Rusija, Rusija 2

Krasnodar II - Fakel

Krasnodar II

Fakel



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nižnji Novgorod 2 2 0 0 3 : 0 (+3) 6
2 Jenisej 2 2 0 0 3 : 1 (+2) 6
3 Orenburg 2 2 0 0 2 : 0 (+2) 6
4 Veles 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
5 Baltika 2 1 1 0 2 : 0 (+2) 4
6 Spartak Moskva II 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
7 Tekstilčik 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
8 Alanija 2 1 0 1 5 : 4 (+1) 3
9 SKA-Habarovsk 2 1 0 1 4 : 3 (+1) 3
10 Čertanovo 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
11 Volgar Astrahan 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
12 Akron 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
13 Šinjik 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
14 Krasnodar II 2 1 0 1 3 : 4 (-1) 3
15 Fakel 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
16 Neftehimik Niž. 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
17 Torpedo 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
18 Krila Sovjetov 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 1
19 Čajka 2 0 1 1 1 : 4 (-3) 1
20 Dinamo Briansk 2 0 0 2 0 : 2 (-2) 0
21 Irtiš Omsk 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
22 Tom 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Nižnji Novgorod 2 2 0 0 3 : 0 6 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Jenisej 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Orenburg 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
4. Veles 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 1 0 0 : 0 1
5. Baltika 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
6. Spartak Moskva II 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 2 : 1 3
7. Tekstilčik 2 1 1 0 1 : 0 4 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Alanija 1 0 0 1 2 : 4 0 1 1 0 0 3 : 0 3
9. SKA-Habarovsk 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 4 : 3 3
10. Čertanovo 2 1 0 1 3 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Volgar Astrahan 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 0 1 0 : 2 0
12. Akron 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 1 0
13. Šinjik 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
14. Krasnodar II 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 0 1 0 : 3 0
15. Fakel 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 3 0
16. Neftehimik Niž. 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 1 0
17. Torpedo 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 1 1 1 : 2 1
18. Krila Sovjetov 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 1 : 3 0
19. Čajka 1 0 0 1 0 : 3 0 1 0 1 0 1 : 1 1
20. Dinamo Briansk 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 1 0
21. Irtiš Omsk 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 0 1 0 : 2 0
22. Tom 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 0 2 0 : 3 0

Krasnodar II

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
08.08.2020 Fakel 3:1 3+ Rusija 2 2020/2021
01.08.2020 Volgar Astrahan 0:3 3+ Rusija 2 2020/2021
15.03.2020 Tom 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
10.03.2020 Čertanovo 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
23.11.2019 Himki 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
17.11.2019 Rotor 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
13.11.2019 Jenisej 4:0 3+ Rusija 2 2019/2020
09.11.2019 Tekstilčik 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
04.11.2019 Avangard Kursk 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
27.10.2019 Luč 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020

Fakel

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
08.08.2020 Krasnodar II 1:3 3+ Rusija 2 2020/2021
01.08.2020 Akron 1:0 0-2 Rusija 2 2020/2021
15.03.2020 Luč 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
09.03.2020 FK Armavir 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
23.11.2019 Nižnji Novgorod 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
17.11.2019 Mordovija 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
13.11.2019 SKA-Habarovsk 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
09.11.2019 Baltika 0:3 3+ Rusija 2 2019/2020
03.11.2019 Čertanovo 0:4 3+ Rusija 2 2019/2020
27.10.2019 Čajka 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
08.08.2020 3:1 3+ Rusija 2 2020/2021
30.09.2019 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
13.04.2019 1:2 3+ Rusija 2 2018/2019
23.09.2018 0:0 0-2 Rusija 2 2018/2019
Krasnodar II
Ukupno 4 1 2 1 4:3 (+1) 7 1,00 0,75 1,75 2 2 50:50
Domaćin 3 1 1 1 4:3 (+1) 7 1,33 1,00 2,33 1 2 33:67
Gost 1 0 1 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno