Ponuda po danu
Po takmičenju
Belgija, Belgija 2
Lirs - Eupen
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11. (Sre) | 19:00 | Anderleht II-Lirs | 2.26 | 3.67 | 2.75 | 2.52 | 1.46 | (11) |
| 04.11. (Sre) | 19:00 | Franks Boren-Dender EH | 3.10 | 3.39 | 2.13 | 2.06 | 1.68 | (11) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Haselt-Patro Ajsden | 2.29 | 3.39 | 2.86 | 2.03 | 1.70 | (11) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Rasing Genk II-Gent II | 2.04 | 3.74 | 3.11 | 2.47 | 1.48 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Anderleht II-Klub Briž II | 2.72 | 3.72 | 2.26 | 2.64 | 1.42 | (5) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Franks Boren-RFC Serenž | 1.84 | 3.59 | 3.74 | 2.07 | 1.66 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 19:00 | Ekscelzior Virton-Beršot | 4.44 | 3.86 | 1.66 | 2.17 | 1.61 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 14:00 | Lirs-Eupen | 3.71 | 3.72 | 1.84 | 2.20 | 1.60 | (5) |
| 08.11. (Ned) | 18:15 | Sporting Lokeren-Dender EH | 2.73 | 3.53 | 2.27 | 2.28 | 1.55 | (9) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Lirs
Eupen
- Tim Eupen je poslednjih 8 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Belgija 2.
- Na utakmicama tima Eupen broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Belgija 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 3.80 | 3.70 | 1.83 | 2.20 | 1.60 | |
| Lob | 3.75 | 3.70 | 1.82 | 2.18 | 1.60 | |
| Soccerbet | 3.60 | 3.75 | 1.85 | 2.20 | 1.60 | |
| Superbet | 3.65 | 3.65 | 1.85 | 2.20 | 1.59 | |
| Tašbet | 3.75 | 3.80 | 1.87 | 2.20 | 1.60 | |
| Prosečne kvote | 3.71 | 3.72 | 1.84 | 2.20 | 1.60 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beršot | 9 | 8 | 0 | 1 | 23 | : | 7 | (+16) | 24 |
| 2 | Dender EH | 8 | 6 | 1 | 1 | 12 | : | 3 | (+9) | 19 |
| 3 | Eupen | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | : | 9 | (+6) | 15 |
| 4 | Haselt | 8 | 5 | 0 | 3 | 12 | : | 13 | (-1) | 15 |
| 5 | Ekscelzior Virton | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | : | 10 | (+4) | 13 |
| 6 | Sporting Lokeren | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | : | 14 | (+2) | 13 |
| 7 | Patro Ajsden | 9 | 4 | 0 | 5 | 14 | : | 15 | (-1) | 12 |
| 8 | Franks Boren | 7 | 4 | 0 | 3 | 9 | : | 10 | (-1) | 12 |
| 9 | Gent II | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | : | 13 | (-2) | 11 |
| 10 | Klub Briž II | 8 | 2 | 3 | 3 | 14 | : | 17 | (-3) | 9 |
| 11 | Rasing Genk II | 9 | 2 | 3 | 4 | 13 | : | 16 | (-3) | 9 |
| 12 | Lirs | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | : | 10 | (-3) | 8 |
| 13 | RFC Serenž | 9 | 2 | 2 | 5 | 12 | : | 16 | (-4) | 8 |
| 14 | RFK Lijež | 9 | 1 | 2 | 6 | 13 | : | 22 | (-9) | 5 |
| 15 | Anderleht II | 7 | 0 | 1 | 6 | 7 | : | 17 | (-10) | 1 |
''II'' timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Beršot | 5 | 5 | 0 | 0 | 19 | : | 4 | 15 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 9 | |
| 2. | Dender EH | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | : | 1 | 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 6 | |
| 3. | Eupen | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 9 | |
| 4. | Haselt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | : | 10 | 12 | |
| 5. | Ekscelzior Virton | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 7 | |
| 6. | Sporting Lokeren | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 6 | 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 8 | 6 | |
| 7. | Patro Ajsden | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 6 | 9 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | 3 | |
| 8. | Franks Boren | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 7 | 6 | |
| 9. | Gent II | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 4 | |
| 10. | Klub Briž II | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 9 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 8 | 5 | |
| 11. | Rasing Genk II | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | 5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 11 | 4 | |
| 12. | Lirs | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 9 | 1 | |
| 13. | RFC Serenž | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 7 | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | 1 | |
| 14. | RFK Lijež | 4 | 0 | 1 | 3 | 8 | : | 11 | 1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 11 | 4 | |
| 15. | Anderleht II | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | : | 10 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | 1 | |
Lirs
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Gent II | 0:2 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Franks Boren | 3:0 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Beršot | 1:3 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | RFK Lijež | 0:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | RFC Serenž | 1:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Patro Ajsden | 2:1 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Ekscelzior Virton | 0:3 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.04.2026 | Sporting Lokeren | 1:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Olimpik Šarlroa | 1:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Franks Boren | 0:2 | 0-2 | Belgija 2 | 2025/2026 |
Eupen
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Ekscelzior Virton | 1:2 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Beršot | 1:2 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Mehelen | 1:5 | 3+ | Belgija, Kup | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Anderleht II | 2:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | RFK Lijež | 3:1 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Patro Ajsden | 2:1 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Klub Briž II | 1:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Sporting Lokeren | 1:2 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Rasing Genk II | 4:1 | 3+ | Belgija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.04.2026 | RFK Lijež | 1:2 | 3+ | Belgija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2026 | 1:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 23.08.2025 | 3:2 | 3+ | Belgija 2 | 2025/2026 | |||
| 23.01.2016 | 1:1 | 0-2 | Belgija 2 | 2015/2016 | |||
| 13.09.2015 | 4:1 | 3+ | Belgija 2 | 2015/2016 | |||
| 20.05.2015 | 1:3 | 3+ | Belgija 2 | 2014/2015 | |||
| 07.05.2015 | 1:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2014/2015 | |||
| 06.03.2011 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2010/2011 | |||
| 30.10.2010 | 2:2 | 3+ | Belgija 1 | 2010/2011 | |||
| 17.04.2010 | 2:1 | 3+ | Belgija 2 | 2009/2010 | |||
| 04.12.2009 | 2:2 | 3+ | Belgija 2 | 2009/2010 | |||
| 28.02.2009 | 4:1 | 3+ | Belgija 2 | 2008/2009 | |||
| 10.10.2008 | 3:0 | 3+ | Belgija 2 | 2008/2009 | |||
| 12.04.2008 | 1:0 | 0-2 | Belgija 2 | 2007/2008 | |||
| 02.12.2007 | 2:1 | 3+ | Belgija 2 | 2007/2008 | |||
| 19.01.2005 | 7:0 | 3+ | Belgija, Kup | 2004/2005 |
| Lirs | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 15 | 10 | 4 | 1 | 35:15 | (+20) | 50 | 2,33 | 1,00 | 3,33 | 5 | 10 | 33:67 |
| Domaćin | 7 | 3 | 3 | 1 | 13:10 | (+3) | 23 | 1,86 | 1,43 | 3,29 | 3 | 4 | 43:57 |
| Gost | 8 | 7 | 1 | 0 | 22:5 | (+17) | 27 | 2,75 | 0,63 | 3,38 | 2 | 6 | 25:75 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari