Poljska, Poljska 3

Olimpija Elblag - Gornjik Lečna

Olimpija Elblag

 

Gornjik Lečna

  (Bogdanka Lecna)


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viđev 23 14 5 4 49 : 21 (+28) 47
2 GKS Katovice 23 13 5 5 41 : 25 (+16) 44
3 Gornjik Lečna 23 12 6 5 31 : 27 (+4) 42
4 Resovija 23 12 6 5 42 : 21 (+21) 42
5 Olimpija Elblag 23 9 10 4 35 : 23 (+12) 37
6 Druteks-Bitovija 23 10 6 7 33 : 32 (+1) 36
7 Stal Režov 23 10 3 10 39 : 33 (+6) 33
8 Blekitni Stargard 23 9 5 9 33 : 35 (-2) 32
9 Žnic Pruškov 23 9 3 11 31 : 39 (-8) 30
10 Gornjik Polkovice 23 8 6 9 39 : 28 (+11) 30
11 Pogon Siedlice 23 9 3 11 33 : 36 (-3) 30
12 Garbarnija 23 7 8 8 25 : 27 (-2) 29
13 Leh Poznanj II 23 7 8 8 28 : 31 (-3) 29
14 Elana Torun 23 8 5 10 30 : 31 (-1) 29
15 Skra Čestohova 23 8 4 11 19 : 32 (-13) 28
16 Stal Stalova Vola 23 6 7 10 25 : 36 (-11) 25
17 Legionovia 23 4 4 15 19 : 42 (-23) 16
18 Gruf Vejherovo 23 3 4 16 17 : 50 (-33) 13
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viđev 12 6 4 2 28 : 13 22 11 8 1 2 21 : 8 25
2. GKS Katovice 12 8 2 2 24 : 12 26 11 5 3 3 17 : 13 18
3. Gornjik Lečna 11 7 2 2 13 : 8 23 12 5 4 3 18 : 19 19
4. Resovija 12 7 3 2 26 : 11 24 11 5 3 3 16 : 10 18
5. Olimpija Elblag 11 4 4 3 15 : 11 16 12 5 6 1 20 : 12 21
6. Druteks-Bitovija 12 8 2 2 22 : 14 26 11 2 4 5 11 : 18 10
7. Stal Režov 12 6 2 4 20 : 15 20 11 4 1 6 19 : 18 13
8. Blekitni Stargard 11 6 2 3 18 : 15 20 12 3 3 6 15 : 20 12
9. Žnic Pruškov 12 5 1 6 19 : 25 16 11 4 2 5 12 : 14 14
10. Gornjik Polkovice 13 4 5 4 24 : 14 17 10 4 1 5 15 : 14 13
11. Pogon Siedlice 12 5 1 6 14 : 15 16 11 4 2 5 19 : 21 14
12. Garbarnija 12 3 4 5 10 : 15 13 11 4 4 3 15 : 12 16
13. Leh Poznanj II 11 4 4 3 16 : 14 16 12 3 4 5 12 : 17 13
14. Elana Torun 12 6 2 4 23 : 19 20 11 2 3 6 7 : 12 9
15. Skra Čestohova 11 6 2 3 11 : 10 20 12 2 2 8 8 : 22 8
16. Stal Stalova Vola 8 1 3 4 6 : 11 6 15 5 4 6 19 : 25 19
17. Legionovia 11 1 4 6 7 : 16 7 12 3 0 9 12 : 26 9
18. Gruf Vejherovo 12 2 2 8 12 : 23 8 11 1 2 8 5 : 27 5

Olimpija Elblag

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
03.06.2020 Stal Stalova Vola 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
07.03.2020 GKS Katovice 3:1 3+ Poljska 3 2019/2020
01.03.2020 Viđev 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
30.11.2019 Elana Torun 0:2 0-2 Poljska 3 2019/2020
23.11.2019 Gornjik Polkovice 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
16.11.2019 Leh Poznanj II 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
09.11.2019 Garbarnija 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
02.11.2019 Legionovia 2:2 3+ Poljska 3 2019/2020
30.10.2019 Rakov Čestohova 0:4 3+ Poljska, Kup 2019/2020
27.10.2019 Stal Režov 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020

Gornjik Lečna

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
03.06.2020 GKS Katovice 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
08.03.2020 Viđev 1:2 3+ Poljska 3 2019/2020
29.02.2020 Elana Torun 0:5 3+ Poljska 3 2019/2020
03.12.2019 Legija Varšava 0:2 0-2 Poljska, Kup 2019/2020
30.11.2019 Gornjik Polkovice 2:1 3+ Poljska 3 2019/2020
23.11.2019 Leh Poznanj II 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
16.11.2019 Garbarnija 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
09.11.2019 Legionovia 2:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
02.11.2019 Stal Režov 1:0 0-2 Poljska 3 2019/2020
29.10.2019 Rekord Bjelsko-Bjala 2:0 0-2 Poljska, Kup 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
13.10.2019 1:1 0-2 Poljska 3 2019/2020
06.04.2019 2:0 0-2 Poljska 3 2018/2019
15.09.2018 1:2 3+ Poljska 3 2018/2019
05.11.2011 1:0 0-2 Poljska 2 2011/2012
23.07.2011 0:2 0-2 Poljska 2 2011/2012
Olimpija Elblag
Ukupno 5 2 1 2 5:5 (0) 10 1,00 1,00 2,00 4 1 80:20
Domaćin 3 2 1 0 4:1 (+3) 5 1,33 0,33 1,67 3 0 100:0
Gost 2 0 0 2 1:4 (-3) 5 0,50 2,00 2,50 1 1 50:50

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno