Poljska, Poljska 3

Olimpija Elblag - Garbarnija

Olimpija Elblag

Garbarnija



Ukupno O P N P D : P GR B
1 GKS Katovice 17 12 2 3 37 : 17 (+20) 38
2 Gornjik Polkovice 16 12 2 2 34 : 12 (+22) 38
3 Hojničanka 17 10 3 4 30 : 16 (+14) 33
4 Vigri Suvalki 16 10 3 3 25 : 14 (+11) 33
5 Skra Čestohova 17 9 1 7 25 : 16 (+9) 28
6 KKS Kališ 17 9 0 8 25 : 20 (+5) 27
7 Šlonsk Vroclav II 17 8 3 6 27 : 23 (+4) 27
8 Sokoł Ostroda 17 8 2 7 26 : 22 (+4) 26
9 Stal Režov 16 7 3 6 24 : 18 (+6) 24
10 Garbarnija 17 6 5 6 24 : 26 (-2) 23
11 Motor 17 5 7 5 21 : 20 (+1) 22
12 Pogon Siedlice (-3) 17 7 3 7 28 : 30 (-2) 21
13 Bitovija Bitov 17 5 5 7 25 : 26 (-1) 20
14 Blekitni Stargard 17 5 2 10 17 : 36 (-19) 17
15 Olimpija Elblag 17 4 4 9 23 : 30 (-7) 16
16 Žnic Pruškov 17 4 4 9 15 : 31 (-16) 16
17 Leh Poznanj II 17 4 2 11 23 : 34 (-11) 14
18 Olimpija Grudžadž 17 3 4 10 15 : 32 (-17) 13
19 Hutnjik Krakov 17 4 1 12 21 : 42 (-21) 13
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. GKS Katovice 8 5 2 1 20 : 9 17 9 7 0 2 17 : 8 21
2. Gornjik Polkovice 9 7 1 1 21 : 8 22 7 5 1 1 13 : 4 16
3. Hojničanka 9 8 1 0 23 : 5 25 8 2 2 4 7 : 11 8
4. Vigri Suvalki 8 4 2 2 10 : 7 14 8 6 1 1 15 : 7 19
5. Skra Čestohova 8 5 1 2 12 : 5 16 9 4 0 5 13 : 11 12
6. KKS Kališ 9 5 0 4 12 : 9 15 8 4 0 4 13 : 11 12
7. Šlonsk Vroclav II 9 3 2 4 8 : 12 11 8 5 1 2 19 : 11 16
8. Sokoł Ostroda 10 5 1 4 15 : 11 16 7 3 1 3 11 : 11 10
9. Stal Režov 8 2 2 4 9 : 13 8 8 5 1 2 15 : 5 16
10. Garbarnija 9 3 3 3 13 : 14 12 8 3 2 3 11 : 12 11
11. Motor 9 4 3 2 14 : 12 15 8 1 4 3 7 : 8 7
12. Pogon Siedlice (-3) 8 3 0 5 13 : 15 9 9 4 3 2 15 : 15 15
13. Bitovija Bitov 9 4 1 4 11 : 11 13 8 1 4 3 14 : 15 7
14. Blekitni Stargard 8 4 0 4 8 : 14 12 9 1 2 6 9 : 22 5
15. Olimpija Elblag 9 2 2 5 13 : 17 8 8 2 2 4 10 : 13 8
16. Žnic Pruškov 8 2 2 4 7 : 15 8 9 2 2 5 8 : 16 8
17. Leh Poznanj II 8 3 2 3 15 : 14 11 9 1 0 8 8 : 20 3
18. Olimpija Grudžadž 8 0 2 6 6 : 17 2 9 3 2 4 9 : 15 11
19. Hutnjik Krakov 6 3 1 2 14 : 13 10 11 1 0 10 7 : 29 3

Olimpija Elblag

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
12.12.2020 Šlonsk Vroclav II 1:3 3+ Poljska 3 2020/2021
05.12.2020 Garbarnija 1:2 3+ Poljska 3 2020/2021
02.12.2020 Skra Čestohova 1:0 0-2 Poljska 3 2020/2021
28.11.2020 Blekitni Stargard 4:2 3+ Poljska 3 2020/2021
15.11.2020 Žnic Pruškov 1:1 0-2 Poljska 3 2020/2021
07.11.2020 Olimpija Grudžadž 3:1 3+ Poljska 3 2020/2021
04.11.2020 Pogon Siedlice 3:4 3+ Poljska 3 2020/2021
29.10.2020 Leh Poznanj II 3:2 3+ Poljska 3 2020/2021
24.10.2020 Gornjik Polkovice 0:3 3+ Poljska 3 2020/2021
10.10.2020 GKS Katovice 1:2 3+ Poljska 3 2020/2021

Garbarnija

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
12.12.2020 Blekitni Stargard 3:0 3+ Poljska 3 2020/2021
09.12.2020 Žnic Pruškov 2:1 3+ Poljska 3 2020/2021
05.12.2020 Olimpija Elblag 2:1 3+ Poljska 3 2020/2021
28.11.2020 Olimpija Grudžadž 2:1 3+ Poljska 3 2020/2021
22.11.2020 Pogon Siedlice 0:0 0-2 Poljska 3 2020/2021
18.11.2020 Sokoł Ostroda 1:1 0-2 Poljska 3 2020/2021
14.11.2020 Gornjik Polkovice 1:2 3+ Poljska 3 2020/2021
07.11.2020 Leh Poznanj II 2:4 3+ Poljska 3 2020/2021
04.11.2020 GKS Katovice 1:2 3+ Poljska 3 2020/2021
30.10.2020 Hojničanka 1:1 0-2 Poljska, Kup 2020/2021

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
05.12.2020 1:2 3+ Poljska 3 2020/2021
25.07.2020 2:3 3+ Poljska 3 2019/2020
09.11.2019 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
20.05.2018 0:2 0-2 Poljska 3 2017/2018
28.10.2017 1:1 0-2 Poljska 3 2017/2018
05.04.2014 2:0 0-2 Poljska 3 i 2013/2014
01.09.2013 2:0 0-2 Poljska 3 i 2013/2014
08.05.2013 0:1 0-2 Poljska 3 i 2012/2013
06.10.2012 1:1 0-2 Poljska 3 i 2012/2013
Olimpija Elblag
Ukupno 9 2 3 4 10:11 (-1) 21 1,11 1,22 2,33 7 2 78:22
Domaćin 5 1 2 2 5:6 (-1) 11 1,00 1,20 2,20 4 1 80:20
Gost 4 1 1 2 5:5 (0) 10 1,25 1,25 2,50 3 1 75:25

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno