Belorusija, Belorusija 1

Sluck - Gorodeja

Sluck

Gorodeja



Ukupno O P N P D : P GR B
1 BATE 11 8 1 2 23 : 10 (+13) 25
2 Torpedo BelAZ 12 6 4 2 16 : 10 (+6) 22
3 Energetik-BGU 11 7 1 3 17 : 13 (+4) 22
4 Šahtjor Soligorsk 11 6 3 2 16 : 3 (+13) 21
5 Dinamo Brest 12 6 1 5 23 : 15 (+8) 19
6 Sluck 12 5 3 4 17 : 17 (0) 18
7 Neman 11 5 2 4 17 : 13 (+4) 17
8 Isloč 12 5 1 6 13 : 17 (-4) 16
9 Ruh Brest 12 3 6 3 10 : 11 (-1) 15
10 Slavija Mozir 12 4 3 5 15 : 20 (-5) 15
11 Vitebsk 11 3 5 3 11 : 13 (-2) 14
12 Minsk 10 4 1 5 14 : 22 (-8) 13
13 Dinamo Minsk 11 4 1 6 13 : 12 (+1) 13
14 Gorodeja 12 3 3 6 8 : 17 (-9) 12
15 Smoleviči 11 1 4 6 11 : 17 (-6) 7
16 Belšina Bobruisk 11 0 3 8 9 : 23 (-14) 3
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BATE 5 4 1 0 8 : 1 13 6 4 0 2 15 : 9 12
2. Torpedo BelAZ 5 4 1 0 8 : 2 13 7 2 3 2 8 : 8 9
3. Energetik-BGU 5 3 1 1 10 : 6 10 6 4 0 2 7 : 7 12
4. Šahtjor Soligorsk 6 3 1 2 11 : 3 10 5 3 2 0 5 : 0 11
5. Dinamo Brest 7 3 1 3 14 : 11 10 5 3 0 2 9 : 4 9
6. Sluck 7 2 3 2 10 : 9 9 5 3 0 2 7 : 8 9
7. Neman 5 3 1 1 11 : 6 10 6 2 1 3 6 : 7 7
8. Isloč 8 5 1 2 12 : 8 16 4 0 0 4 1 : 9 0
9. Ruh Brest 5 1 2 2 3 : 6 5 7 2 4 1 7 : 5 10
10. Slavija Mozir 6 1 3 2 5 : 8 6 6 3 0 3 10 : 12 9
11. Vitebsk 5 2 2 1 5 : 4 8 6 1 3 2 6 : 9 6
12. Minsk 4 2 0 2 6 : 10 6 6 2 1 3 8 : 12 7
13. Dinamo Minsk 6 3 0 3 6 : 4 9 5 1 1 3 7 : 8 4
14. Gorodeja 5 1 1 3 2 : 7 4 7 2 2 3 6 : 10 8
15. Smoleviči 6 1 1 4 8 : 12 4 5 0 3 2 3 : 5 3
16. Belšina Bobruisk 6 0 2 4 5 : 12 2 5 0 1 4 4 : 11 1

Sluck

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
06.06.2020 Torpedo BelAZ 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
01.06.2020 Minsk 0:1 0-2 Belorusija 1 2020
23.05.2020 Ruh Brest 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
16.05.2020 BATE 0:3 3+ Belorusija 1 2020
08.05.2020 Energetik-BGU 1:2 3+ Belorusija 1 2020
02.05.2020 Dinamo Minsk 2:1 3+ Belorusija 1 2020
26.04.2020 Belšina Bobruisk 3:2 3+ Belorusija 1 2020
17.04.2020 Šahtjor Soligorsk 2:1 3+ Belorusija 1 2020
11.04.2020 Vitebsk 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
05.04.2020 Isloč 3:2 3+ Belorusija 1 2020

Gorodeja

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
05.06.2020 Smoleviči 1:4 3+ Belorusija 1 2020
29.05.2020 Neman 0:2 0-2 Belorusija 1 2020
22.05.2020 Slavija Mozir 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
15.05.2020 Torpedo BelAZ 1:3 3+ Belorusija 1 2020
08.05.2020 Minsk 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
02.05.2020 Ruh Brest 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
25.04.2020 BATE 0:2 0-2 Belorusija 1 2020
16.04.2020 Energetik-BGU 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
11.04.2020 Dinamo Minsk 1:0 0-2 Belorusija 1 2020
03.04.2020 Belšina Bobruisk 1:0 0-2 Belorusija 1 2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 0:0 0-2 Belorusija 1 2019
29.06.2019 0:1 0-2 Belorusija 1 2019
02.12.2018 0:2 0-2 Belorusija 1 2018
08.07.2018 1:0 0-2 Belorusija 1 2018
19.08.2017 1:1 0-2 Belorusija 1 2017
22.04.2017 1:1 0-2 Belorusija 1 2017
14.08.2016 1:1 0-2 Belorusija 1 2016
17.04.2016 0:2 0-2 Belorusija 1 2016
Sluck
Ukupno 8 1 4 3 4:8 (-4) 12 0,50 1,00 1,50 8 0 100:0
Domaćin 4 1 3 0 3:2 (+1) 5 0,75 0,50 1,25 4 0 100:0
Gost 4 0 1 3 1:6 (-5) 7 0,25 1,50 1,75 4 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno