Ponuda po danu
Po takmičenju
Brazil, Brazil 1
Palmeiras - Kruzeiro
Palmeiras
Kruzeiro
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flamengo | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | (+2) | 6 |
2 | Internasional | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | (+2) | 6 |
3 | Žuventud | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | (+2) | 4 |
4 | Kruzeiro | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | (+1) | 4 |
5 | Red Bul Bragantino | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | (+1) | 4 |
6 | Fortaleza | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | (+1) | 4 |
7 | Atl. Paranaense | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 3 |
8 | Gremio | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | (+1) | 3 |
9 | Baija | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | (0) | 3 |
10 | Botafogo | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | (0) | 3 |
11 | Vasko da Gama | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | (0) | 3 |
12 | Palmeiras | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | (0) | 3 |
13 | Krikiuma | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | (0) | 2 |
14 | Atletiko Mineiro | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | (0) | 2 |
15 | Fluminense | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 1 |
16 | Korintijans | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | (-2) | 1 |
17 | Vitoria Baija | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | (-1) | 0 |
18 | Sao Paulo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | (-2) | 0 |
19 | Atletiko Gojaniense | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | (-2) | 0 |
20 | Kujaba | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 4 | (-4) | 0 |
1. do 4.mesto i pobednik Kupa - Kopa Libertadores
5. i 6.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12.mesto - Kopa Sudamerikana
5. i 6.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12.mesto - Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flamengo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
2. | Internasional | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
3. | Žuventud | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
4. | Kruzeiro | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
5. | Red Bul Bragantino | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | |
6. | Fortaleza | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
7. | Atl. Paranaense | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
8. | Gremio | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
9. | Baija | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
10. | Botafogo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | |
11. | Vasko da Gama | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
12. | Palmeiras | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | |
13. | Krikiuma | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | |
14. | Atletiko Mineiro | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
15. | Fluminense | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
16. | Korintijans | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
17. | Vitoria Baija | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
18. | Sao Paulo | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | |
19. | Atletiko Gojaniense | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 1 | 0 | |
20. | Kujaba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 4 | 0 |
Palmeiras
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.04.2024 | Internasional | 0:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Vitoria Baija | 1:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
12.04.2024 | Liverpul Mont. | 3:1 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
07.04.2024 | Santos | 2:0 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
04.04.2024 | San Lorenco | 1:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
31.03.2024 | Santos | 0:1 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
29.03.2024 | Gremio Novorizontino | 1:0 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
16.03.2024 | Ponte Preta | 5:1 | 3+ | Brazil, Paulista | 2024 | |||
09.03.2024 | Botafogo R. Preto | 1:0 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
03.03.2024 | Sao Paulo | 1:1 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 |
Kruzeiro
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.04.2024 | Fortaleza | 1:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Botafogo | 3:2 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
12.04.2024 | Alijanca Valedupar | 3:3 | 3+ | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
07.04.2024 | Atletiko Mineiro | 1:3 | 3+ | Brazil, Mineiro | 2024 | |||
05.04.2024 | Un. Katolika Kito | 0:0 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
30.03.2024 | Atletiko Mineiro | 2:2 | 3+ | Brazil, Mineiro | 2024 | |||
16.03.2024 | Tombense | 3:1 | 3+ | Brazil, Mineiro | 2024 | |||
10.03.2024 | Tombense | 0:0 | 0-2 | Brazil, Mineiro | 2024 | |||
02.03.2024 | Uberlandija | 2:0 | 0-2 | Brazil, Mineiro | 2024 | |||
25.02.2024 | Pouso Alegre | 2:0 | 0-2 | Brazil, Mineiro | 2024 |
Međusobni susreti
Palmeiras | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 43 | 13 | 14 | 16 | 59:64 | (-5) | 123 | 1,37 | 1,49 | 2,86 | 20 | 23 | 47:53 |
Domaćin | 22 | 9 | 7 | 6 | 37:31 | (+6) | 68 | 1,68 | 1,41 | 3,09 | 9 | 13 | 41:59 |
Gost | 21 | 4 | 7 | 10 | 22:33 | (-11) | 55 | 1,05 | 1,57 | 2,62 | 11 | 10 | 52:48 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari