Ponuda po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 2
Paide Linameskond II - FK Talin
Paide Linameskond II
FK Talin
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Levadia Talin II | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 1 | (+5) | 7 |
2 | Tartu JK Velko | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 1 | (+4) | 6 |
3 | Flora II | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 6 |
4 | Harju JK Lagri | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 3 | (+2) | 5 |
5 | FK Talin | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | (-1) | 4 |
6 | Talina Kalev II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | (-1) | 4 |
7 | Paide Linameskond II | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | (-2) | 3 |
8 | Elva | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | (-4) | 3 |
9 | Vimsi JK | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 6 | (-2) | 2 |
10 | Tabasalu | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 4 | (-3) | 1 |
'II'' timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Sledeći najbolje plasirani timovi ih menjaju.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Levadia Talin II | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
2. | Tartu JK Velko | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
3. | Flora II | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
4. | Harju JK Lagri | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
5. | FK Talin | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | |
6. | Talina Kalev II | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
7. | Paide Linameskond II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
8. | Elva | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 5 | 0 | |
9. | Vimsi JK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 6 | 2 | |
10. | Tabasalu | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 |
Paide Linameskond II
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Tabasalu | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
09.03.2024 | Talina Kalev II | 0:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
02.03.2024 | Flora II | 0:2 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
12.11.2023 | Levadia Talin II | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
05.11.2023 | Vimsi MRJK | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
02.11.2023 | Tabasalu | 2:4 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
29.10.2023 | Flora II | 2:1 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
25.10.2023 | Flora II | 1:4 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
20.10.2023 | FK Talin | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2023 | |||
07.10.2023 | Legion Talin | 4:2 | 3+ | Estonija 2 | 2023 |
FK Talin
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Tartu JK Velko | 0:3 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
09.03.2024 | Harju JK Lagri | 1:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2024 | |||
04.03.2024 | Talina Kalev II | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2024 | |||
12.11.2023 | Vimsi MRJK | 3:1 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
05.11.2023 | Tabasalu | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
02.11.2023 | Legion Talin | 3:2 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
29.10.2023 | Nome Junajted | 2:2 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
20.10.2023 | Paide Linameskond II | 0:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2023 | |||
08.10.2023 | Elva | 1:2 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
02.10.2023 | Levadia Talin II | 0:3 | 3+ | Estonija 2 | 2023 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20.10.2023 | 1:0 | 0-2 | Estonija 2 | 2023 | |||
26.08.2023 | 1:7 | 3+ | Estonija 2 | 2023 | |||
29.05.2023 | 0:1 | 0-2 | Estonija 2 | 2023 | |||
18.03.2023 | 2:3 | 3+ | Estonija 2 | 2023 |
Paide Linameskond II | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | (-7) | 15 | 1,00 | 2,75 | 3,75 | 2 | 2 | 50:50 |
Domaćin | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | (0) | 2 | 0,50 | 0,50 | 1,00 | 2 | 0 | 100:0 |
Gost | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:10 | (-7) | 13 | 1,50 | 5,00 | 6,50 | 0 | 2 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari