Belorusija, Belorusija 1

Ruh Brest - Energetik-BGU

Ruh Brest

Energetik-BGU



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Minsk 2 2 0 0 6 : 3 (+3) 6
2 Energetik-BGU 2 2 0 0 4 : 1 (+3) 6
3 Isloč 2 2 0 0 2 : 0 (+2) 6
4 Torpedo BelAZ 2 2 0 0 2 : 0 (+2) 6
5 Dinamo Brest 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
6 Sluck 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
7 Neman 2 1 0 1 2 : 1 (+1) 3
8 Šahtjor Soligorsk 2 1 0 1 2 : 1 (+1) 3
9 Ruh Brest 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
10 Slavija Mozir 2 1 0 1 3 : 4 (-1) 3
11 Vitebsk 2 1 0 1 1 : 2 (-1) 3
12 Smoleviči 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
13 Dinamo Minsk 2 0 0 2 2 : 4 (-2) 0
14 BATE 2 0 0 2 2 : 5 (-3) 0
15 Belšina Bobruisk 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
16 Gorodeja 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Minsk 1 1 0 0 3 : 2 3 1 1 0 0 3 : 1 3
2. Energetik-BGU 1 1 0 0 3 : 1 3 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Isloč 2 2 0 0 2 : 0 6 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Torpedo BelAZ 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
5. Dinamo Brest 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 1 : 0 3
6. Sluck 2 1 0 1 3 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Neman 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
8. Šahtjor Soligorsk 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 2 : 0 3
9. Ruh Brest 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 1 : 0 3
10. Slavija Mozir 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 1 : 3 0
11. Vitebsk 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 2 0
12. Smoleviči 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 1 1 1 : 2 1
13. Dinamo Minsk 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 2 : 3 0
14. BATE 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 0 2 2 : 5 0
15. Belšina Bobruisk 1 0 0 1 1 : 3 0 1 0 0 1 0 : 1 0
16. Gorodeja 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Ruh Brest

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
27.03.2020 Energetik-BGU 0:1 0-2 Belorusija 1 2020
20.03.2020 Dinamo Minsk 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
08.12.2019 Dnjepar Mogilev 1:2 3+ Belorusija 1 2019
05.12.2019 Dnjepar Mogilev 2:1 3+ Belorusija 1 2019

Energetik-BGU

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
27.03.2020 Ruh Brest 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
19.03.2020 BATE 3:1 3+ Belorusija 1 2020
01.12.2019 Dnjepar Mogilev 5:3 3+ Belorusija 1 2019
24.11.2019 Neman 1:1 0-2 Belorusija 1 2019
10.11.2019 Torpedo BelAZ 2:1 3+ Belorusija 1 2019
01.11.2019 Torpedo Minsk 3:0 3+ Belorusija 1 2019
26.10.2019 Dinamo Minsk 3:3 3+ Belorusija 1 2019
21.10.2019 Gorodeja 0:1 0-2 Belorusija 1 2019
06.10.2019 Vitebsk 2:0 0-2 Belorusija 1 2019
27.09.2019 Minsk 6:1 3+ Belorusija 1 2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
27.03.2020 0:1 0-2 Belorusija 1 2020
Ruh Brest
Ukupno 1 0 0 1 0:1 (-1) 1 0,00 1,00 1,00 1 0 100:0
Domaćin 1 0 0 1 0:1 (-1) 1 0,00 1,00 1,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno