Rusija, Rusija 3 gr 3

SKA-Habarovsk II - Rodina

SKA-Habarovsk II

Rodina



Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rodina 16 12 3 1 43 : 13 (+30) 39
2 Strogino 16 10 2 4 33 : 20 (+13) 32
3 Saransk 15 10 2 3 33 : 13 (+20) 32
4 Peresvet 15 8 3 4 27 : 15 (+12) 27
5 SKA-Habarovsk II 16 5 5 6 22 : 20 (+2) 20
6 Himki II 16 5 5 6 24 : 20 (+4) 20
7 Saturn 15 5 3 7 23 : 26 (-3) 18
8 Znamja Noginsk 14 5 1 8 18 : 33 (-15) 16
9 Kolomna 16 4 2 10 25 : 45 (-20) 14
10 Kvant 14 3 2 9 13 : 28 (-15) 11
11 Metalurg Vidnoje 15 2 2 11 15 : 43 (-28) 8
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rodina 8 8 0 0 25 : 5 24 8 4 3 1 18 : 8 15
2. Strogino 7 5 2 0 18 : 3 17 9 5 0 4 15 : 17 15
3. Saransk 8 5 1 2 13 : 7 16 7 5 1 1 20 : 6 16
4. Peresvet 7 5 1 1 16 : 4 16 8 3 2 3 11 : 11 11
5. SKA-Habarovsk II 8 4 2 2 15 : 9 14 8 1 3 4 7 : 11 6
6. Himki II 8 3 2 3 13 : 10 11 8 2 3 3 11 : 10 9
7. Saturn 7 4 2 1 12 : 7 14 8 1 1 6 11 : 19 4
8. Znamja Noginsk 8 3 1 4 11 : 17 10 6 2 0 4 7 : 16 6
9. Kolomna 8 3 1 4 19 : 20 10 8 1 1 6 6 : 25 4
10. Kvant 7 3 1 3 10 : 10 10 7 0 1 6 3 : 18 1
11. Metalurg Vidnoje 8 2 2 4 12 : 20 8 7 0 0 7 3 : 23 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sokol 15 10 3 2 26 : 6 (+20) 33
2 Dinamo Briansk 16 9 6 1 30 : 9 (+21) 33
3 Saljut Belgorod 16 10 2 4 30 : 19 (+11) 32
4 Dinamo Vladivostok 14 9 4 1 30 : 10 (+20) 31
5 Rjazanj 16 9 2 5 20 : 13 (+7) 29
6 Avangard Kursk 16 5 3 8 21 : 25 (-4) 18
7 Arsenal Tula II 15 5 2 8 16 : 21 (-5) 17
8 Zenit Penza 15 5 2 8 14 : 23 (-9) 17
9 Sahalin 14 4 2 8 11 : 22 (-11) 14
10 Kaluga 15 2 4 9 9 : 19 (-10) 10
11 Fakel II 16 0 2 14 4 : 44 (-40) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sokol 7 7 0 0 19 : 1 21 8 3 3 2 7 : 5 12
2. Dinamo Briansk 8 5 3 0 15 : 2 18 8 4 3 1 15 : 7 15
3. Saljut Belgorod 9 7 0 2 14 : 8 21 7 3 2 2 16 : 11 11
4. Dinamo Vladivostok 6 4 2 0 10 : 2 14 8 5 2 1 20 : 8 17
5. Rjazanj 8 3 1 4 5 : 12 10 8 6 1 1 15 : 1 19
6. Avangard Kursk 8 3 2 3 13 : 13 11 8 2 1 5 8 : 12 7
7. Arsenal Tula II 7 3 2 2 7 : 6 11 8 2 0 6 9 : 15 6
8. Zenit Penza 7 3 1 3 8 : 10 10 8 2 1 5 6 : 13 7
9. Sahalin 7 2 1 4 6 : 12 7 7 2 1 4 5 : 10 7
10. Kaluga 8 2 3 3 8 : 11 9 7 0 1 6 1 : 8 1
11. Fakel II 9 0 1 8 1 : 28 1 7 0 1 6 3 : 16 1

SKA-Habarovsk II

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
19.10.2021 Peresvet 1:1 0-2 Rusija 3 gr 3 2021/2022
14.10.2021 Rodina 0:1 0-2 Rusija 3 gr 3 2021/2022
10.10.2021 Kolomna 1:1 0-2 Rusija 3 gr 3 2021/2022
04.10.2021 Kvant 3:0 3+ Rusija 3 gr 3 2021/2022
30.09.2021 Saransk 0:0 0-2 Rusija 3 gr 3 2021/2022
26.09.2021 Znamja Noginsk 0:1 0-2 Rusija 3 gr 3 2021/2022
18.09.2021 Strogino 4:1 3+ Rusija 3 gr 3 2021/2022
14.09.2021 Himki II 3:2 3+ Rusija 3 gr 3 2021/2022
10.09.2021 Saturn 1:2 3+ Rusija 3 gr 3 2021/2022
03.09.2021 Metalurg Vidnoje 2:2 3+ Rusija 3 gr 3 2021/2022

Rodina

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
19.10.2021 Znamja Noginsk 4:1 3+ Rusija 3 gr 3 2021/2022
14.10.2021 SKA-Habarovsk II 1:0 0-2 Rusija 3 gr 3 2021/2022
10.10.2021 Strogino 1:1 0-2 Rusija 3 gr 3 2021/2022
04.10.2021 Himki II 1:0 0-2 Rusija 3 gr 3 2021/2022
30.09.2021 Saturn 1:1 0-2 Rusija 3 gr 3 2021/2022
26.09.2021 Metalurg Vidnoje 5:0 3+ Rusija 3 gr 3 2021/2022
14.09.2021 Kolomna 2:2 3+ Rusija 3 gr 3 2021/2022
10.09.2021 Kvant 3:1 3+ Rusija 3 gr 3 2021/2022
04.09.2021 Saransk 5:0 3+ Rusija 3 gr 3 2021/2022
29.08.2021 Znamja Noginsk 3:0 3+ Rusija 3 gr 3 2021/2022

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.10.2021 0:1 0-2 Rusija 3 gr 3 2021/2022
21.08.2021 0:1 0-2 Rusija 3 gr 3 2021/2022
SKA-Habarovsk II
Ukupno 2 0 0 2 0:2 (-2) 2 0,00 1,00 1,00 2 0 100:0
Domaćin 1 0 0 1 0:1 (-1) 1 0,00 1,00 1,00 1 0 100:0
Gost 1 0 0 1 0:1 (-1) 1 0,00 1,00 1,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno