Nemačka, Nemačka 4 (Severoistok)

SV Lihtenberg 47 - Babelsberg 03

SV Lihtenberg 47

Babelsberg 03



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Herta II 12 9 1 2 42 : 16 (+26) 28
2 VSG Altglieničke 12 9 1 2 34 : 14 (+20) 28
3 Lokomotiva Lajpcig 12 7 4 1 20 : 13 (+7) 25
4 Energi Kotbus 12 7 2 3 32 : 23 (+9) 23
5 Vaker 90 Nordhauzen 12 6 2 4 27 : 21 (+6) 20
6 Viktorija 1889 12 3 8 1 11 : 7 (+4) 17
7 Union Furstenvalde 12 5 2 5 18 : 15 (+3) 17
8 Berlin Ankaraspor 07 12 4 4 4 22 : 19 (+3) 16
9 Dinamo Berlin 12 4 3 5 13 : 20 (-7) 15
10 Rot Vajs Erfurt 12 3 5 4 15 : 16 (-1) 14
11 Auerbah 12 4 2 6 23 : 28 (-5) 14
12 SV Lihtenberg 47 12 3 4 5 10 : 12 (-2) 13
13 ZFK Mojzelvic 12 3 4 5 17 : 20 (-3) 13
14 BSG Hemi Lajpcig 12 2 6 4 13 : 16 (-3) 12
15 Germanija Halberštad 12 2 5 5 17 : 23 (-6) 11
16 Optik Ratenov 12 2 5 5 10 : 24 (-14) 11
17 Babelsberg 03 12 0 8 4 12 : 20 (-8) 8
18 BFV 08 12 1 2 9 11 : 40 (-29) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Herta II 6 4 1 1 19 : 8 13 6 5 0 1 23 : 8 15
2. VSG Altglieničke 6 6 0 0 22 : 5 18 6 3 1 2 12 : 9 10
3. Lokomotiva Lajpcig 6 5 1 0 14 : 8 16 6 2 3 1 6 : 5 9
4. Energi Kotbus 6 5 0 1 20 : 11 15 6 2 2 2 12 : 12 8
5. Vaker 90 Nordhauzen 6 4 1 1 15 : 4 13 6 2 1 3 12 : 17 7
6. Viktorija 1889 6 1 4 1 3 : 3 7 6 2 4 0 8 : 4 10
7. Union Furstenvalde 6 2 1 3 8 : 8 7 6 3 1 2 10 : 7 10
8. Berlin Ankaraspor 07 6 2 3 1 12 : 11 9 6 2 1 3 10 : 8 7
9. Dinamo Berlin 6 3 2 1 8 : 5 11 6 1 1 4 5 : 15 4
10. Rot Vajs Erfurt 6 3 2 1 10 : 6 11 6 0 3 3 5 : 10 3
11. Auerbah 6 3 1 2 15 : 13 10 6 1 1 4 8 : 15 4
12. SV Lihtenberg 47 6 2 2 2 7 : 4 8 6 1 2 3 3 : 8 5
13. ZFK Mojzelvic 6 2 1 3 10 : 11 7 6 1 3 2 7 : 9 6
14. BSG Hemi Lajpcig 6 2 2 2 7 : 8 8 6 0 4 2 6 : 8 4
15. Germanija Halberštad 6 1 4 1 9 : 9 7 6 1 1 4 8 : 14 4
16. Optik Ratenov 6 1 3 2 6 : 10 6 6 1 2 3 4 : 14 5
17. Babelsberg 03 6 0 5 1 7 : 11 5 6 0 3 3 5 : 9 3
18. BFV 08 6 1 1 4 5 : 15 4 6 0 1 5 6 : 25 1

SV Lihtenberg 47

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
19.10.2019 Viktorija 1889 1:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
04.10.2019 Germanija Halberštad 1:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
29.09.2019 Union Furstenvalde 0:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
21.09.2019 BFV 08 0:2 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
15.09.2019 Babelsberg 03 0:0 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
10.09.2019 Optik Ratenov 0:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
01.09.2019 BSG Hemi Lajpcig 0:2 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
28.08.2019 Dinamo Berlin 1:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
24.08.2019 Vaker 90 Nordhauzen 5:1 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
17.08.2019 Berlin Ankaraspor 07 1:0 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020

Babelsberg 03

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
21.10.2019 Lokomotiva Lajpcig 0:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
05.10.2019 Rot Vajs Erfurt 1:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
28.09.2019 Herta II 3:3 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
20.09.2019 VSG Altglieničke 0:4 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
15.09.2019 SV Lihtenberg 47 0:0 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
11.09.2019 Vaker 90 Nordhauzen 2:2 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
31.08.2019 Germanija Halberštad 1:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
28.08.2019 BFV 08 3:3 3+ Nemačka 4 si 2019/2020
24.08.2019 Union Furstenvalde 0:1 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
16.08.2019 Viktorija 1889 0:0 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
15.09.2019 0:0 0-2 Nemačka 4 si 2019/2020
SV Lihtenberg 47
Ukupno 1 0 1 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 1 0 100:0
Domaćin 1 0 1 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno