Poljska, Poljska 3

Olimpija Elblag - Garbarnija

Olimpija Elblag

Garbarnija



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gornjik Lečna 17 10 5 2 25 : 16 (+9) 35
2 Resovija 17 10 5 2 31 : 14 (+17) 35
3 GKS Katovice 17 10 4 3 29 : 16 (+13) 34
4 Viđev 17 10 4 3 33 : 15 (+18) 34
5 Olimpija Elblag 17 8 6 3 26 : 14 (+12) 30
6 Druteks-Bitovija 17 8 4 5 28 : 25 (+3) 28
7 Stal Režov 17 8 3 6 27 : 23 (+4) 27
8 Blekitni Stargard 17 8 2 7 24 : 24 (0) 26
9 Gornjik Polkovice 17 6 5 6 28 : 18 (+10) 23
10 Garbarnija 17 5 7 5 17 : 18 (-1) 22
11 Žnic Pruškov 17 6 3 8 24 : 31 (-7) 21
12 Leh Poznanj II 17 6 3 8 22 : 26 (-4) 21
13 Elana Torun 17 5 4 8 18 : 23 (-5) 19
14 Pogon Siedlice 17 5 3 9 24 : 29 (-5) 18
15 Stal Stalova Vola 17 4 4 9 16 : 28 (-12) 16
16 Skra Čestohova 17 4 3 10 12 : 27 (-15) 15
17 Gruf Vejherovo 17 2 4 11 12 : 30 (-18) 10
18 Legionovia 17 2 3 12 14 : 33 (-19) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gornjik Lečna 8 5 2 1 9 : 5 17 9 5 3 1 16 : 11 18
2. Resovija 8 5 2 1 16 : 7 17 9 5 3 1 15 : 7 18
3. GKS Katovice 9 6 1 2 16 : 9 19 8 4 3 1 13 : 7 15
4. Viđev 8 4 3 1 17 : 9 15 9 6 1 2 16 : 6 19
5. Olimpija Elblag 9 3 4 2 12 : 8 13 8 5 2 1 14 : 6 17
6. Druteks-Bitovija 9 7 1 1 19 : 11 22 8 1 3 4 9 : 14 6
7. Stal Režov 10 6 2 2 17 : 10 20 7 2 1 4 10 : 13 7
8. Blekitni Stargard 8 5 1 2 14 : 10 16 9 3 1 5 10 : 14 10
9. Gornjik Polkovice 10 3 4 3 18 : 10 13 7 3 1 3 10 : 8 10
10. Garbarnija 10 2 4 4 7 : 12 10 7 3 3 1 10 : 6 12
11. Žnic Pruškov 8 2 1 5 13 : 20 7 9 4 2 3 11 : 11 14
12. Leh Poznanj II 7 3 1 3 10 : 9 10 10 3 2 5 12 : 17 11
13. Elana Torun 9 4 2 3 14 : 13 14 8 1 2 5 4 : 10 5
14. Pogon Siedlice 9 3 1 5 10 : 12 10 8 2 2 4 14 : 17 8
15. Stal Stalova Vola 5 0 1 4 2 : 8 1 12 4 3 5 14 : 20 15
16. Skra Čestohova 8 4 1 3 9 : 10 13 9 0 2 7 3 : 17 2
17. Gruf Vejherovo 9 1 2 6 7 : 17 5 8 1 2 5 5 : 13 5
18. Legionovia 9 1 3 5 7 : 13 6 8 1 0 7 7 : 20 3

Olimpija Elblag

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Garbarnija 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
02.11.2019 Legionovia 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
30.10.2019 Rakov Čestohova 0:4 3+ Poljska, Kup 2019/2020
27.10.2019 Stal Režov 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
19.10.2019 Skra Čestohova 2:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
13.10.2019 Gornjik Lečna 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
05.10.2019 Pogon Siedlice 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
29.09.2019 Blekitni Stargard 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
21.09.2019 Druteks-Bitovija 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
15.09.2019 Gruf Vejherovo 4:1 3+ Poljska 3 2019/2020

Garbarnija

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Olimpija Elblag 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
03.11.2019 Blekitni Stargard 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
29.10.2019 Žnic Pruškov 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
25.10.2019 Druteks-Bitovija 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
19.10.2019 Gruf Vejherovo 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
05.10.2019 Resovija 0:2 0-2 Poljska 3 2019/2020
28.09.2019 Stal Stalova Vola 1:3 3+ Poljska 3 2019/2020
21.09.2019 GKS Katovice 1:3 3+ Poljska 3 2019/2020
14.09.2019 Viđev 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
07.09.2019 Elana Torun 0:0 0-2 Poljska 3 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
20.05.2018 0:2 0-2 Poljska 3 2017/2018
28.10.2017 1:1 0-2 Poljska 3 2017/2018
05.04.2014 2:0 0-2 Poljska 3 i 2013/2014
01.09.2013 2:0 0-2 Poljska 3 i 2013/2014
08.05.2013 0:1 0-2 Poljska 3 i 2012/2013
06.10.2012 1:1 0-2 Poljska 3 i 2012/2013
Olimpija Elblag
Ukupno 7 2 3 2 7:6 (+1) 13 1,00 0,86 1,86 7 0 100:0
Domaćin 4 1 2 1 4:4 (0) 8 1,00 1,00 2,00 4 0 100:0
Gost 3 1 1 1 3:2 (+1) 5 1,00 0,67 1,67 3 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno