Portugalija, Portugalija 3 1.deo

Olímpiko Montiho - Prajense

Olímpiko Montiho

Prajense



Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sporting Braga B 13 12 1 0 44 : 6 (+38) 37
2 Merelinense 13 9 1 3 16 : 5 (+11) 28
3 Montalegre 13 7 3 3 23 : 14 (+9) 24
4 Mirandela 12 5 5 2 15 : 10 (+5) 20
5 Maria da Fonte 12 5 3 4 17 : 17 (0) 18
6 Vidago 13 4 4 5 21 : 20 (+1) 16
7 Vianense 11 4 3 4 13 : 12 (+1) 15
8 Viljaverdense 12 3 5 4 15 : 21 (-6) 14
9 Kerveira 11 3 2 6 7 : 13 (-6) 11
10 Pedras Salgadas 12 2 4 6 8 : 16 (-8) 10
11 Braganca 13 1 4 8 6 : 17 (-11) 7
12 Agia Vimozo 13 0 3 10 5 : 39 (-34) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sporting Braga B 7 7 0 0 26 : 4 21 6 5 1 0 18 : 2 16
2. Merelinense 6 6 0 0 9 : 0 18 7 3 1 3 7 : 5 10
3. Montalegre 7 5 1 1 17 : 8 16 6 2 2 2 6 : 6 8
4. Mirandela 7 3 3 1 10 : 5 12 5 2 2 1 5 : 5 8
5. Maria da Fonte 6 3 3 0 11 : 8 12 6 2 0 4 6 : 9 6
6. Vidago 6 3 2 1 10 : 6 11 7 1 2 4 11 : 14 5
7. Vianense 5 3 1 1 9 : 5 10 6 1 2 3 4 : 7 5
8. Viljaverdense 5 2 1 2 10 : 9 7 7 1 4 2 5 : 12 7
9. Kerveira 5 2 2 1 3 : 2 8 6 1 0 5 4 : 11 3
10. Pedras Salgadas 6 2 2 2 3 : 6 8 6 0 2 4 5 : 10 2
11. Braganca 7 0 2 5 1 : 8 2 6 1 2 3 5 : 9 5
12. Agia Vimozo 7 0 2 5 2 : 18 2 6 0 1 5 3 : 21 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Pevidem 11 6 3 2 20 : 12 (+8) 21
2 Fafe 10 6 2 2 15 : 9 (+6) 20
3 Felgeiraš 11 5 4 2 13 : 9 (+4) 19
4 Rio Ave B 10 5 3 2 14 : 9 (+5) 18
5 Vitoria Gimaraeš B 11 4 5 2 17 : 10 (+7) 17
6 Berko 9 4 3 2 16 : 12 (+4) 15
7 Sao Martinjo 11 4 3 4 13 : 14 (-1) 15
8 Tirsense 11 3 2 6 13 : 21 (-8) 11
9 Brito 11 2 3 6 11 : 18 (-7) 9
10 Kamača 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Mondinense 11 0 0 11 4 : 22 (-18) 0
12 Desportivo Aveš 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Pevidem 5 4 0 1 12 : 6 12 6 2 3 1 8 : 6 9
2. Fafe 5 3 1 1 6 : 4 10 5 3 1 1 9 : 5 10
3. Felgeiraš 6 3 2 1 5 : 3 11 5 2 2 1 8 : 6 8
4. Rio Ave B 4 1 1 2 5 : 7 4 6 4 2 0 9 : 2 14
5. Vitoria Gimaraeš B 6 2 4 0 11 : 5 10 5 2 1 2 6 : 5 7
6. Berko 4 1 1 2 6 : 8 4 5 3 2 0 10 : 4 11
7. Sao Martinjo 5 2 2 1 7 : 7 8 6 2 1 3 6 : 7 7
8. Tirsense 5 1 1 3 5 : 9 4 6 2 1 3 8 : 12 7
9. Brito 6 1 2 3 4 : 8 5 5 1 1 3 7 : 10 4
10. Kamača 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Mondinense 7 0 0 7 4 : 14 0 4 0 0 4 0 : 8 0
12. Desportivo Aveš 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Leka 8 6 2 0 13 : 4 (+9) 20
2 Trofense 10 5 4 1 10 : 3 (+7) 19
3 Gondomar 10 5 3 2 14 : 7 (+7) 18
4 Paredeš 9 3 3 3 6 : 6 (0) 12
5 Amarante 9 3 2 4 10 : 8 (+2) 11
6 Pedras Rubras 9 3 1 5 6 : 13 (-7) 10
7 Salgeiroš 7 1 3 3 4 : 7 (-3) 6
8 Koimbroeš 9 1 2 6 7 : 15 (-8) 5
9 Vila Real 7 1 2 4 5 : 13 (-8) 5
10 Maritimo B 2 1 0 1 5 : 4 (+1) 3
11 Kamara de Lobos 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Uniao Madeira 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Leka 4 2 2 0 4 : 1 8 4 4 0 0 9 : 3 12
2. Trofense 5 3 1 1 7 : 2 10 5 2 3 0 3 : 1 9
3. Gondomar 6 3 3 0 9 : 2 12 4 2 0 2 5 : 5 6
4. Paredeš 4 3 0 1 4 : 2 9 5 0 3 2 2 : 4 3
5. Amarante 5 2 2 1 8 : 2 8 4 1 0 3 2 : 6 3
6. Pedras Rubras 5 3 1 1 5 : 3 10 4 0 0 4 1 : 10 0
7. Salgeiroš 3 1 0 2 2 : 4 3 4 0 3 1 2 : 3 3
8. Koimbroeš 4 1 2 1 6 : 6 5 5 0 0 5 1 : 9 0
9. Vila Real 4 1 0 3 4 : 9 3 3 0 2 1 1 : 4 2
10. Maritimo B 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 5 : 4 3
11. Kamara de Lobos 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Uniao Madeira 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kanelas 2010 12 8 1 3 20 : 8 (+12) 25
2 Lusitanija Lourosa 12 7 2 3 26 : 17 (+9) 23
3 Sanžoanense 13 5 7 1 17 : 9 (+8) 22
4 Sao Žoao Ver 13 5 6 2 18 : 8 (+10) 21
5 Anadia 10 5 5 0 10 : 5 (+5) 20
6 Beira Mar 9 5 1 3 15 : 5 (+10) 16
7 Kastro Daire 9 4 2 3 8 : 10 (-2) 14
8 Agueda 12 4 2 6 13 : 14 (-1) 14
9 Valadares Gaja 11 3 2 6 16 : 20 (-4) 11
10 Ešpinjo 12 3 1 8 16 : 18 (-2) 10
11 Lusitano Villdemo. 11 1 3 7 6 : 16 (-10) 6
12 Vilja Kortez 10 1 0 9 3 : 38 (-35) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kanelas 2010 6 5 0 1 11 : 3 15 6 3 1 2 9 : 5 10
2. Lusitanija Lourosa 7 5 1 1 19 : 9 16 5 2 1 2 7 : 8 7
3. Sanžoanense 6 3 3 0 10 : 2 12 7 2 4 1 7 : 7 10
4. Sao Žoao Ver 7 3 4 0 12 : 2 13 6 2 2 2 6 : 6 8
5. Anadia 5 3 2 0 5 : 2 11 5 2 3 0 5 : 3 9
6. Beira Mar 4 2 0 2 5 : 4 6 5 3 1 1 10 : 1 10
7. Kastro Daire 4 4 0 0 7 : 1 12 5 0 2 3 1 : 9 2
8. Agueda 6 4 1 1 9 : 5 13 6 0 1 5 4 : 9 1
9. Valadares Gaja 5 2 2 1 6 : 5 8 6 1 0 5 10 : 15 3
10. Ešpinjo 6 2 1 3 7 : 10 7 6 1 0 5 9 : 8 3
11. Lusitano Villdemo. 6 1 2 3 4 : 9 5 5 0 1 4 2 : 7 1
12. Vilja Kortez 5 1 0 4 2 : 19 3 5 0 0 5 1 : 19 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Uniao Leiria 11 7 3 1 18 : 7 (+11) 24
2 Marinense 12 6 2 4 21 : 12 (+9) 20
3 Benfica Kastelo Br. 9 4 4 1 12 : 5 (+7) 16
4 Oliveira Hospital 11 4 4 3 11 : 11 (0) 16
5 Kondeiksa 10 3 5 2 13 : 13 (0) 14
6 Vitoria Sernaše 11 3 5 3 23 : 17 (+6) 14
7 Oleiroš 10 3 5 2 18 : 12 (+6) 14
8 Sertanense 9 3 4 2 13 : 10 (+3) 13
9 Karapinjeirense 11 3 4 4 13 : 14 (-1) 13
10 Alkainš 13 2 6 5 8 : 23 (-15) 12
11 Mortagva 12 2 6 4 14 : 13 (+1) 12
12 GRAP 11 0 2 9 5 : 32 (-27) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Uniao Leiria 3 1 2 0 4 : 2 5 8 6 1 1 14 : 5 19
2. Marinense 6 5 1 0 13 : 3 16 6 1 1 4 8 : 9 4
3. Benfica Kastelo Br. 5 3 2 0 8 : 2 11 4 1 2 1 4 : 3 5
4. Oliveira Hospital 6 3 1 2 9 : 7 10 5 1 3 1 2 : 4 6
5. Kondeiksa 6 2 2 2 8 : 10 8 4 1 3 0 5 : 3 6
6. Vitoria Sernaše 5 2 2 1 10 : 7 8 6 1 3 2 13 : 10 6
7. Oleiroš 5 3 2 0 12 : 4 11 5 0 3 2 6 : 8 3
8. Sertanense 5 2 3 0 6 : 3 9 4 1 1 2 7 : 7 4
9. Karapinjeirense 6 2 2 2 6 : 5 8 5 1 2 2 7 : 9 5
10. Alkainš 6 2 3 1 4 : 5 9 7 0 3 4 4 : 18 3
11. Mortagva 6 0 4 2 5 : 8 4 6 2 2 2 9 : 5 8
12. GRAP 6 0 1 5 5 : 23 1 5 0 1 4 0 : 9 1

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torense 10 8 2 0 19 : 5 (+14) 26
2 Alverka 10 8 0 2 22 : 4 (+18) 24
3 Uniao Santarem 11 4 5 2 16 : 13 (+3) 17
4 Pero Pinjeiro 12 4 4 4 6 : 9 (-3) 16
5 Kaldas 9 5 1 3 14 : 11 (+3) 16
6 Sintrense 11 5 0 6 17 : 17 (0) 15
7 Sakavenense 12 3 5 4 10 : 12 (-2) 14
8 Loureš 11 2 4 5 9 : 13 (-4) 10
9 Lurinhanense 11 1 4 6 8 : 22 (-14) 7
10 1. Dezembro 11 1 4 6 8 : 18 (-10) 7
11 Uniao Almeirim 8 2 1 5 7 : 12 (-5) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torense 5 4 1 0 9 : 2 13 5 4 1 0 10 : 3 13
2. Alverka 6 5 0 1 12 : 2 15 4 3 0 1 10 : 2 9
3. Uniao Santarem 6 3 3 0 12 : 5 12 5 1 2 2 4 : 8 5
4. Pero Pinjeiro 6 3 3 0 5 : 1 12 6 1 1 4 1 : 8 4
5. Kaldas 4 2 0 2 8 : 7 6 5 3 1 1 6 : 4 10
6. Sintrense 7 5 0 2 15 : 8 15 4 0 0 4 2 : 9 0
7. Sakavenense 6 2 2 2 5 : 5 8 6 1 3 2 5 : 7 6
8. Loureš 5 1 1 3 5 : 8 4 6 1 3 2 4 : 5 6
9. Lurinhanense 5 0 2 3 2 : 9 2 6 1 2 3 6 : 13 5
10. 1. Dezembro 4 1 3 0 2 : 1 6 7 0 1 6 6 : 17 1
11. Uniao Almeirim 4 2 0 2 6 : 7 6 4 0 1 3 1 : 5 1

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sporting Lisabon B 13 9 4 0 19 : 5 (+14) 31
2 Estrelja Amadora 12 9 3 0 19 : 4 (+15) 30
3 Orijental Dragon 12 6 2 4 13 : 7 (+6) 20
4 Rabo de Peikse 10 4 5 1 7 : 2 (+5) 17
5 Real Keluž 13 5 2 6 16 : 14 (+2) 17
6 Prajense 13 3 6 4 11 : 14 (-3) 15
7 Fontinjas 11 4 2 5 14 : 15 (-1) 14
8 Belenenseš B 13 3 4 6 9 : 15 (-6) 13
9 Olímpiko Montiho 12 3 3 6 13 : 23 (-10) 12
10 Sporting Ideal 9 2 4 3 12 : 15 (-3) 10
11 Fabril Bareiro 11 1 4 6 6 : 15 (-9) 7
12 Orijental 13 1 3 9 8 : 18 (-10) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sporting Lisabon B 7 6 1 0 16 : 5 19 6 3 3 0 3 : 0 12
2. Estrelja Amadora 7 7 0 0 15 : 2 21 5 2 3 0 4 : 2 9
3. Orijental Dragon 6 2 2 2 5 : 3 8 6 4 0 2 8 : 4 12
4. Rabo de Peikse 5 1 4 0 2 : 1 7 5 3 1 1 5 : 1 10
5. Real Keluž 7 4 1 2 10 : 6 13 6 1 1 4 6 : 8 4
6. Prajense 5 2 3 0 5 : 2 9 8 1 3 4 6 : 12 6
7. Fontinjas 6 2 2 2 9 : 10 8 5 2 0 3 5 : 5 6
8. Belenenseš B 5 1 1 3 2 : 6 4 8 2 3 3 7 : 9 9
9. Olímpiko Montiho 8 3 1 4 8 : 12 10 4 0 2 2 5 : 11 2
10. Sporting Ideal 4 1 2 1 4 : 4 5 5 1 2 2 8 : 11 5
11. Fabril Bareiro 5 0 3 2 4 : 8 3 6 1 1 4 2 : 7 4
12. Orijental 6 0 1 5 0 : 8 1 7 1 2 4 8 : 10 5

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Vitoria Setubal 12 10 2 0 32 : 13 (+19) 32
2 Olhanense 11 6 2 3 14 : 10 (+4) 20
3 Amora 8 5 2 1 11 : 6 (+5) 17
4 Luzitano Evora 11 5 1 5 11 : 9 (+2) 16
5 Louletano 9 4 3 2 16 : 8 (+8) 15
6 Esperans Lagos 10 4 2 4 12 : 10 (+2) 14
7 Monkarapašense 10 4 1 5 15 : 13 (+2) 13
8 Pinjalnovense 10 3 3 4 11 : 15 (-4) 12
9 Žuventud Evora 10 2 3 5 11 : 20 (-9) 9
10 Mineiro Aljustrelense 11 2 1 8 7 : 26 (-19) 7
11 Moura 10 0 2 8 7 : 17 (-10) 2
12 Armasenense 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Vitoria Setubal 5 3 2 0 11 : 5 11 7 7 0 0 21 : 8 21
2. Olhanense 6 3 1 2 7 : 7 10 5 3 1 1 7 : 3 10
3. Amora 5 3 1 1 5 : 3 10 3 2 1 0 6 : 3 7
4. Luzitano Evora 6 3 1 2 7 : 6 10 5 2 0 3 4 : 3 6
5. Louletano 4 3 1 0 10 : 2 10 5 1 2 2 6 : 6 5
6. Esperans Lagos 5 2 0 3 6 : 5 6 5 2 2 1 6 : 5 8
7. Monkarapašense 5 1 1 3 8 : 9 4 5 3 0 2 7 : 4 9
8. Pinjalnovense 5 3 2 0 7 : 3 11 5 0 1 4 4 : 12 1
9. Žuventud Evora 5 1 0 4 6 : 12 3 5 1 3 1 5 : 8 6
10. Mineiro Aljustrelense 5 1 1 3 3 : 11 4 6 1 0 5 4 : 15 3
11. Moura 5 0 1 4 4 : 10 1 5 0 1 4 3 : 7 1
12. Armasenense 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Olímpiko Montiho

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
20.01.2021 Fontinjas 1:0 0-2 Portugalija 3 2020/2021
14.01.2021 Prajense 4:0 3+ Portugalija 3 2020/2021
09.01.2021 Orijental 0:3 3+ Portugalija 3 2020/2021
03.01.2021 Real Keluž 1:4 3+ Portugalija 3 2020/2021
30.12.2020 Sporting Lisabon B 0:1 0-2 Portugalija 3 2020/2021
23.12.2020 Orijental Dragon 0:3 3+ Portugalija 3 2020/2021
19.12.2020 Sporting Ideal 2:2 3+ Portugalija 3 2020/2021
14.12.2020 Sporting Braga 0:7 3+ Portugalija, Kup 2020/2021
07.12.2020 Estrelja Amadora 0:3 3+ Portugalija 3 2020/2021
29.11.2020 Rabo de Peikse 0:3 3+ Portugalija 3 2020/2021

Prajense

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
24.01.2021 Sporting Lisabon B 0:0 0-2 Portugalija 3 2020/2021
14.01.2021 Olímpiko Montiho 0:4 3+ Portugalija 3 2020/2021
11.01.2021 Belenenseš B 1:1 0-2 Portugalija 3 2020/2021
03.01.2021 Orijental Dragon 2:0 0-2 Portugalija 3 2020/2021
20.12.2020 Fontinjas 1:2 3+ Portugalija 3 2020/2021
10.12.2020 Estrelja Amadora 1:2 3+ Portugalija 3 2020/2021
07.12.2020 Orijental 2:0 0-2 Portugalija 3 2020/2021
29.11.2020 Real Keluž 1:0 0-2 Portugalija 3 2020/2021
15.11.2020 Olímpiko Montiho 2:2 3+ Portugalija 3 2020/2021
07.11.2020 Sporting Ideal 1:1 0-2 Portugalija 3 2020/2021

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.01.2021 4:0 3+ Portugalija 3 2020/2021
15.11.2020 2:2 3+ Portugalija 3 2020/2021
20.04.2019 1:3 3+ Portugalija 3d 2018/2019
09.12.2018 0:2 0-2 Portugalija 3d 2018/2019
Olímpiko Montiho
Ukupno 4 1 1 2 7:7 (0) 14 1,75 1,75 3,50 1 3 25:75
Domaćin 2 1 0 1 4:2 (+2) 6 2,00 1,00 3,00 1 1 50:50
Gost 2 0 1 1 3:5 (-2) 8 1,50 2,50 4,00 0 2 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno