Ponuda po danu
Po takmičenju
Holandija, Holandija 2
Jong PSV - Jong Ajaks
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08. (Pon) | 18:00 | Jong AZ Alkmar-Jong Utreht | 1.57 | 4.44 | 4.57 | 2.97 | 1.35 | (11) |
| 31.08. (Pon) | 18:00 | Jong PSV-Jong Ajaks | 1.54 | 4.60 | 4.68 | 3.39 | 1.28 | (11) |
| 04.09. (Pet) | 16:00 | Almere Siti-Jong Ajaks | 1.51 | 4.63 | 5.10 | (2) | ||
| 04.09. (Pet) | 16:00 | Emen-Volendam | 2.88 | 3.56 | 2.19 | 2.25 | 1.57 | (5) |
| 04.09. (Pet) | 16:00 | Helmond Sport-VVV Venlo | 2.58 | 3.44 | 2.45 | 2.09 | 1.65 | (5) |
| 04.09. (Pet) | 16:00 | Herakles-De Grafšap | 1.64 | 4.35 | 4.23 | (2) | ||
| 04.09. (Pet) | 16:00 | RKC Valvajk-NAC Breda | 2.68 | 3.60 | 2.31 | 2.35 | 1.52 | (5) |
| 04.09. (Pet) | 16:00 | Vitese-TOP Os | 1.53 | 4.29 | 5.01 | 2.47 | 1.47 | (5) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Jong PSV
Jong Ajaks
- Tim Jong Ajaks je poslednjih 4 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Holandija 2.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Jong Ajaks je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Holandija 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.53 | 4.50 | 4.90 | 3.25 | 1.30 | |
| BetOle | 1.53 | 4.60 | 4.65 | 3.40 | 1.27 | |
| Brazilbet | 1.53 | 4.55 | 4.70 | 3.40 | 1.27 | |
| Lob | 1.53 | 4.70 | 4.85 | 3.45 | 1.27 | |
| MaxBet | 1.53 | 4.60 | 4.70 | 3.40 | 1.27 | |
| Meridian | 1.54 | 4.50 | 4.70 | |||
| MerkurXtip | 1.55 | 4.60 | 4.80 | 3.25 | 1.32 | |
| Oktagonbet | 1.53 | 4.60 | 4.65 | 3.40 | 1.27 | |
| Soccerbet | 1.58 | 4.60 | 4.25 | 3.50 | 1.26 | |
| Superbet | 1.56 | 4.50 | 4.50 | 3.45 | 1.27 | |
| Tašbet | 1.54 | 4.90 | 4.80 | 3.40 | 1.27 | |
| Prosečne kvote | 1.54 | 4.60 | 4.68 | 3.39 | 1.28 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Herakles | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | : | 7 | (+9) | 12 |
| 2 | MVV Mastriht | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | : | 4 | (+4) | 12 |
| 3 | Almere Siti | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 3 | (+8) | 10 |
| 4 | VVV Venlo | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | : | 5 | (+6) | 9 |
| 5 | Emen | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | : | 9 | (+1) | 9 |
| 6 | Vitese | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 6 | (+2) | 7 |
| 7 | Roda | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 7 |
| 8 | Jong PSV | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 7 |
| 9 | NAC Breda | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 7 |
| 10 | Volendam | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | : | 5 | (+6) | 6 |
| 11 | RKC Valvajk | 4 | 0 | 4 | 0 | 6 | : | 6 | (0) | 4 |
| 12 | Den Boš | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | : | 10 | (-1) | 4 |
| 13 | Dordreht | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 10 | (-5) | 4 |
| 14 | Jong AZ Alkmar | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | : | 8 | (-1) | 3 |
| 15 | Jong Ajaks | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | : | 13 | (-3) | 3 |
| 16 | TOP Os | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | (-4) | 3 |
| 17 | Ajndhoven | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 11 | (-5) | 3 |
| 18 | Helmond Sport | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 2 |
| 19 | De Grafšap | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | : | 12 | (-7) | 1 |
| 20 | Jong Utreht | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | : | 13 | (-9) | 0 |
Mladi (''Jong'') timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
U plej of idu pobednici perioda plus još 4 najbolje ekipe po ukupnom plasmanu.
U plej of idu pobednici perioda plus još 4 najbolje ekipe po ukupnom plasmanu.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Herakles | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | : | 5 | 9 | |
| 2. | MVV Mastriht | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Almere Siti | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 7 | |
| 4. | VVV Venlo | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
| 5. | Emen | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 8 | 3 | |
| 6. | Vitese | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 6 | |
| 7. | Roda | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
| 8. | Jong PSV | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | 1 | |
| 9. | NAC Breda | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | |
| 10. | Volendam | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | : | 1 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
| 11. | RKC Valvajk | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 12. | Den Boš | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | |
| 13. | Dordreht | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 8 | 1 | |
| 14. | Jong AZ Alkmar | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 5 | 3 | |
| 15. | Jong Ajaks | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | : | 8 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 0 | |
| 16. | TOP Os | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | |
| 17. | Ajndhoven | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 5 | 3 | |
| 18. | Helmond Sport | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 0 | |
| 19. | De Grafšap | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 20. | Jong Utreht | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
Jong PSV
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | RKC Valvajk | 2:2 | 3+ | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | TOP Os | 1:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Almere Siti | 1:3 | 3+ | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | Volendam | 3:2 | 3+ | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.04.2026 | RKC Valvajk | 1:4 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 17.04.2026 | Jong Ajaks | 0:1 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 13.04.2026 | Jong AZ Alkmar | 2:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | VVV Venlo | 1:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Viljem II | 0:1 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 20.03.2026 | Vitese | 0:2 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 |
Jong Ajaks
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Helmond Sport | 3:2 | 3+ | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | NAC Breda | 2:3 | 3+ | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Emen | 4:6 | 3+ | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Dordreht | 1:2 | 3+ | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.04.2026 | Jong Utreht | 0:2 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 17.04.2026 | Jong PSV | 1:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 13.04.2026 | TOP Os | 1:2 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Vitese | 1:6 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | ADO Den Hag | 2:4 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 20.03.2026 | Almere Siti | 0:2 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2026 | 0:1 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 17.10.2025 | 2:2 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 20.01.2025 | 0:4 | 3+ | Holandija 2 | 2024/2025 | |||
| 12.08.2024 | 2:2 | 3+ | Holandija 2 | 2024/2025 | |||
| 15.03.2024 | 0:3 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
| 15.12.2023 | 2:2 | 3+ | Holandija 2 | 2023/2024 | |||
| 17.04.2023 | 4:5 | 3+ | Holandija 2 | 2022/2023 | |||
| 15.12.2022 | 2:2 | 3+ | Holandija 2 | 2022/2023 | |||
| 07.02.2022 | 0:2 | 0-2 | Holandija 2 | 2021/2022 | |||
| 10.09.2021 | 3:1 | 3+ | Holandija 2 | 2021/2022 | |||
| 29.01.2021 | 1:2 | 3+ | Holandija 2 | 2020/2021 | |||
| 14.09.2020 | 2:1 | 3+ | Holandija 2 | 2020/2021 | |||
| 13.01.2020 | 0:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2019/2020 | |||
| 16.09.2019 | 0:2 | 0-2 | Holandija 2 | 2019/2020 | |||
| 13.01.2019 | 2:2 | 3+ | Holandija 2 | 2018/2019 | |||
| 15.10.2018 | 2:1 | 3+ | Holandija 2 | 2018/2019 | |||
| 30.03.2018 | 3:0 | 3+ | Holandija 2 | 2017/2018 | |||
| 01.09.2017 | 0:3 | 3+ | Holandija 2 | 2017/2018 | |||
| 17.04.2017 | 3:1 | 3+ | Holandija 2 | 2016/2017 | |||
| 09.12.2016 | 0:1 | 0-2 | Holandija 2 | 2016/2017 | |||
| 18.03.2016 | 2:1 | 3+ | Holandija 2 | 2015/2016 | |||
| 23.11.2015 | 3:3 | 3+ | Holandija 2 | 2015/2016 | |||
| 07.04.2015 | 2:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2014/2015 | |||
| 24.10.2014 | 1:1 | 0-2 | Holandija 2 | 2014/2015 | |||
| 09.12.2013 | 2:2 | 3+ | Holandija 2 | 2013/2014 | |||
| 02.09.2013 | 2:4 | 3+ | Holandija 2 | 2013/2014 |
| Jong PSV | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 26 | 7 | 9 | 10 | 40:48 | (-8) | 88 | 1,54 | 1,85 | 3,38 | 7 | 19 | 27:73 |
| Domaćin | 13 | 4 | 5 | 4 | 22:22 | (0) | 44 | 1,69 | 1,69 | 3,38 | 3 | 10 | 23:77 |
| Gost | 13 | 3 | 4 | 6 | 18:26 | (-8) | 44 | 1,38 | 2,00 | 3,38 | 4 | 9 | 31:69 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari