Poljska, Poljska 2

Olimpija Grudžadž - Podbeskidzje

Olimpija Grudžadž

Podbeskidzje



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Podbeskidzje 23 14 4 5 44 : 22 (+22) 46
2 Varta 23 14 4 5 38 : 21 (+17) 46
3 Stal Mjelec 23 14 2 7 37 : 22 (+15) 44
4 Radomjak 23 10 7 6 32 : 29 (+3) 37
5 GKS 1962 Jastrzebje 23 8 10 5 34 : 29 (+5) 34
6 Miedž Legnica 23 10 4 9 35 : 32 (+3) 34
7 Olimpija Grudžadž 23 10 4 9 37 : 38 (-1) 34
8 Termalika Bruk-Bet 23 9 5 9 33 : 24 (+9) 32
9 Sandecja Novi Sac 23 9 5 9 36 : 37 (-1) 32
10 GKS Tihi 23 8 8 7 44 : 37 (+7) 32
11 Zaglebje Sosn. 23 8 6 9 34 : 37 (-3) 30
12 Stomil Olštin 23 8 6 9 20 : 27 (-7) 30
13 Puša Niepolomice 23 8 5 10 22 : 30 (-8) 29
14 Črobri Glogov 23 7 6 10 26 : 35 (-9) 27
15 GKS Belhatov 23 7 4 12 24 : 31 (-7) 25
16 Odra Opole 23 6 6 11 19 : 29 (-10) 24
17 Vigri Suvalki 23 5 4 14 18 : 38 (-20) 19
18 Hojničanka 23 5 4 14 31 : 46 (-15) 19
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Podbeskidzje 11 9 1 1 29 : 10 28 12 5 3 4 15 : 12 18
2. Varta 10 7 1 2 19 : 8 22 13 7 3 3 19 : 13 24
3. Stal Mjelec 11 7 2 2 19 : 11 23 12 7 0 5 18 : 11 21
4. Radomjak 12 7 3 2 16 : 11 24 11 3 4 4 16 : 18 13
5. GKS 1962 Jastrzebje 11 6 3 2 17 : 11 21 12 2 7 3 17 : 18 13
6. Miedž Legnica 11 6 2 3 21 : 15 20 12 4 2 6 14 : 17 14
7. Olimpija Grudžadž 12 6 2 4 22 : 20 20 11 4 2 5 15 : 18 14
8. Termalika Bruk-Bet 12 6 3 3 23 : 14 21 11 3 2 6 10 : 10 11
9. Sandecja Novi Sac 12 6 3 3 22 : 16 21 11 3 2 6 14 : 21 11
10. GKS Tihi 11 5 5 1 26 : 15 20 12 3 3 6 18 : 22 12
11. Zaglebje Sosn. 11 4 3 4 18 : 18 15 12 4 3 5 16 : 19 15
12. Stomil Olštin 12 5 4 3 12 : 11 19 11 3 2 6 8 : 16 11
13. Puša Niepolomice 12 2 1 9 7 : 21 7 11 6 4 1 15 : 9 22
14. Črobri Glogov 13 5 4 4 16 : 12 19 10 2 2 6 10 : 23 8
15. GKS Belhatov 11 5 2 4 15 : 12 17 12 2 2 8 9 : 19 8
16. Odra Opole 11 4 4 3 9 : 6 16 12 2 2 8 10 : 23 8
17. Vigri Suvalki 11 3 3 5 10 : 16 12 12 2 1 9 8 : 22 7
18. Hojničanka 13 3 1 9 13 : 23 10 10 2 3 5 18 : 23 9

Olimpija Grudžadž

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
03.06.2020 Podbeskidzje 1:2 3+ Poljska 2 2019/2020
08.03.2020 Vigri Suvalki 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
01.03.2020 Stal Mjelec 0:5 3+ Poljska 2 2019/2020
30.11.2019 Hojničanka 3:1 3+ Poljska 2 2019/2020
27.11.2019 Črobri Glogov 2:2 3+ Poljska 2 2019/2020
23.11.2019 Zaglebje Sosn. 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
08.11.2019 Sandecja Novi Sac 1:3 3+ Poljska 2 2019/2020
02.11.2019 Odra Opole 3:1 3+ Poljska 2 2019/2020
26.10.2019 GKS 1962 Jastrzebje 0:2 0-2 Poljska 2 2019/2020
19.10.2019 Radomjak 2:2 3+ Poljska 2 2019/2020

Podbeskidzje

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
03.06.2020 Olimpija Grudžadž 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
09.03.2020 Varta 2:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
01.03.2020 Vigri Suvalki 4:0 3+ Poljska 2 2019/2020
30.11.2019 Stal Mjelec 1:2 3+ Poljska 2 2019/2020
22.11.2019 Hojničanka 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
16.11.2019 Zaglebje Sosn. 4:1 3+ Poljska 2 2019/2020
10.11.2019 Črobri Glogov 1:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
03.11.2019 Sandecja Novi Sac 3:1 3+ Poljska 2 2019/2020
27.10.2019 Odra Opole 2:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
19.10.2019 GKS 1962 Jastrzebje 0:2 0-2 Poljska 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
03.06.2020 1:2 3+ Poljska 2 2019/2020
24.08.2019 1:2 3+ Poljska 2 2019/2020
31.03.2018 0:0 0-2 Poljska 2 2017/2018
13.09.2017 0:3 3+ Poljska 2 2017/2018
19.11.2016 3:0 3+ Poljska 2 2016/2017
30.07.2016 0:2 0-2 Poljska 2 2016/2017
Olimpija Grudžadž
Ukupno 6 1 1 4 5:9 (-4) 14 0,83 1,50 2,33 2 4 33:67
Domaćin 3 0 1 2 1:4 (-3) 5 0,33 1,33 1,67 2 1 67:33
Gost 3 1 0 2 4:5 (-1) 9 1,33 1,67 3,00 0 3 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno