Rumunija, Rumunija 2

SS Politehnika Temišvar - Farul

SS Politehnika Temišvar

Farul



Ukupno O P N P D : P GR B
1 UTA Arad 20 12 5 3 37 : 13 (+24) 41
2 Mioveni 20 10 7 3 35 : 19 (+16) 37
3 Rapid Bukurešt 20 10 5 5 32 : 19 (+13) 35
4 Arđeš Pitešti 20 9 6 5 28 : 23 (+5) 33
5 Turis Turnu Magurele 19 9 5 5 33 : 24 (+9) 32
6 Petrolul Ploešti 20 8 7 5 19 : 19 (0) 31
7 Metaloglobus Bukurešt 20 8 7 5 23 : 16 (+7) 31
8 SS Polit. Temišvar 20 8 7 5 19 : 10 (+9) 31
9 Farul 20 8 5 7 24 : 18 (+6) 29
10 Glorija Buzau 20 8 4 8 30 : 25 (+5) 28
11 Dunarea Kalaraš 20 7 6 7 26 : 26 (0) 27
12 Vitorul Targu Žiju 20 7 6 7 26 : 27 (-1) 27
13 Univerzitatea Kluž 20 5 10 5 25 : 21 (+4) 25
14 Ripensia 20 5 9 6 24 : 30 (-6) 24
15 Mijerkureja Čuk 20 5 7 8 15 : 23 (-8) 22
16 Konkordija Čiajna 19 5 6 8 16 : 24 (-8) 21
17 Resita 20 4 6 10 25 : 34 (-9) 18
18 Sportul Snagov 20 2 3 15 18 : 52 (-34) 9
19 Panduri 20 1 5 14 9 : 41 (-32) 8
20 Dako-Getika Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Energetikanul je preseljen u Targu Žiju i promenio je ime u Vitorul Targu Žiju.

Dako-Getika Bukurešt je odustao od takmičenja nakon 13.kola. Svi rezultati ovog kluba su poništeni.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. UTA Arad 10 9 1 0 22 : 1 28 10 3 4 3 15 : 12 13
2. Mioveni 10 5 3 2 21 : 13 18 10 5 4 1 14 : 6 19
3. Rapid Bukurešt 10 6 3 1 16 : 6 21 10 4 2 4 16 : 13 14
4. Arđeš Pitešti 11 6 3 2 19 : 13 21 9 3 3 3 9 : 10 12
5. Turis Turnu Magurele 10 6 4 0 19 : 8 22 9 3 1 5 14 : 16 10
6. Petrolul Ploešti 9 4 3 2 9 : 6 15 11 4 4 3 10 : 13 16
7. Metaloglobus Bukurešt 11 6 3 2 13 : 4 21 9 2 4 3 10 : 12 10
8. SS Polit. Temišvar 10 4 5 1 9 : 3 17 10 4 2 4 10 : 7 14
9. Farul 9 8 1 0 18 : 3 25 11 0 4 7 6 : 15 4
10. Glorija Buzau 10 5 2 3 19 : 10 17 10 3 2 5 11 : 15 11
11. Dunarea Kalaraš 11 5 3 3 17 : 14 18 9 2 3 4 9 : 12 9
12. Vitorul Targu Žiju 10 4 3 3 11 : 13 15 10 3 3 4 15 : 14 12
13. Univerzitatea Kluž 9 3 5 1 14 : 8 14 11 2 5 4 11 : 13 11
14. Ripensia 9 3 2 4 10 : 14 11 11 2 7 2 14 : 16 13
15. Mijerkureja Čuk 10 4 6 0 13 : 7 18 10 1 1 8 2 : 16 4
16. Konkordija Čiajna 10 5 3 2 12 : 11 18 9 0 3 6 4 : 13 3
17. Resita 11 4 2 5 16 : 20 14 9 0 4 5 9 : 14 4
18. Sportul Snagov 10 2 2 6 14 : 25 8 10 0 1 9 4 : 27 1
19. Panduri 9 0 4 5 2 : 11 4 11 1 1 9 7 : 30 4
20. Dako-Getika Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

SS Politehnika Temišvar

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
07.12.2019 Panduri 1:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
30.11.2019 Mioveni 1:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
23.11.2019 Univerzitatea Kluž 0:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
16.11.2019 Sportul Snagov 2:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
13.11.2019 Ripensia 1:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
09.11.2019 Mijerkureja Čuk 1:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
05.11.2019 Glorija Buzau 1:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
02.11.2019 Petrolul Ploešti 0:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
26.10.2019 Dunarea Kalaraš 1:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
20.10.2019 UTA Arad 0:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020

Farul

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
07.12.2019 Dunarea Kalaraš 1:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
30.11.2019 Rapid Bukurešt 3:1 3+ Rumunija 2 2019/2020
24.11.2019 UTA Arad 0:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
13.11.2019 Metaloglobus Bukurešt 0:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
09.11.2019 Panduri 5:0 3+ Rumunija 2 2019/2020
02.11.2019 Glorija Buzau 0:2 0-2 Rumunija 2 2019/2020
26.10.2019 Mioveni 2:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
21.10.2019 Arđeš Pitešti 2:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
16.10.2019 Univerzitatea Kluž 3:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
12.10.2019 Vitorul Targu Žiju 1:2 3+ Rumunija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 0:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
10.04.2019 1:1 0-2 Rumunija 2 2018/2019
06.10.2018 1:0 0-2 Rumunija 2 2018/2019
SS Politehnika Temišvar
Ukupno 3 1 2 0 2:1 (+1) 3 0,67 0,33 1,00 3 0 100:0
Domaćin 2 1 1 0 1:0 (+1) 1 0,50 0,00 0,50 2 0 100:0
Gost 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno