Ponuda po danu
Po takmičenju
Švajcarska, Švajcarska 1 - 1.deo
Lucern - Jang Bojs
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Lucern-Jang Bojs | 3.52 | 4.39 | 1.76 | 4.08 | 1.21 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Vaduc-Sion | 3.12 | 4.03 | 1.96 | 3.02 | 1.35 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 19:30 | Grashopers-Lozana Sport | 2.41 | 3.60 | 2.60 | 2.28 | 1.58 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | St. Galen-Lugano | 2.23 | 3.74 | 2.74 | 2.59 | 1.45 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Servet-Cirih | 1.70 | 4.00 | 4.11 | 2.46 | 1.50 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Tun-Bazel | 2.08 | 3.91 | 2.90 | 2.92 | 1.37 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Lucern
Jang Bojs
- Tim Jang Bojs je poslednjih 4 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Švajcarska 1 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 3.65 | 4.50 | 1.80 | 4.00 | 1.25 | |
| BetOle | 3.35 | 4.30 | 1.72 | 4.15 | 1.18 | |
| Brazilbet | 3.35 | 4.25 | 1.74 | 4.15 | 1.19 | |
| Lob | 3.45 | 4.33 | 1.76 | 4.00 | 1.20 | |
| MaxBet | 3.60 | 4.35 | 1.75 | 4.20 | 1.19 | |
| MerkurXtip | 3.60 | 4.45 | 1.76 | 4.25 | 1.20 | |
| Oktagonbet | 3.35 | 4.30 | 1.72 | 4.10 | 1.19 | |
| Soccerbet | 3.65 | 4.55 | 1.75 | 3.85 | 1.21 | |
| Superbet | 3.55 | 4.25 | 1.80 | 3.70 | 1.24 | |
| Tašbet | 3.65 | 4.65 | 1.78 | 4.35 | 1.23 | |
| Prosečne kvote | 3.52 | 4.39 | 1.76 | 4.08 | 1.21 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugano | 12 | 11 | 1 | 0 | 36 | : | 10 | (+26) | 34 |
| 2 | Jang Bojs | 12 | 7 | 4 | 1 | 38 | : | 23 | (+15) | 25 |
| 3 | Sion | 12 | 7 | 2 | 3 | 25 | : | 18 | (+7) | 23 |
| 4 | Cirih | 12 | 6 | 2 | 4 | 25 | : | 26 | (-1) | 20 |
| 5 | St. Galen | 12 | 6 | 1 | 5 | 19 | : | 22 | (-3) | 19 |
| 6 | Servet | 12 | 5 | 1 | 6 | 17 | : | 16 | (+1) | 16 |
| 7 | Bazel | 12 | 4 | 2 | 6 | 18 | : | 22 | (-4) | 14 |
| 8 | Tun | 12 | 4 | 1 | 7 | 24 | : | 34 | (-10) | 13 |
| 9 | Lucern | 12 | 3 | 4 | 5 | 19 | : | 25 | (-6) | 13 |
| 10 | Vaduc | 12 | 3 | 1 | 8 | 24 | : | 25 | (-1) | 10 |
| 11 | Grashopers | 12 | 2 | 4 | 6 | 15 | : | 28 | (-13) | 10 |
| 12 | Lozana Sport | 12 | 1 | 3 | 8 | 11 | : | 22 | (-11) | 6 |
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-12.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
7-12.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lugano | 7 | 6 | 1 | 0 | 20 | : | 5 | 19 | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | : | 5 | 15 | |
| 2. | Jang Bojs | 7 | 4 | 2 | 1 | 22 | : | 17 | 14 | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | : | 6 | 11 | |
| 3. | Sion | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 7 | 13 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 11 | 10 | |
| 4. | Cirih | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | : | 11 | 12 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | : | 15 | 8 | |
| 5. | St. Galen | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 11 | 10 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 11 | 9 | |
| 6. | Servet | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 6 | 10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 10 | 6 | |
| 7. | Bazel | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 11 | 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 11 | 10 | |
| 8. | Tun | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 14 | 1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 20 | : | 20 | 12 | |
| 9. | Lucern | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 10 | 10 | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | : | 15 | 3 | |
| 10. | Vaduc | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | : | 8 | 9 | 7 | 0 | 1 | 6 | 10 | : | 17 | 1 | |
| 11. | Grashopers | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | : | 15 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 13 | 5 | |
| 12. | Lozana Sport | 6 | 0 | 2 | 4 | 9 | : | 16 | 2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | : | 6 | 4 | |
Lucern
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Sion | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Cirih | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Vintertur | 1:0 | 0-2 | Švajcarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Lugano | 0:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Grashopers | 5:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Bazel | 2:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Jang Bojs | 3:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Vaduc | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Servet | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Lozana Sport | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 |
Jang Bojs
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Cirih | 3:5 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | St. Galen | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Taverne | 5:0 | 3+ | Švajcarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Grashopers | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Servet | 3:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Lugano | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Lucern | 3:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Cirih | 4:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Bazel | 3:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Vaduc | 4:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | 3:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 04.03.2026 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 14.12.2025 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 14.09.2025 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 15.05.2025 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 13.04.2025 | 5:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 23.11.2024 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 19.10.2024 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 14.04.2024 | 2:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 11.11.2023 | 1:6 | 3+ | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 13.08.2023 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 30.04.2023 | 1:5 | 3+ | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 05.02.2023 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 13.11.2022 | 0:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 02.10.2022 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 19.05.2022 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 05.03.2022 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 16.10.2021 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 24.07.2021 | 3:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 15.05.2021 | 2:5 | 3+ | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 28.02.2021 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 06.12.2020 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 25.10.2020 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 06.08.2020 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska, Kup | 2019/2020 | |||
| 26.07.2020 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 01.02.2020 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 07.12.2019 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 01.09.2019 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 25.05.2019 | 0:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2018/2019 | |||
| 10.04.2019 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2018/2019 | |||
| 06.03.2019 | 4:0 | 3+ | Švajcarska, Kup | 2018/2019 | |||
| 06.10.2018 | 3:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2018/2019 | |||
| 12.08.2018 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2018/2019 | |||
| 28.04.2018 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2017/2018 | |||
| 17.12.2017 | 2:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2017/2018 | |||
| 22.10.2017 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2017/2018 | |||
| 20.09.2017 | 1:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2017/2018 | |||
| 14.05.2017 | 1:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2016/2017 | |||
| 12.02.2017 | 4:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2016/2017 | |||
| 06.11.2016 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2016/2017 | |||
| 10.09.2016 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2016/2017 | |||
| 20.04.2016 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2015/2016 | |||
| 06.03.2016 | 2:5 | 3+ | Švajcarska 1 | 2015/2016 | |||
| 05.12.2015 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2015/2016 | |||
| 25.07.2015 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2015/2016 | |||
| 21.05.2015 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2014/2015 | |||
| 07.02.2015 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2014/2015 | |||
| 03.12.2014 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2014/2015 | |||
| 14.09.2014 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2014/2015 | |||
| 06.04.2014 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2013/2014 | |||
| 23.02.2014 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2013/2014 | |||
| 20.10.2013 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2013/2014 | |||
| 21.09.2013 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2013/2014 | |||
| 11.05.2013 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 09.02.2013 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 28.11.2012 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 02.09.2012 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 05.05.2012 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 25.02.2012 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 02.10.2011 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 07.08.2011 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 07.05.2011 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2010/2011 | |||
| 20.03.2011 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2010/2011 | |||
| 03.10.2010 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2010/2011 | |||
| 24.07.2010 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2010/2011 | |||
| 13.05.2010 | 5:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2009/2010 | |||
| 13.02.2010 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2009/2010 | |||
| 01.11.2009 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2009/2010 | |||
| 16.08.2009 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2009/2010 | |||
| 24.05.2009 | 2:5 | 3+ | Švajcarska 1 | 2008/2009 | |||
| 15.02.2009 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2008/2009 | |||
| 16.11.2008 | 1:6 | 3+ | Švajcarska 1 | 2008/2009 | |||
| 17.08.2008 | 0:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2008/2009 | |||
| 24.04.2008 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2007/2008 | |||
| 18.03.2008 | 0:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2007/2008 | |||
| 06.10.2007 | 1:6 | 3+ | Švajcarska 1 | 2007/2008 | |||
| 29.07.2007 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2007/2008 | |||
| 09.05.2007 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2006/2007 | |||
| 11.03.2007 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2006/2007 | |||
| 22.10.2006 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2006/2007 | |||
| 30.07.2006 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2006/2007 | |||
| 14.09.2002 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2002/2003 | |||
| 06.07.2002 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2002/2003 | |||
| 20.10.2001 | 1:5 | 3+ | Švajcarska 1 | 2001/2002 | |||
| 27.07.2001 | 0:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2001/2002 | |||
| 01.05.2001 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 pa | 2000/2001 | |||
| 16.04.2001 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 pa | 2000/2001 |
| Lucern | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 87 | 15 | 23 | 49 | 124:187 | (-63) | 311 | 1,43 | 2,15 | 3,57 | 27 | 60 | 31:69 |
| Domaćin | 44 | 11 | 15 | 18 | 74:72 | (+2) | 146 | 1,68 | 1,64 | 3,32 | 15 | 29 | 34:66 |
| Gost | 43 | 4 | 8 | 31 | 50:115 | (-65) | 165 | 1,16 | 2,67 | 3,84 | 12 | 31 | 28:72 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari