Poljska, Poljska 2

Olimpija Grudžadž - Podbeskidzje

Olimpija Grudžadž

Podbeskidzje

Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hojničanka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Črobri Glogov 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 GKS 1962 Jastrzebje 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 GKS Belhatov 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 GKS Tihi 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Miedž Legnica 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Odra Opole 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Olimpija Grudžadž 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Podbeskidzje 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Puša Niepolomice 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Radomjak 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Sandecja Novi Sac 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
13 Stal Mjelec 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
14 Stomil Olštin 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
15 Termalika Bruk-Bet 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
16 Varta 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
17 Vigri Suvalki 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
18 Zaglebje Sosn. 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hojničanka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Črobri Glogov 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. GKS 1962 Jastrzebje 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. GKS Belhatov 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. GKS Tihi 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Miedž Legnica 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Odra Opole 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Olimpija Grudžadž 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Podbeskidzje 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Puša Niepolomice 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Radomjak 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Sandecja Novi Sac 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Stal Mjelec 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Stomil Olštin 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Termalika Bruk-Bet 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Varta 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
17. Vigri Suvalki 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
18. Zaglebje Sosn. 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Olimpija Grudžadž

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
11.05.2019 Elana Torun 2:1 3+ Poljska 3 2018/2019
08.05.2019 Viđev 2:1 3+ Poljska 3 2018/2019
04.05.2019 Resovija 2:0 0-2 Poljska 3 2018/2019
28.04.2019 ROV 1964 Ribnik 1:2 3+ Poljska 3 2018/2019
24.04.2019 Gruf Vejherovo 0:3 3+ Poljska 3 2018/2019
20.04.2019 Stal Stalova Vola 2:0 0-2 Poljska 3 2018/2019
12.04.2019 Žnic Pruškov 1:2 3+ Poljska 3 2018/2019
06.04.2019 Rozvoj Katovice 3:0 3+ Poljska 3 2018/2019
30.03.2019 Olimpija Elblag 0:0 0-2 Poljska 3 2018/2019
23.03.2019 Gornjik Lečna 6:1 3+ Poljska 3 2018/2019

Podbeskidzje

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
18.05.2019 Črobri Glogov 1:1 0-2 Poljska 2 2018/2019
11.05.2019 Odra Opole 3:1 3+ Poljska 2 2018/2019
05.05.2019 Hojničanka 2:2 3+ Poljska 2 2018/2019
28.04.2019 GKS 1962 Jastrzebje 2:2 3+ Poljska 2 2018/2019
24.04.2019 Rakov Čestohova 0:2 0-2 Poljska 2 2018/2019
18.04.2019 Vigri Suvalki 3:3 3+ Poljska 2 2018/2019
13.04.2019 Sandecja Novi Sac 0:2 0-2 Poljska 2 2018/2019
07.04.2019 GKS Tihi 2:0 0-2 Poljska 2 2018/2019
03.04.2019 Puša Niepolomice 3:1 3+ Poljska 2 2018/2019
29.03.2019 LKS Lođ 0:3 3+ Poljska 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
31.03.2018 0:0 0-2 Poljska 2 2017/2018
13.09.2017 0:3 3+ Poljska 2 2017/2018
19.11.2016 3:0 3+ Poljska 2 2016/2017
30.07.2016 0:2 0-2 Poljska 2 2016/2017
Olimpija Grudžadž
Ukupno 4 1 1 2 3:5 (-2) 8 0,75 1,25 2,00 2 2 50:50
Domaćin 2 0 1 1 0:2 (-2) 2 0,00 1,00 1,00 2 0 100:0
Gost 2 1 0 1 3:3 (0) 6 1,50 1,50 3,00 0 2 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno