Ponuda po danu
Po takmičenju
Sev. Makedonija, S. Makedonija 1
Škupi - Struga
Škupi
(Korzo Prilep)
Struga
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Struga | 24 | 16 | 3 | 5 | 42 | : | 21 | (+21) | 51 |
2 | Škupi | 24 | 13 | 9 | 2 | 31 | : | 14 | (+17) | 48 |
3 | Škendija 79 | 24 | 12 | 9 | 3 | 32 | : | 17 | (+15) | 45 |
4 | Sileks | 24 | 9 | 8 | 7 | 28 | : | 26 | (+2) | 35 |
5 | Tikveš | 24 | 9 | 5 | 10 | 26 | : | 25 | (+1) | 32 |
6 | Gostivar | 24 | 7 | 11 | 6 | 24 | : | 26 | (-2) | 32 |
7 | Rabotnički | 24 | 8 | 3 | 13 | 19 | : | 27 | (-8) | 27 |
8 | AP Brera | 24 | 7 | 6 | 11 | 19 | : | 21 | (-2) | 27 |
9 | Voska Sport | 24 | 6 | 9 | 9 | 25 | : | 34 | (-9) | 27 |
10 | Vardar | 24 | 7 | 5 | 12 | 20 | : | 32 | (-12) | 26 |
11 | Bregalnica Štip | 24 | 5 | 7 | 12 | 20 | : | 32 | (-12) | 22 |
12 | Makedonija ĐP | 24 | 6 | 3 | 15 | 17 | : | 28 | (-11) | 21 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Struga | 12 | 10 | 1 | 1 | 25 | : | 9 | 31 | 12 | 6 | 2 | 4 | 17 | : | 12 | 20 | |
2. | Škupi | 12 | 10 | 2 | 0 | 21 | : | 4 | 32 | 12 | 3 | 7 | 2 | 10 | : | 10 | 16 | |
3. | Škendija 79 | 12 | 7 | 5 | 0 | 17 | : | 5 | 26 | 12 | 5 | 4 | 3 | 15 | : | 12 | 19 | |
4. | Sileks | 13 | 8 | 4 | 1 | 20 | : | 11 | 28 | 11 | 1 | 4 | 6 | 8 | : | 15 | 7 | |
5. | Tikveš | 12 | 7 | 3 | 2 | 17 | : | 11 | 24 | 12 | 2 | 2 | 8 | 9 | : | 14 | 8 | |
6. | Gostivar | 12 | 5 | 5 | 2 | 13 | : | 10 | 20 | 12 | 2 | 6 | 4 | 11 | : | 16 | 12 | |
7. | Rabotnički | 12 | 7 | 2 | 3 | 13 | : | 6 | 23 | 12 | 1 | 1 | 10 | 6 | : | 21 | 4 | |
8. | AP Brera | 11 | 5 | 4 | 2 | 12 | : | 5 | 19 | 13 | 2 | 2 | 9 | 7 | : | 16 | 8 | |
9. | Voska Sport | 12 | 4 | 4 | 4 | 14 | : | 15 | 16 | 12 | 2 | 5 | 5 | 11 | : | 19 | 11 | |
10. | Vardar | 12 | 5 | 2 | 5 | 13 | : | 14 | 17 | 12 | 2 | 3 | 7 | 7 | : | 18 | 9 | |
11. | Bregalnica Štip | 12 | 5 | 5 | 2 | 16 | : | 14 | 20 | 12 | 0 | 2 | 10 | 4 | : | 18 | 2 | |
12. | Makedonija ĐP | 12 | 5 | 2 | 5 | 9 | : | 9 | 17 | 12 | 1 | 1 | 10 | 8 | : | 19 | 4 |
Škupi
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Voska Sport | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Rabotnički | 3:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Bregalnica Štip | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Tikveš | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Struga | 2:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Voska Sport | 3:0 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | AP Brera | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
03.12.2023 | Škendija 79 | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
29.11.2023 | Gostivar | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
26.11.2023 | Makedonija ĐP | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 |
Struga
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Rabotnički | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | AP Brera | 3:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Makedonija ĐP | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Sileks | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Škupi | 2:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Rabotnički | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | Bregalnica Štip | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
06.12.2023 | Voska Sport | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
03.12.2023 | Tikveš | 3:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
29.11.2023 | Vardar | 3:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24.02.2024 | 2:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
01.10.2023 | 2:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
14.05.2023 | 1:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2022/2023 | |||
08.03.2023 | 1:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2022/2023 | |||
16.10.2022 | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2022/2023 | |||
18.03.2022 | 3:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2021/2022 | |||
28.11.2021 | 4:0 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2021/2022 | |||
22.08.2021 | 2:4 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2021/2022 | |||
28.04.2021 | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2020/2021 | |||
16.12.2020 | 1:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2020/2021 | |||
27.09.2020 | 0:2 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2020/2021 | |||
08.03.2020 | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2019/2020 | |||
03.11.2019 | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2019/2020 | |||
31.08.2019 | 1:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2019/2020 |
Škupi | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 14 | 5 | 4 | 5 | 20:17 | (+3) | 37 | 1,43 | 1,21 | 2,64 | 6 | 8 | 43:57 |
Domaćin | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:2 | (+6) | 10 | 1,60 | 0,40 | 2,00 | 3 | 2 | 60:40 |
Gost | 9 | 2 | 3 | 4 | 12:15 | (-3) | 27 | 1,33 | 1,67 | 3,00 | 3 | 6 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari