Ponuda po danu
Po takmičenju
Švajcarska, Švajcarska 1 - 1.deo
Servet - Cirih
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Lucern-Jang Bojs | 3.52 | 4.39 | 1.76 | 4.06 | 1.21 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Vaduc-Sion | 3.12 | 4.03 | 1.96 | 3.02 | 1.35 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 19:30 | Grashopers-Lozana Sport | 2.41 | 3.60 | 2.60 | 2.28 | 1.58 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 13:00 | St. Galen-Lugano | 2.23 | 3.74 | 2.74 | 2.59 | 1.45 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Servet-Cirih | 1.70 | 4.00 | 4.11 | 2.46 | 1.50 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Tun-Bazel | 2.08 | 3.91 | 2.90 | 2.92 | 1.37 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Servet
Cirih
- Cirih je bez poraza u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Švajcarska 1 - 1.deo
- Na utakmicama tima Servet broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Švajcarska 1 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.70 | 4.25 | 4.40 | 2.52 | 1.53 | |
| BetOle | 1.67 | 3.85 | 3.90 | 2.45 | 1.47 | |
| Brazilbet | 1.68 | 3.80 | 3.95 | 2.45 | 1.48 | |
| Lob | 1.70 | 3.95 | 4.05 | 2.45 | 1.48 | |
| MaxBet | 1.70 | 4.00 | 4.15 | 2.50 | 1.48 | |
| MerkurXtip | 1.72 | 4.00 | 4.15 | 2.45 | 1.49 | |
| Oktagonbet | 1.68 | 3.85 | 3.90 | 2.45 | 1.48 | |
| Soccerbet | 1.72 | 4.10 | 4.20 | 2.37 | 1.50 | |
| Superbet | 1.69 | 4.00 | 4.20 | 2.42 | 1.51 | |
| Tašbet | 1.74 | 4.20 | 4.20 | 2.50 | 1.53 | |
| Prosečne kvote | 1.70 | 4.00 | 4.11 | 2.46 | 1.50 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugano | 12 | 11 | 1 | 0 | 36 | : | 10 | (+26) | 34 |
| 2 | Jang Bojs | 12 | 7 | 4 | 1 | 38 | : | 23 | (+15) | 25 |
| 3 | Sion | 12 | 7 | 2 | 3 | 25 | : | 18 | (+7) | 23 |
| 4 | Cirih | 12 | 6 | 2 | 4 | 25 | : | 26 | (-1) | 20 |
| 5 | St. Galen | 12 | 6 | 1 | 5 | 19 | : | 22 | (-3) | 19 |
| 6 | Servet | 12 | 5 | 1 | 6 | 17 | : | 16 | (+1) | 16 |
| 7 | Bazel | 12 | 4 | 2 | 6 | 18 | : | 22 | (-4) | 14 |
| 8 | Tun | 12 | 4 | 1 | 7 | 24 | : | 34 | (-10) | 13 |
| 9 | Lucern | 12 | 3 | 4 | 5 | 19 | : | 25 | (-6) | 13 |
| 10 | Vaduc | 12 | 3 | 1 | 8 | 24 | : | 25 | (-1) | 10 |
| 11 | Grashopers | 12 | 2 | 4 | 6 | 15 | : | 28 | (-13) | 10 |
| 12 | Lozana Sport | 12 | 1 | 3 | 8 | 11 | : | 22 | (-11) | 6 |
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-12.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
7-12.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lugano | 7 | 6 | 1 | 0 | 20 | : | 5 | 19 | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | : | 5 | 15 | |
| 2. | Jang Bojs | 7 | 4 | 2 | 1 | 22 | : | 17 | 14 | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | : | 6 | 11 | |
| 3. | Sion | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 7 | 13 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 11 | 10 | |
| 4. | Cirih | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | : | 11 | 12 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | : | 15 | 8 | |
| 5. | St. Galen | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 11 | 10 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 11 | 9 | |
| 6. | Servet | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 6 | 10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 10 | 6 | |
| 7. | Bazel | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | : | 11 | 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 11 | 10 | |
| 8. | Tun | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 14 | 1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 20 | : | 20 | 12 | |
| 9. | Lucern | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 10 | 10 | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | : | 15 | 3 | |
| 10. | Vaduc | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | : | 8 | 9 | 7 | 0 | 1 | 6 | 10 | : | 17 | 1 | |
| 11. | Grashopers | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | : | 15 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 13 | 5 | |
| 12. | Lozana Sport | 6 | 0 | 2 | 4 | 9 | : | 16 | 2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | : | 6 | 4 | |
Servet
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | St. Galen | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Vaduc | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Rotkrojc | 4:0 | 3+ | Švajcarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Sion | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Jang Bojs | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Tun | 4:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Lozana Sport | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | St. Galen | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 03.09.2026 | Lugano | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Lucern | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 |
Cirih
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Jang Bojs | 5:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Lucern | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Arau | 0:2 | 0-2 | Švajcarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Tun | 4:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Sion | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Vaduc | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Grashopers | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Jang Bojs | 2:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Lozana Sport | 3:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Bazel | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 07.03.2026 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 18.01.2026 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 13.09.2025 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 09.03.2025 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 09.11.2024 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 27.10.2024 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 15.05.2024 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 06.04.2024 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 04.11.2023 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 29.07.2023 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 26.04.2023 | 4:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 05.03.2023 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 13.11.2022 | 1:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 11.09.2022 | 3:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 10.04.2022 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 29.01.2022 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 07.11.2021 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 21.09.2021 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 11.04.2021 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 27.02.2021 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 20.12.2020 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 02.12.2020 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 04.07.2020 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 16.02.2020 | 4:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 08.12.2019 | 5:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 29.09.2019 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 17.05.2017 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2016/2017 | |||
| 06.02.2017 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2016/2017 | |||
| 20.11.2016 | 0:4 | 3+ | Švajcarska 2 | 2016/2017 | |||
| 22.09.2016 | 0:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2016/2017 | |||
| 20.04.2013 | 0:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 16.03.2013 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 24.11.2012 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 19.08.2012 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 13.05.2012 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 18.03.2012 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 04.12.2011 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 23.07.2011 | 3:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 14.11.2004 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2004/2005 | |||
| 21.08.2004 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2004/2005 | |||
| 15.05.2004 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 22.02.2004 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 28.09.2003 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 19.07.2003 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 31.05.2003 | 2:5 | 3+ | Švajcarska 1 po | 2002/2003 | |||
| 26.03.2003 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 po | 2002/2003 | |||
| 27.09.2002 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2002/2003 | |||
| 16.07.2002 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2002/2003 | |||
| 08.05.2002 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 po | 2001/2002 | |||
| 24.02.2002 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 po | 2001/2002 | |||
| 23.09.2001 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2001/2002 | |||
| 07.07.2001 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2001/2002 | |||
| 19.05.2001 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 po | 2000/2001 | |||
| 04.03.2001 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 po | 2000/2001 | |||
| 01.10.2000 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2000/2001 | |||
| 18.07.2000 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2000/2001 |
| Servet | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 58 | 26 | 10 | 22 | 87:78 | (+9) | 165 | 1,50 | 1,34 | 2,84 | 26 | 32 | 45:55 |
| Domaćin | 28 | 13 | 6 | 9 | 43:34 | (+9) | 77 | 1,54 | 1,21 | 2,75 | 13 | 15 | 46:54 |
| Gost | 30 | 13 | 4 | 13 | 44:44 | (0) | 88 | 1,47 | 1,47 | 2,93 | 13 | 17 | 43:57 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari