Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Evr. Prvenstvo, EP kvalifikacije

Severna Makedonija - Malta

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.03. (Čet) 15:00 Kazahstan-Slovenija 4.27 3.35 1.93 1.60 2.36 (12)
23.03. (Čet) 19:45 BiH-Island 1.82 3.51 4.67 1.70 2.15 (12)
23.03. (Čet) 19:45 Danska-Finska 1.32 4.89 11.28 1.79 2.01 (12)
23.03. (Čet) 19:45 Italija-Engleska 2.84 3.16 2.64 1.62 2.27 (12)
23.03. (Čet) 19:45 Portugalija-Lihtenštajn 1.00 21.90 56.50 10.47 1.04 (10)
23.03. (Čet) 19:45 San Marino-Severna Irska 43.68 11.13 1.06 2.76 1.42 (12)
23.03. (Čet) 19:45 Severna Makedonija-Malta 1.37 4.78 8.99 1.94 1.85 (12)
23.03. (Čet) 19:45 Slovačka-Luksemburg 1.57 3.98 6.17 1.79 2.02 (12)
24.03. (Pet) 17:00 Bugarska-Crna Gora 2.63 3.09 2.89 1.57 2.39 (12)
24.03. (Pet) 19:45 Austrija-Azerbejdžan 1.24 5.83 13.67 2.13 1.70 (12)
24.03. (Pet) 19:45 Češka-Poljska 2.40 3.22 3.10 1.71 2.13 (12)
24.03. (Pet) 19:45 Francuska-Holandija 1.89 3.53 4.20 1.79 2.01 (12)
24.03. (Pet) 19:45 Gibraltar-Grčka 29.66 9.73 1.09 2.76 1.43 (11)
24.03. (Pet) 19:45 Moldavija-Farska Ostrva 2.55 3.02 3.04 1.48 2.60 (12)
24.03. (Pet) 19:45 Srbija-Litvanija 1.09 10.14 29.83 2.85 1.41 (12)
24.03. (Pet) 19:45 Švedska-Belgija 3.34 3.34 2.21 1.73 2.09 (12)
25.03. (Sub) 14:00 Škotska-Kipar 1.25 5.55 13.07 2.04 1.75 (11)
25.03. (Sub) 17:00 Belorusija-Švajcarska 14.20 6.13 1.22 2.18 1.66 (12)
25.03. (Sub) 17:00 Jermenija-Turska 7.98 4.33 1.44 1.78 2.01 (11)
25.03. (Sub) 19:45 Andora-Rumunija 15.98 5.96 1.22 1.99 1.79 (12)
25.03. (Sub) 19:45 Hrvatska-Vels 1.63 3.73 5.74 1.73 2.09 (11)
25.03. (Sub) 19:45 Izrael-Kosovo 1.95 3.39 4.09 1.69 2.13 (12)
25.03. (Sub) 19:45 Španija-Norveška 1.36 4.73 8.96 1.93 1.85 (11)
26.03. (Ned) 14:00 Kazahstan-Danska 10.79 5.70 1.26 2.23 1.62 (6)
26.03. (Ned) 17:00 Engleska-Ukrajina 1.32 4.93 10.02 2.06 1.72 (6)
26.03. (Ned) 17:00 Lihtenštajn-Island 22.00 7.22 1.14 2.16 1.66 (5)
26.03. (Ned) 17:00 Slovenija-San Marino 1.02 20.31 52.50 5.76 1.12 (4)
26.03. (Ned) 18:45 Luksemburg-Portugalija 20.20 8.31 1.13 2.49 1.50 (5)
26.03. (Ned) 18:45 Malta-Italija 20.40 8.66 1.12 2.55 1.48 (5)
26.03. (Ned) 18:45 Severna Irska-Finska 2.68 3.12 2.74 1.60 2.26 (6)
26.03. (Ned) 18:45 Slovačka-BiH 2.41 3.13 3.07 1.62 2.23 (7)
27.03. (Pon) 18:45 Austrija-Estonija 1.21 6.20 13.55 2.21 1.63 (5)
27.03. (Pon) 18:45 Crna Gora-Srbija 4.66 3.38 1.83 1.60 2.27 (6)
27.03. (Pon) 18:45 Holandija-Gibraltar 12.00 45.00 10.00 1.02 (1)
27.03. (Pon) 18:45 Irska-Francuska 5.52 3.68 1.64 1.69 2.10 (6)
27.03. (Pon) 18:45 Mađarska-Bugarska 1.75 3.36 5.18 1.56 2.35 (6)
27.03. (Pon) 18:45 Moldavija-Češka 12.45 5.31 1.27 1.83 1.93 (5)
27.03. (Pon) 18:45 Poljska-Albanija 1.46 4.03 7.79 1.61 2.25 (5)
27.03. (Pon) 18:45 Švedska-Azerbejdžan 1.15 7.05 19.50 2.20 1.63 (5)
28.03. (Uto) 16:00 Gruzija-Norveška 3.28 3.12 2.29 1.60 2.27 (6)
28.03. (Uto) 18:45 Rumunija-Belorusija 1.57 3.64 6.60 1.60 2.27 (6)
28.03. (Uto) 18:45 Škotska-Španija 4.91 3.59 1.73 1.69 2.10 (6)
28.03. (Uto) 18:45 Švajcarska-Izrael 1.58 3.86 6.00 1.78 1.99 (6)
28.03. (Uto) 18:45 Turska-Hrvatska 3.22 3.17 2.32 1.66 2.15 (6)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!

Severna Makedonija

Severna Makedonija

Malta

Malta
    Tabele: Glavna Golovi


    Grupa A

    Ukupno O P N P D : P GR B
    1 Kipar 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    2 Gruzija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    3 Norveška 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    4 Škotska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    5 Španija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    Domaćin-gost tabela

    Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
    1. Kipar 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    2. Gruzija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    3. Norveška 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    4. Škotska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    5. Španija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

    Grupa B

    Ukupno O P N P D : P GR B
    1 Francuska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    2 Gibraltar 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    3 Grčka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    4 Irska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    5 Holandija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    Domaćin-gost tabela

    Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
    1. Francuska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    2. Gibraltar 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    3. Grčka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    4. Irska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    5. Holandija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

    Grupa C

    Ukupno O P N P D : P GR B
    1 Engleska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    2 Italija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    3 Malta 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    4 Severna Makedonija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    5 Ukrajina 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    Domaćin-gost tabela

    Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
    1. Engleska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    2. Italija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    3. Malta 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    4. Severna Makedonija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    5. Ukrajina 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

    Grupa D

    Ukupno O P N P D : P GR B
    1 Jermenija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    2 Hrvatska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    3 Letonija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    4 Turska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    5 Vels 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    Domaćin-gost tabela

    Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
    1. Jermenija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    2. Hrvatska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    3. Letonija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    4. Turska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    5. Vels 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

    Grupa E

    Ukupno O P N P D : P GR B
    1 Albanija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    2 Češka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    3 Farska Ostrva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    4 Moldavija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    5 Poljska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    Domaćin-gost tabela

    Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
    1. Albanija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    2. Češka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    3. Farska Ostrva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    4. Moldavija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    5. Poljska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

    Grupa F

    Ukupno O P N P D : P GR B
    1 Austrija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    2 Azerbejdžan 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    3 Belgija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    4 Estonija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    5 Švedska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    Domaćin-gost tabela

    Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
    1. Austrija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    2. Azerbejdžan 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    3. Belgija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    4. Estonija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    5. Švedska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

    Grupa G

    Ukupno O P N P D : P GR B
    1 Bugarska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    2 Mađarska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    3 Litvanija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    4 Crna Gora 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    5 Srbija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    Domaćin-gost tabela

    Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
    1. Bugarska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    2. Mađarska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    3. Litvanija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    4. Crna Gora 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    5. Srbija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

    Grupa H

    Ukupno O P N P D : P GR B
    1 Danska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    2 Finska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    3 Kazahstan 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    4 Severna Irska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    5 San Marino 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    6 Slovenija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    Domaćin-gost tabela

    Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
    1. Danska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    2. Finska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    3. Kazahstan 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    4. Severna Irska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    5. San Marino 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    6. Slovenija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

    Grupa I

    Ukupno O P N P D : P GR B
    1 Andora 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    2 Belorusija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    3 Izrael 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    4 Kosovo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    5 Rumunija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    6 Švajcarska 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    Domaćin-gost tabela

    Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
    1. Andora 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    2. Belorusija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    3. Izrael 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    4. Kosovo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    5. Rumunija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    6. Švajcarska 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

    Grupa J

    Ukupno O P N P D : P GR B
    1 BiH 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    2 Island 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    3 Lihtenštajn 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    4 Luksemburg 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    5 Portugalija 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    6 Slovačka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
    Domaćin-gost tabela

    Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
    1. BiH 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    2. Island 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    3. Lihtenštajn 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    4. Luksemburg 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    5. Portugalija 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
    6. Slovačka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

    Severna Makedonija

    Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
    20.11.2022 Azerbejdžan 1:3 3+ Prijateljski (r) 2022
    17.11.2022 Finska 1:1 0-2 Prijateljski (r) 2022
    22.10.2022 Saudijska Arabija 0:1 0-2 Prijateljski (r) 2022
    26.09.2022 Bugarska 0:1 0-2 UEFA LN 2022/2023
    23.09.2022 Gruzija 0:2 0-2 UEFA LN 2022/2023
    12.06.2022 Gibraltar 4:0 3+ UEFA LN 2022/2023
    09.06.2022 Gruzija 0:3 3+ UEFA LN 2022/2023
    05.06.2022 Gibraltar 2:0 0-2 UEFA LN 2022/2023
    02.06.2022 Bugarska 1:1 0-2 UEFA LN 2022/2023
    29.03.2022 Portugalija 0:2 0-2 SP, Evropa 2022

    Malta

    Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
    20.11.2022 Irska 0:1 0-2 Prijateljski (r) 2022
    17.11.2022 Grčka 2:2 3+ Prijateljski (r) 2022
    27.09.2022 Izrael 2:1 3+ Prijateljski (r) 2022
    23.09.2022 Estonija 1:2 3+ UEFA LN 2022/2023
    12.06.2022 San Marino 1:0 0-2 UEFA LN 2022/2023
    09.06.2022 Estonija 1:2 3+ UEFA LN 2022/2023
    05.06.2022 San Marino 2:0 0-2 UEFA LN 2022/2023
    01.06.2022 Venecuela 0:1 0-2 Prijateljski (r) 2022
    29.03.2022 Kuvajt 2:0 0-2 Prijateljski (r) 2022
    25.03.2022 Azerbejdžan 2:0 0-2 Prijateljski (r) 2022

    Međusobni susreti

    Datum D G N D G Takmičenje Sezona
    11.08.2010 1:1 0-2 Prijateljski (r) 2010
    21.08.2002 5:0 3+ Prijateljski rep. 2002
    18.11.1998 2:1 3+ EP 2000
    06.09.1998 4:0 3+ EP 2000
    Severna Makedonija
    Ukupno 4 3 1 0 12:2 (+10) 14 3,00 0,50 3,50 1 3 25:75
    Domaćin 2 2 0 0 9:0 (+9) 9 4,50 0,00 4,50 0 2 0:100
    Gost 2 1 1 0 3:2 (+1) 5 1,50 1,00 2,50 1 1 50:50

    Komentari

    Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
    Niko još nije napisao komentar


    Brzi meni


    18+ igrajte odgovorno