Poljska, Poljska 1 - 1.deo

Rakov Čestohova - Šlonsk Vroclav

Rakov Čestohova

Šlonsk Vroclav



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Legija Varšava 20 12 2 6 40 : 20 (+20) 38
2 Krakovija 20 11 3 6 29 : 16 (+13) 36
3 Pogon 20 10 5 5 22 : 16 (+6) 35
4 Šlonsk Vroclav 20 9 7 4 27 : 21 (+6) 34
5 Leh Poznanj 20 8 7 5 33 : 20 (+13) 31
6 Pjast 20 9 4 7 22 : 21 (+1) 31
7 Lehija Gdanjsk 20 8 6 6 23 : 22 (+1) 30
8 Visla Plok 20 9 3 8 25 : 32 (-7) 30
9 Jagielonija 20 8 5 7 31 : 26 (+5) 29
10 Rakov Čestohova 20 9 1 10 24 : 29 (-5) 28
11 Zaglebje Lubin 20 8 4 8 31 : 28 (+3) 28
12 Gornjik Zabže 20 5 8 7 24 : 27 (-3) 23
13 Arka 20 5 6 9 17 : 28 (-11) 21
14 Korona 20 6 3 11 12 : 24 (-12) 21
15 Visla Krakov 20 5 2 13 22 : 35 (-13) 17
16 LKS Lođ 20 4 2 14 20 : 37 (-17) 14
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Legija Varšava 10 7 1 2 27 : 8 22 10 5 1 4 13 : 12 16
2. Krakovija 11 8 1 2 19 : 6 25 9 3 2 4 10 : 10 11
3. Pogon 10 5 2 3 12 : 8 17 10 5 3 2 10 : 8 18
4. Šlonsk Vroclav 10 5 4 1 18 : 15 19 10 4 3 3 9 : 6 15
5. Leh Poznanj 10 4 3 3 18 : 9 15 10 4 4 2 15 : 11 16
6. Pjast 10 6 2 2 13 : 9 20 10 3 2 5 9 : 12 11
7. Lehija Gdanjsk 11 4 4 3 13 : 11 16 9 4 2 3 10 : 11 14
8. Visla Plok 10 6 2 2 16 : 10 20 10 3 1 6 9 : 22 10
9. Jagielonija 10 6 1 3 18 : 10 19 10 2 4 4 13 : 16 10
10. Rakov Čestohova 10 6 0 4 14 : 12 18 10 3 1 6 10 : 17 10
11. Zaglebje Lubin 10 5 3 2 19 : 11 18 10 3 1 6 12 : 17 10
12. Gornjik Zabže 10 5 4 1 17 : 9 19 10 0 4 6 7 : 18 4
13. Arka 9 2 5 2 7 : 9 11 11 3 1 7 10 : 19 10
14. Korona 10 4 1 5 8 : 8 13 10 2 2 6 4 : 16 8
15. Visla Krakov 9 4 0 5 11 : 8 12 11 1 2 8 11 : 27 5
16. LKS Lođ 10 3 1 6 13 : 16 10 10 1 1 8 7 : 21 4

Rakov Čestohova

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
21.12.2019 Lehija Gdanjsk 3:0 3+ Poljska 1 2019/2020
14.12.2019 Gornjik Zabže 2:1 3+ Poljska 1 2019/2020
08.12.2019 Krakovija 0:3 3+ Poljska 1 2019/2020
05.12.2019 Krakovija 0:0 0-2 Poljska, Kup 2019/2020
01.12.2019 Jagielonija 2:1 3+ Poljska 1 2019/2020
23.11.2019 Korona 0:3 3+ Poljska 1 2019/2020
10.11.2019 Zaglebje Lubin 2:2 3+ Poljska 1 2019/2020
04.11.2019 Visla Krakov 1:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
30.10.2019 Olimpija Elblag 4:0 3+ Poljska, Kup 2019/2020
26.10.2019 LKS Lođ 0:2 0-2 Poljska 1 2019/2020

Šlonsk Vroclav

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
20.12.2019 Krakovija 0:2 0-2 Poljska 1 2019/2020
14.12.2019 Leh Poznanj 1:1 0-2 Poljska 1 2019/2020
08.12.2019 Legija Varšava 0:3 3+ Poljska 1 2019/2020
30.11.2019 Pjast 3:0 3+ Poljska 1 2019/2020
24.11.2019 Visla Krakov 2:1 3+ Poljska 1 2019/2020
08.11.2019 LKS Lođ 1:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
04.11.2019 Visla Plok 3:1 3+ Poljska 1 2019/2020
27.10.2019 Arka 2:1 3+ Poljska 1 2019/2020
21.10.2019 Rakov Čestohova 0:1 0-2 Poljska 1 2019/2020
04.10.2019 Jagielonija 1:1 0-2 Poljska 1 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
21.10.2019 1:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
Rakov Čestohova
Ukupno 1 1 0 0 1:0 (+1) 1 1,00 0,00 1,00 1 0 100:0
Domaćin 1 1 0 0 1:0 (+1) 1 1,00 0,00 1,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno