 8 | |
| 16. | Bor | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | : | 14 | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 3 | : | 17 | 4 | |
Loznica
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Proleter 023 | 0:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Čukarički | 1:2 | 3+ | Srbija, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | OFK Vršac | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Voždovac | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.10.2026 | Smederevo 1924 | 1:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 05.10.2026 | Napredak | 0:3 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 28.09.2026 | Spartak Subotica | 2:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | Jedinstvo Ub | 3:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.09.2026 | Javor Matis | 2:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | TSC Bačka Topola | 0:4 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 |
GFK Dubočica
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Voždovac | 0:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Smederevo 1924 | 1:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Napredak | 0:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Spartak Subotica | 2:1 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Jedinstvo Ub | 0:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 28.09.2026 | Javor Matis | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | TSC Bačka Topola | 0:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Teleoptik | 2:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Metalac G.Mil. | 0:5 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Bor | 1:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | 0:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 14.12.2025 | 1:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2025/2026 | |||
| 06.09.2025 | 1:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2025/2026 | |||
| 25.03.2021 | 7:0 | 3+ | Srbija 2 | 2020/2021 | |||
| 19.09.2020 | 0:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2020/2021 |
| Loznica | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:0 | (+9) | 9 | 1,80 | 0,00 | 1,80 | 4 | 1 | 80:20 |
| Domaćin | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | (+8) | 8 | 4,00 | 0,00 | 4,00 | 1 | 1 | 50:50 |
| Gost | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | (+1) | 1 | 0,33 | 0,00 | 0,33 | 3 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari