Ponuda po danu
Po takmičenju
Holandija, Holandija 2
Vitese - TOP Os
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08. (Pon) | 18:00 | Jong AZ Alkmar-Jong Utreht | 1.57 | 4.44 | 4.57 | 2.97 | 1.35 | (11) |
| 31.08. (Pon) | 18:00 | Jong PSV-Jong Ajaks | 1.54 | 4.60 | 4.68 | 3.39 | 1.28 | (11) |
| 04.09. (Pet) | 16:00 | Almere Siti-Jong Ajaks | 1.51 | 4.63 | 5.10 | (2) | ||
| 04.09. (Pet) | 16:00 | Emen-Volendam | 2.88 | 3.56 | 2.19 | 2.25 | 1.57 | (5) |
| 04.09. (Pet) | 16:00 | Helmond Sport-VVV Venlo | 2.58 | 3.44 | 2.45 | 2.09 | 1.65 | (5) |
| 04.09. (Pet) | 16:00 | Herakles-De Grafšap | 1.67 | 4.33 | 4.05 | (2) | ||
| 04.09. (Pet) | 16:00 | RKC Valvajk-NAC Breda | 2.68 | 3.60 | 2.31 | 2.35 | 1.52 | (5) |
| 04.09. (Pet) | 16:00 | Vitese-TOP Os | 1.53 | 4.29 | 5.01 | 2.47 | 1.47 | (5) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Vitese
TOP Os
(Os)
- Tim TOP Os je poslednjih 4 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Holandija 2.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Vitese je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Holandija 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.51 | 4.15 | 4.85 | 2.47 | 1.47 | |
| Brazilbet | 1.51 | 4.10 | 4.90 | 2.45 | 1.47 | |
| Meridian | 1.54 | 4.40 | 5.20 | |||
| Superbet | 1.54 | 4.30 | 4.90 | |||
| Tašbet | 1.54 | 4.50 | 5.20 | 2.50 | 1.47 | |
| Prosečne kvote | 1.53 | 4.29 | 5.01 | 2.47 | 1.47 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Herakles | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | : | 7 | (+9) | 12 |
| 2 | MVV Mastriht | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | : | 4 | (+4) | 12 |
| 3 | Almere Siti | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 3 | (+8) | 10 |
| 4 | VVV Venlo | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | : | 5 | (+6) | 9 |
| 5 | Emen | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | : | 9 | (+1) | 9 |
| 6 | Vitese | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 6 | (+2) | 7 |
| 7 | Roda | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 7 |
| 8 | Jong PSV | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 7 |
| 9 | NAC Breda | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 7 |
| 10 | Volendam | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | : | 5 | (+6) | 6 |
| 11 | RKC Valvajk | 4 | 0 | 4 | 0 | 6 | : | 6 | (0) | 4 |
| 12 | Den Boš | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | : | 10 | (-1) | 4 |
| 13 | Dordreht | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 10 | (-5) | 4 |
| 14 | Jong AZ Alkmar | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | : | 8 | (-1) | 3 |
| 15 | Jong Ajaks | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | : | 13 | (-3) | 3 |
| 16 | TOP Os | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | (-4) | 3 |
| 17 | Ajndhoven | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 11 | (-5) | 3 |
| 18 | Helmond Sport | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 2 |
| 19 | De Grafšap | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | : | 12 | (-7) | 1 |
| 20 | Jong Utreht | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | : | 13 | (-9) | 0 |
Mladi (''Jong'') timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
U plej of idu pobednici perioda plus još 4 najbolje ekipe po ukupnom plasmanu.
U plej of idu pobednici perioda plus još 4 najbolje ekipe po ukupnom plasmanu.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Herakles | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | : | 5 | 9 | |
| 2. | MVV Mastriht | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Almere Siti | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 7 | |
| 4. | VVV Venlo | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
| 5. | Emen | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 8 | 3 | |
| 6. | Vitese | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 6 | |
| 7. | Roda | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
| 8. | Jong PSV | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | 1 | |
| 9. | NAC Breda | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | |
| 10. | Volendam | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | : | 1 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
| 11. | RKC Valvajk | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | : | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 12. | Den Boš | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | |
| 13. | Dordreht | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 8 | 1 | |
| 14. | Jong AZ Alkmar | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 5 | 3 | |
| 15. | Jong Ajaks | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | : | 8 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 0 | |
| 16. | TOP Os | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | |
| 17. | Ajndhoven | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 5 | 3 | |
| 18. | Helmond Sport | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 0 | |
| 19. | De Grafšap | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 20. | Jong Utreht | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
Vitese
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Den Boš | 4:1 | 3+ | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Almere Siti | 0:3 | 3+ | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Jong Utreht | 3:1 | 3+ | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | RKC Valvajk | 1:1 | 0-2 | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.04.2026 | Kambur | 1:2 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 17.04.2026 | MVV Mastriht | 0:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 13.04.2026 | Jong Utreht | 3:0 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Jong Ajaks | 6:1 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Emen | 3:3 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 20.03.2026 | Jong PSV | 2:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 |
TOP Os
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Jong Utreht | 2:1 | 3+ | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Jong PSV | 0:1 | 0-2 | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Volendam | 0:3 | 3+ | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | NAC Breda | 1:2 | 3+ | Holandija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.04.2026 | MVV Mastriht | 2:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 17.04.2026 | Den Boš | 4:2 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 13.04.2026 | Jong Ajaks | 2:1 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Jong Utreht | 3:1 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Almere Siti | 2:3 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 20.03.2026 | Ajndhoven | 2:1 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.02.2026 | 2:1 | 3+ | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 07.12.2025 | 0:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2025 | 2:2 | 3+ | Holandija 2 | 2024/2025 | |||
| 02.11.2024 | 0:0 | 0-2 | Holandija 2 | 2024/2025 | |||
| 23.07.2011 | 5:1 | 3+ | Prijateljski | 2011 | |||
| 22.09.2009 | 5:2 | 3+ | Holandija, Kup | 2009/2010 |
| Vitese | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 6 | 3 | 3 | 0 | 14:6 | (+8) | 20 | 2,33 | 1,00 | 3,33 | 2 | 4 | 33:67 |
| Domaćin | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:2 | (+3) | 7 | 1,67 | 0,67 | 2,33 | 2 | 1 | 67:33 |
| Gost | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | (+5) | 13 | 3,00 | 1,33 | 4,33 | 0 | 3 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari