Rusija, Rusija 3 Centar

Saturn - Sokol

Saturn

  (Saturn REN TV)

Sokol

 


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Briansk 17 12 3 2 28 : 11 (+17) 39
2 Sokol 17 11 4 2 37 : 10 (+27) 37
3 Metalurg Lipeck 17 11 4 2 30 : 9 (+21) 37
4 Himik Arsenal 17 7 5 5 27 : 20 (+7) 26
5 Saljut Belgorod 17 8 2 7 23 : 23 (0) 26
6 Rjazanj 17 6 6 5 29 : 26 (+3) 24
7 Zorki 16 7 2 7 31 : 32 (-1) 23
8 Ararat Moskva 17 7 2 8 34 : 36 (-2) 23
9 Kaluga 17 6 4 7 24 : 23 (+1) 22
10 Saturn 17 5 7 5 32 : 32 (0) 22
11 Himki II 17 5 3 9 23 : 32 (-9) 18
12 Strogino 17 5 2 10 15 : 28 (-13) 17
13 Rotor II 16 2 2 12 14 : 33 (-19) 8
14 Kvant 17 2 2 13 8 : 40 (-32) 8
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Briansk 8 6 2 0 13 : 3 20 9 6 1 2 15 : 8 19
2. Sokol 9 5 2 2 18 : 5 17 8 6 2 0 19 : 5 20
3. Metalurg Lipeck 8 7 0 1 19 : 3 21 9 4 4 1 11 : 6 16
4. Himik Arsenal 8 4 1 3 12 : 8 13 9 3 4 2 15 : 12 13
5. Saljut Belgorod 8 5 0 3 8 : 4 15 9 3 2 4 15 : 19 11
6. Rjazanj 8 3 3 2 15 : 10 12 9 3 3 3 14 : 16 12
7. Zorki 9 4 2 3 19 : 14 14 7 3 0 4 12 : 18 9
8. Ararat Moskva 9 4 2 3 20 : 15 14 8 3 0 5 14 : 21 9
9. Kaluga 8 2 3 3 12 : 11 9 9 4 1 4 12 : 12 13
10. Saturn 9 2 5 2 19 : 15 11 8 3 2 3 13 : 17 11
11. Himki II 8 3 1 4 15 : 17 10 9 2 2 5 8 : 15 8
12. Strogino 9 4 1 4 11 : 14 13 8 1 1 6 4 : 14 4
13. Rotor II 8 1 2 5 8 : 17 5 8 1 0 7 6 : 16 3
14. Kvant 9 1 0 8 4 : 26 3 8 1 2 5 4 : 14 5

Saturn

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Sokol 0:2 0-2 Rusija 3 C 2019/2020
02.11.2019 Rjazanj 1:3 3+ Rusija 3 C 2019/2020
26.10.2019 Zorki 5:1 3+ Rusija 3 C 2019/2020
20.10.2019 Himki II 1:1 0-2 Rusija 3 C 2019/2020
12.10.2019 Himik Arsenal 2:2 3+ Rusija 3 C 2019/2020
05.10.2019 Saljut Belgorod 5:1 3+ Rusija 3 C 2019/2020
28.09.2019 Strogino 1:3 3+ Rusija 3 C 2019/2020
21.09.2019 Dinamo Briansk 0:2 0-2 Rusija 3 C 2019/2020
14.09.2019 Kvant 2:0 0-2 Rusija 3 C 2019/2020
06.09.2019 Kaluga 3:3 3+ Rusija 3 C 2019/2020

Sokol

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Saturn 2:0 0-2 Rusija 3 C 2019/2020
02.11.2019 Zorki 4:0 3+ Rusija 3 C 2019/2020
26.10.2019 Ararat Moskva 3:0 3+ Rusija 3 C 2019/2020
19.10.2019 Saljut Belgorod 2:1 3+ Rusija 3 C 2019/2020
12.10.2019 Kaluga 1:1 0-2 Rusija 3 C 2019/2020
05.10.2019 Metalurg Lipeck 0:1 0-2 Rusija 3 C 2019/2020
28.09.2019 Rjazanj 2:1 3+ Rusija 3 C 2019/2020
21.09.2019 Himki II 3:0 3+ Rusija 3 C 2019/2020
14.09.2019 Himik Arsenal 2:1 3+ Rusija 3 C 2019/2020
06.09.2019 Strogino 1:1 0-2 Rusija 3 C 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 0:2 0-2 Rusija 3 C 2019/2020
16.08.2019 1:1 0-2 Rusija 3 C 2019/2020
23.07.2002 2:1 3+ Rusija 1 2002
02.07.2002 0:0 0-2 Rusija 1 2002
28.07.2001 2:0 0-2 Rusija 1 2001
14.04.2001 1:2 3+ Rusija 1 2001
Saturn
Ukupno 6 2 2 2 6:6 (0) 12 1,00 1,00 2,00 4 2 67:33
Domaćin 3 1 0 2 3:5 (-2) 8 1,00 1,67 2,67 1 2 33:67
Gost 3 1 2 0 3:1 (+2) 4 1,00 0,33 1,33 3 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno